Baner

Komunikat dotyczący imprez biegowych

Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2020
komunikaty

Komunikaty

 

Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w biegach; Gdynia,  zostały przełożone ze względu na bezpieczeństwo uczestników i kibiców .

Z terminu 29 marca 2020 roku w sobotę, 17 października 2020 roku.

Wpływ na tę zmianę ma rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus.

 

Organizatorzy okf Łapy podają, że w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, XX Uliczny Bieg im. Waldemara Kikolskiego nie odbędzie się w terminie 25 kwietnia. Zostanie wyznaczony nowy termin biegu.

W zawiązku z powyższym szczegółowy komunikat dotyczący Mistrzostw Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących na 5 km w powyższym biegu w Łapach zostanie podany po ustaleniu nowego terminu.

 

Komunikat dotyczący biegu  na 15 km w Mińsku Mazowieckim

Szczegółowy komunikat zostanie podany do wiadomości po uzyskaniu potwierdzenia ustalonego terminu na dn. 31 maja 2020 – Ogólnopolskie Biegi Uliczne 25. Mazowiecka Piętnastka w Mińsku  Mazowieckim lub po przełożeniu tego  terminu.

 

Komunikat dotyczący  Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy Bydgoszcz 2020

Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy, które miały się odbyć w Bydgoszczy w dniach 2-7 czerwca zostały przełożone. W świetle pandemii koronawirusa COVID-19 Komitet Organizacyjny zawodów, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” i World Para Athletics będzie informował, czy zawody zostaną rozegrane jeszcze w 2020 roku. Termin nie został ogłoszony.

 

Koordynator Miech Wiesław