stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Kalendarz imprez 2017

Kalendarz imprez sportowych Stowarzyszenia CROSS na 2017 rok.


LP NAZWA IMPREZY TERMIN REALIZACJI ZADANIA MIEJSCE REALIZACJI ZADANIA KOORDYNATOR ZADANIA DYSCYPLINA SPORTU KOMUNIKAT ZADANIA WYNIKI
1 Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach Stowarzyszenia "Cross" 3-15.03.2017 Wągrowiec Spychała Józefa szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
2

Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w warcabach

 

17-26.03.2017 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
3 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach 20-23.04.2017 Gostyń Staliś Joanna kręgle pobierz komunikat pobierz wyniki
4 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim na 5 km
28-30.04.2017 Łapy Miech Wiesław biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
5
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach 28.04-08.05.2017 Chłopy Spychała Józefa szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
6
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w warcabach 28.04-04.05.2017 Firlej Czarski Michał warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
7
Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabach 12-21.05.2017 Suwałki Morgiewicz Wacław warcaby

pobierz komunikat MP kobiety

 

pobierz komunikat MP mężczyźni

pobierz wyniki
8
Ogólnopolskie zawody Osób Niewidomych i Słabowidzących w nordic walking 26-28.05.2017 Częstochowa Gurtman Teresa nordic walking pobierz komunikat pobierz wyniki
9
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach 22-25.06.2017 Puck Staliś Joanna Staliś Joanna pobierz komunikat

pobierz wyniki:

kobiety

mężczyźni
10
Ogólnopolskie zawody Osób Niewidomych i Słabowidzących w nordic walking 7-9.07.2017 Polanica-Zdrój Plichta Józef nordic walking pobierz komunikat pobierz wyniki
11 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu 21-23.07.2017 Opole Staliś Joanna bowling pobierz komunikat pobierz wyniki
12 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach 3-6.08.2017 Poznań Jarząb Daniel kręgle pobierz komunikat pobierz wyniki
13
Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w nordic walking 4-6.08.2017 Bydgoszcz Myler Georgina nordic walking pobierz komunikat pobierz wyniki
14 Ogólnopolskie zawody Osób Niewidomych i Słabowidzących w kajakarstwie 11-13.08.2017 Iława Piasek Stanisław kajakarstwo pobierz komunikat pobierz wyniki
15 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach 17-20.08.2017 Brzesko Curyło Kazimierz kręgle pobierz komunikat pobierz wyniki
16 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach i warcabach
18-25.08.2017 Poddąbie Mirynowski Mirosław szachy i warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
17 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w brydżu
24-27.08.2017 Nysa Staliś Joanna
brydż pobierz komunikat pobierz wyniki
18
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w warcabach 8-16.09.2017 Poddąbie Mirynowski Mirosław warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
19 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim 8-10.09.2017 Krynica-Zdrój Miech Wiesław biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
20
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach i warcabach 13-20.09.2017 Krynica Morska Maksymowicz Janina
szachy i warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
21 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegowym półmaratonie
16-18.09.2017

UWAGA ! Zmiana miejsca zawodów

Gniezno / Nowe miejsce zawodów to Łowicz

Miech Wiesław
biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
22 Ogólnopolskie zawody Osób Niewidomych i Słabowidzących w nordic walking 22-24.09.2017 Porażyn k/Opalenicy Rutkowski Dariusz nordic walking pobierz komunikat pobierz wyniki
23 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu 29.09-01.10.2017 Tarnów Curyło Kazimierz bowling pobierz komunikat pobierz wyniki
24 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim 29.09-01.10.2017 Soczewka k/Płocka Miech Wiesław biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
25 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach 30.09-8.10.2017 Krynica-Zdrój Hanus Jerzy szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
26
Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w brydżu 1-8.10.2017 Suwałki Morgiewicz Wacław brydż pobierz komunikat pobierz wyniki
27 Ogólnopolski drużynowy turniej Juniorów Niewidomych i Słabowidzących w szachach 6-9.10.2017 Warszawa Baranowski Adam szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
28 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim na 10 km
6-8.10.2017 Bydgoszcz Badowski Krzysztof biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
29
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w warcabach 8-15.10.2017 Suwałki Morgiewicz Wacław warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
30
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 13-23.10.2017 Wągrowiec Spychała Józefa szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
31 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w showdown - Polska Północna
13-15.10.2017 Bydgoszcz Skąpski Łukasz showdown pobierz komunikat pobierz formularz zgłoszeniowy
32 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegowym maratonie

14-16.10.2017

7-9.10.2017

Poznań Miech Wiesław biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
33 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w warcabach kobiet
15-22.10.2017 Suwałki Morgiewicz Wacław warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
34 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach i warcabach 15-22.10.2017 Ustronie Morskie Hudziec Władysław szachy i warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
35 Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w showdown 20-23.10.2017 Ustka Mirynowski Mirosław showdown pobierz komunikat pobierz wyniki
36 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w brydżu 20-23.10.2017 Firlej k/Lublina
Czarski Michał brydż pobierz komunikat pobierz wyniki
37 Ogólnopolski turniej Osób całkowicie niewidomych w warcabach
22-29.10.2017 Lądek Zdrój Wydrych Grażyna
warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
38 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach i warcabach 23-30.10.2017 Wągrowiec Jóźko Józefa szachy i warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
39
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu 27-29.10.2017 Łódź Grzybczyńska Monika bowling pobierz komunikat pobierz wyniki
40 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w showdown - Polska Południowa 27-29.10.2017 Wrocław Skąpski Łukasz showdown pobierz komunikat pobierz formularz zgłoszeniowy
41
Ogólnopolski turniej taneczny Osób Niewidomych i Słabowidzących
27-30.10.2017 Warszawa Baranowski Adam taniec pobierz komunikat pobierz wyniki
42 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w warcabach 3-10.11.2017 Wdzydze k/Kościerzyny Dzióbek Jerzy warcaby pobierz komunikat pobierz wyniki
43
Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim 10-12.11.2017 Bydgoszcz Badowski Krzysztof biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
44
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu 10-12.11.2017 Rzeszów Czarski Michał bowling pobierz komunikat pobierz wyniki
45 Ogólnopolski turniej Juniorów Niewidomych i Słabowidzących w szachach 10-15.11.2017 Krynica-Zdrój
Hanus Jerzy szachy pobierz komunikat pobierz wyniki

46

Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w brydżu 16-19.11.2017 Ustka Mirynowski Mirosław brydż pobierz komunikat pobierz wyniki
47 Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegu ogólnopolskim na 15 km 17-19.11.2017 Bełchatów Miech Wiesław biegi pobierz komunikat pobierz wyniki
48 Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach kobiet

23.11-03.12.2017

19-29.11.2017

 

Wągrowiec Spychała Józefa szachy pobierz komunikat pobierz wyniki
49
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu 24-26.11.2017 Częstochowa Maźniak Jolanta bowling pobierz komunikat pobierz wyniki
50
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w showdown
1-3.12.2017 Bydgoszcz Skąpski Łukasz showdown pobierz komunikat pobierz wyniki
51
Ogólnopolski turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w kręglach 7-10.12.2017 Gostyń Jarząb Daniel kręgle pobierz komunikat pobierz wyniki
52
Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w narciarstwie biegowym
12-14.12.2017 Kościelisko Plichta Józef narty pobierz komunikat pobierz wyniki
53
Udział Osób Niewidomych i Słabowidzących w narciarstwie biegowym 14-16.12.2017 Kościelisko Plichta Józef narty pobierz komunikat pobierz wyniki
Stowarzyszenie „Cross” informuje, że wyżej wymienione imprezy sportowe są dofinansowywane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach umów zawartych z Ministerstwem Sportu i Turystyki na 2017 rok oraz przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach realizacji projektu "Wspólny start 2017".

 

OGÓLNOPOLSKIE OBOZY SPORTOWE


1 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 5-16.02.2017 Kościelisko Plichta Józef obóz sportowy pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

2 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 27.05-10.06.2017 Kołobrzeg Czarski Michał obóz sportowy pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony lista osób zakwalifikowanych

3 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 7-17.07.2017 Szklarska Poręba Miech Wiesław obóz sportowy pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

4 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 14-28.07.2017 Siemiany Piasek Stanisław obóz sportowy pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony lista osób zakwalifikowanych

5 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 28.07-11.08.2017 Siemiany / Iława Piasek Stanisław obóz sportowy pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

Lista osób zakwalifikowanych

6 Ogólnopolski obóz sportowy dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących 12-26.08.2017 Poręba Wielka Szczuciński Antoni obóz sportowy pobierz komunikat formularz zgłoszeniowy
Stowarzyszenie „Cross” informuje, że wyżej wymienione obozy sportowe są dofinansowywane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach umów zawartych z Ministerstwem Sportu i Turystyki na 2017 rok

 

OGÓLNOPOLSKIE SZKOLENIA SPORTOWE


1 Ogólnopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu brydża sportowego 18.06-02.07.2017 Ustka Morgiewicz Wacław szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony lista osób zakwalifikowanych

2 Ogólopolskie szkolenie dla dzieci i młodzieży niewidomych i słabowidzących z zakresu sportu
23.06-07.07.2017 Lądek Zdrój/Polanica Zdrój Plichta Józef szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

3
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu bowlingu 3-17.07.2017 Zakopane Curyło Kazimierz szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony lista osób zakwalifikowanych - aktualizacja

4
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu warcabów 5-19.08.2017 Suwałki Morgiewicz Wacław szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony lista osób zakwalifikowanych

5
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu showdown 12-26.08.2017 Rowy Mirynowski Mirosław szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

lista osób zakwalifikowanych

6
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu kręgli 28.08-11.09.2017  Puck Staliś Joanna szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

lista osób zakwalifikowanych

7
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu nordic walking 29.09-13.10.2017 Wągrowiec Piechowicz Lidia szkolenie sportowe pobierz komunikat

formularz zgłoszeniowy

Nabór zakończony

lista osób zakwalifikowanych

8
Ogólopolskie szkolenie dla dorosłych osób niewidomych i słabowidzących z zakresu warcabów

9-23.11.2017

11-25.11.2017

Wągrowiec Spychała Józefa szkolenie sportowe pobierz komunikat formularz zgłoszeniowy
Stowarzyszenie „Cross” informuje, iż wyżej wymienione szkolenia sportowe są dofinansowywane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach realizacji projektu "Krok naprzód"