Baner

Zawody sportowe organizowane przez Stowarzyszenie

UWAGA! terminy i miejsca organizacji poszczególnych imprez sportowych i obozów mogą ulec zmianie! Komunikaty organizacyjne wszystkich zadań będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w dziale "Aktualności".

KALENDARZ IMPREZ I OBOZÓW STOWARZYSZENIA "CROSS" NA ROK 2019

Lp. Nazwa zadania Termin Miejsce Koordynator Dyscyplina
1 Indywidualne Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 6-15.03.2019 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
2 Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym 7-10.03.2019 Wisła Plichta Józef NARTY BIEGOWE
3 Puchar w kręglach klasycznych 14-17.03.2019 Gostyń Staliś Joanna KRĘGLE
4 Półfinał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 18-26.03.2019 Wdzydze Dzióbek Jerzy WARCABY
5 Półfinał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 27.03-04.04.2019 Krynica Zdrój Hanus Jerzy WARCABY
6 Mistrzostwa Polski w biegu na 5 km 26-28.04.2019 Łapy Miech Wiesław BIEGI 
7 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" kobiet w szachach 26.04-05.05.2019 Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
8 Ogólnopolski turniej w warcabach 29.04-05.05.2019 Świdnik Fiuta Lucjan WARCABY
9 Ogólnopolski Turniej w szachach 1-8.05.2019 Ustka Mirynowski Mirosław SZACHY
10 Ogólnopolski turniej w bowlingu 9-12.05.2019 Tarnów Curyło Kazimierz BOWLING
11 Indywidualne Mistrzostwa Polski w brydżu 10-13.05.2019

Duszniki Zdrój

było: Lądek Zdrój

Plichta Józef BRYDŻ
12 Ogólnopolski Turniej w szachach 11-18.05.2019 Lidzbark Łożyński Piotr SZACHY
13 Ogólnopolski turniej w warcabach 19-26.05.2019 Wilkasy Gasiul Andrzej WARCABY
14 Mistrzostwa Polski w nordic walking 23-26.05.2019 Puszczykowo Piechowicz Lidia NORDIC WALKING
15 Mistrzostwa Polski w biegu na 15 km 25-27.05.2019 Mińsk Mazowiecki Miech Wiesław BIEGI 
16 Finał Mistrzostw Polski kobiet w warcabach 2-11.06.2019 Sękocin Stary Morgiewicz Wacław WARCABY
17 Finał Mistrzostw Polski mężczyzn w warcabach 2-11.06.2019 Sękocin Stary Morgiewicz Wacław WARCABY
18 Ogólnopolski turniej w warcabach 9-16.06.2019 Sielpia Hudziec Władysław WARCABY
19 Puchar Polski w nordic walking 14-16.06.2019 Piekary Śląskie Koryciorz Marian NORDIC WALKING
20 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu brydża 18-30.06.2019 Ustka Morgiewicz Wacław OBOZY SPORTOWE
21 Ogólnopolski turniej w kręgle 19-23.06.2019 Puck Staliś Joanna KRĘGLE
22 Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" juniorów w szachach

10-19.08.2019

Było 22.06-01.07.2019

Węgierska Górka Hanus Jerzy SZACHY
23 Drużynowe Mistrzostwa Polski w brydżu 30.06-03.07.2019 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
24 Mistrzostwa Polski w brydżu MAXY 3-6.07.2019 Ustka Morgiewicz Wacław BRYDŻ
25 Ogólnopolski turniej w bowlingu 4-7.07.2019 Włocławek Woźniak Grażyna BOWLING
26 Puchar w bowlingu 11-14.07.2019 Opole Staliś Joanna BOWLING
27 Ogólnopolskie zawody osób niewidomych w biegach 12-14.07.2019 Szklarska Poręba Badowski Krzysztof BIEGI 
28 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu żeglarstwa 14-26.07.2019 Siemiany Piasek Stanisław OBOZY SPORTOWE
29 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu bowlingu

14-26.10.2019,

było: 15-27.07.2019

Zakopane Curyło Kazimierz OBOZY SPORTOWE
30 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu warcabów

2-14.08.2019,

było: 21.07-02.08.2019

Suwałki Pogorzelska Alicja OBOZY SPORTOWE
31 Drużynowe Mistrzostwa Polski w showdown 1-4.08.2019 Ustka Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
32 Puchar w bowlingu 1-4.08.2019 Łódź Grzybczyńska Monika BOWLING
33 Mistrzostwa Polski w kajakarstwie 2-5.08.2019 Iława Piasek Stanisław KAJAKARSTWO
34 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu showdown 4-16.08.2019 Ustka Mirynowski Mirosław OBOZY SPORTOWE
35 Ogólnopolski turniej w kręgle 8-11.08.2019 Poznań Jarząb Daniel KRĘGLE
36 Ogólnopolski turniej w bowlingu 22-25.08.2019 Suwałki Wrześniewski Roman BOWLING
37 Ogólnopolski turniej w kręgle 29.08-01.09.2019 Brzesko Curyło Kazimierz KRĘGLE
38 Drużynowe Mistrzostwa Polski w nordic walking 30.08-01.09.2019 Janików Rutkowski Dariusz NORDIC WALKING
39 Ogólnopolski turniej w warcabach 2-9.09.2019 Krynica Morska Maksymowicz Janina WARCABY
40 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu kręgli klasycznych 8-20.09.2019 Puck Staliś Joanna OBOZY SPORTOWE
41 Ogólnopolski turniej w warcabach 9-16.09.2019 Dźwirzyno Juźko Józefa WARCABY
42 Puchar Polski w warcabach 12-20.09.2019 Łeba Maźniak Jolanta WARCABY
43 Puchar Stowarzyszenia "Cross" w szachach 14-23.09.2019 Krynica Zdrój Hanus Jerzy SZACHY
44 Mistrzostwa Polski w półmaratonie 14-16.09.2019 Płock Miech Wiesław BIEGI 
45 Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach

2-10.10.2019

było: 21-29.09.2019

Jastrzębia Góra Dzióbek Jerzy WARCABY
46 Drużynowe Mistrzostwa Polski mężczyzn w warcabach 22.09-02.10.2019 Władysławowo Morgiewicz Wacław WARCABY
47 Puchar Polski w showdown 26-29.09.2019 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
48 Ogólnopolski obóz sportowy z zakresu szachów

15-27.10.2019

było: 28.09-10.10.2019

Wągrowiec Spychała Józefa OBOZY SPORTOWE
49 Puchar Polski w kręglach klasycznych 3-6.10.2019 Puck Puchacz Wojciech KRĘGLE
50 Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km 4-6.10.2019 Bydgoszcz Badowski Krzysztof BIEGI 
51 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown (Polska północna) 10-13.10.2019 Lidzbark Łożyński Piotr SHOWDOWN
52 Półfinał Mistrzostw Polski w showdown (Polska południowa) 17-20.10.2019 Świdnik Michailidis Sebastian SHOWDOWN
53 Puchar Polski w brydżu 9-12.10.2019 Ustka Mirynowski Mirosław BRYDŻ
54 Mistrzostwa Polski niewidomych w warcabach 19-27.10.2019 Duszniki-Zdrój Wydrych Grażyna WARCABY
55 Mistrzostwa Polski w maratonie 19-21.10.2019 Poznań Miech Wiesław BIEGI 
56 Mistrzostwa Polski w tenisie dźwiękowym 25-27.10.2019 Poznań Szmaj Leszek TENIS DŹWIĘKOWY
57 Ogólnopolski turniej w bowlingu

10-13.10.2019

było: 8-11.11.2019

Rzeszów Fiuta Lucjan BOWLING
58 Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach

7-17.11.2019

było: 8-18.11.2019

Wągrowiec Spychała Józefa SZACHY
59 Mistrzostwa Polski w brydżu MIKSTY 11-13.11.2019 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
60 Mistrzostwa Polski w brydżu IMPY 13-16.11.2019 Władysławowo Łożyński Piotr BRYDŻ
61 Puchar w bowlingu 21-24.11.2019 Częstochowa Maźniak Jolanta BOWLING
62 Finał Mistrzostw Polski w showdown 21-24.11.2019 Władysławowo Mirynowski Mirosław SHOWDOWN
63 Grand Prix w kręglach klasycznych 5-8.12.2019 Gostyń Jarząb Daniel KRĘGLE
64 Ogólnopolski turniej w warcabach 26-31.12.2019 Suwałki Morgiewicz Wacław WARCABY