stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski w latach 2000-2007

Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących

W warcabach stupolowych

Lp
Miejsce
Data
I MIEJSCE
II MIEJSCE
III MIEJSCE
Uwagi
1
Jarnołtówek
9-14.05
2000r
Podkarpacie Przemyśl
Mazur St, Jagieła A, Kuźma B, Zywar Zofia
W i M. Olsztyn
Karoliński W, Olszewski Ł,
Siluk Z, Borzyńska Alina
Cross Opole
Piasny M, Szymański Zb,
Miecznikowski J, Siwy Zofia
8 drużyn
s. Ptak M.
2
Olszany
24-29.05
2001r.
Podkarpacie Przemyśl
Snajczuk Marek, Mazur St,
Jagieła A, Flak Iwona
Atut Nysa
Lach T, Malinowski J,
Sajdak Elżbieta, Siwy Zofia
W i M. Olsztyn
Karoliński Wł, Siluk Z,
Borzyńska Alina
8 drużyn
s.Kotek J.
3
Dźwirzyno
11-17.04
2002r.
Podkarpacie Przemyśl
Jagieła A, Mazur S, Snajczuk M. Flak Iwona,
W i M. Olsztyn
Karoliński W, Greczycho L,
Siluk Z, Borzyńska Alina
Cross Grudziądz
Grabski M, Karczewski M,
Tusik B, Spiczak Ewa
12 drużyn
s.Kotek J
4
Szczawnica Zdrój
8-15.03.
2003r.
Cross Białystok
Tołwiński J, Kozłowski E, Fiedoruk M, Kozłowska Jolanta
Morgiewicz W.
Podkarpacie Przemyśl
Hetnar J, Mazur St, Niemczak T, Flak Iwona, Kuźma B.
Cross Opole
Gorczyński J, Szymański Zb, Piasny M, Ostrowska Irena, Mastek St.
12 drużyn
s. Kotek J
5
Dadaj
14-21.04
2004r.
Podkarpacie Przemyśl
Mazur St, Kuźma B, Jagieła A,
Niemczak T, Flak Iwona
Cross Opole
Gorczyński J, Biegasik R, Piasny M, Ostrowska Irena, Szymański Z
Pionek Włocławek
Giza A, Radecki D, Radecka R, Ziółkowski M.
12 drużyn
s. Kotek J
6
Chłopy
5-12.03
2005r.
 Podkarpacie Przemyśl
Niemczak T, Jagieła A, Mazur
St, Flak I, Kuźma B.
W i M. Olsztyn
Olszewski Ł, Borzyńska A, Grodecki J, Spiczak E, Karoliński
Cross Opole
Gorczyński J, Szymański Z, Piasny M, Ostrowska I, Czech J.
12 drużyn
s.Maćkowiak
7
Wągrowiec
22-29.03
2006r.
Podkarpacie Przemyśl
Sitarz Z, Niemczak T, Mazur S,
Flak I, Gawaluch M.
Hetman Lublin
Stefanek L, Czarski M, Furtak K,
Pytlik Milena
Tęcza Poznań
Radke W, Łazuka J, Stefański P,
Łazuka Cz, Pawłowska M.
12 drużyn
s.Maćkowiak
8
Jarnołtówek
24-31.03
2007r.
Podkarpacie Przemyśl
Mazur St, Jagieła A, Niemczak
T, Flak I, Gawaluch M.
Cross Opole
Sekuła J, Czech J, Gorczyński J,
Ostrowska I, Mastek St.
Cross Białystok
Fiedoruk M, Biegasik R, Radecki
D, Wieczorek E, Morgiewicz W.
12 drużyn
s. Kotek J