stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Wyniki Syrenka 2011

Dokumentacja zbiorcza


VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Niewidomych i Niedowidzących
Syrenka 2011

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Niewidomych i Niedowidzących
Syrenka 2011
Warszawa 2011.05.08
Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki , CROSS - W-wa
Prowadzenie: Janusz Wielgosz
Muzyka: Łukasz Korowicki
Obsługa medyczna: KKatarzyna Najmark
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
JUNIOR POCZĄTKU, Brak, Kombinacja 5T
SENIOR POCZĄTKU, Brak, Kombinacja 5T
SENIOR ŚR. ZAAW, Brak, Standard-4
SENIOR ŚR. ZAAW, Brak, Latin-4
MIX ŚREDNIO-ZAA, Brak, Latin-4
MIX ZAAWANSOWAN, Brak, Latin
MIX ZAAWANSOWAN, Brak, Standard
OPEN, Brak, Standard-4
OPEN, Brak, Latin-4
POCZĄTKUJĄCE, Brak, Kombinacja 3T
POCZĄTKUJĄCE, Brak, KOMBINACJA 3T
MIX ŚREDNIO-ZAA, Brak, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp. Klub L.start.
--------------------------------------
1 Ikar Lublin 6
2 Karolina Chorzów 2
3 Karolinka Chorzów 1
4 Lajkonik Kraków 1
5 Sprint Wrocław 5
6 SYRENKA WARSZAWA 1
7 Syrenka Warszawa 25
8 SYRENKA WARSZWA 1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Niewidomych i Niedowidzących
Syrenka 2011
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
Warszawa 2011.05.08
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Nazwisko i imię Klub Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
10 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
11 Marek Czepiec, Anna Grzelak Karolina Chorzów
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
12 Stanisław Sawicki, Lucyna Barszcz Lajkonik Kraków
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
13 Jan Puchała, Agnieszka Wołczyńska Sprint Wrocław
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
14 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
15 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
16 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
17 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
18 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
19 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
Para kategorii i klasy: SENIOR POCZĄTKU Brak w stylu: Kombinacja 5T
20 ,
Otrzymuje klasę: w stylu: Kombinacja 5T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: JUNIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: JUNIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 1 Kamil Tołwiński, Klaudia Bieżuńska Syrenka Warszawa 1/ 6
1 2 Dawid Olszewski, Katarzyna Kleba Syrenka Warszawa 2/ 6
4 3 Cezary Skrzyński, Karolina Grzegrzółka Syrenka Warszawa 3/ 6
3 4 Paweł Rzeszotarski, Sylwia Rzeszotarska Syrenka Warszawa 4/ 6
5 5 Adrian Szerszeń, Anna Borysiak Syrenka Warszawa 5/ 6
2 6 Piotr Pisarski, Agnieszka Łukaszewicz Syrenka Warszawa 6/ 6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: JUNIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
------------------------------------------------------------------
WA Q S CH J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
1 22113 2.0 12123 1.0 52221 2.0 53246 5.0 63336 3.0 13.0 2
2 56545 5.0 56356 6.0 65455 5.0 66665 6.0 55525 6.0 28.0 6
3 65666 6.0 25665 5.0 44543 4.0 34552 4.0 22662 2.0 21.0 4
4 43324 3.5 63414 3.0 31332 3.0 21433 2.0 34443 4.0 15.5 3
5 34432 3.5 44532 4.0 26666 6.0 45314 3.0 46254 5.0 21.5 5
6 11251 1.0 31241 2.0 13114 1.0 12121 1.0 11111 1.0 6.0 1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 1 Marek Czepiec, Anna Grzelak Karolina Chorzów 0.0 0.0 0 1/ 3
12 2 Stanisław Sawicki, Lucyna Barszcz Lajkonik Kraków 0.0 0.0 0 2/ 3
13 3 Jan Puchała, Agnieszka Wołczyńska Sprint Wrocław 0.0 0.0 0 3/ 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR POCZĄTKU, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 5T
------------------------------------------------------------------
WA Q S CH J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
11 11212 1.0 11211 1.0 13333 3.0 12121 1.0 11121 1.0 7.0 1
12 33123 3.0 32123 2.0 22112 1.0 21213 2.0 33213 3.0 11.0 2
13 22331 2.0 23332 3.0 31221 2.0 33332 3.0 22332 2.0 12.0 3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 1 Wojciech Chojnacki, Agata Michałowska Ikar Lublin 1/ 2
17 2 Grzegorz Kubalski, Magdalena Kubalska Syrenka Warszawa 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
WA T WW Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
15 12111 1.0 12121 1.0 11111 1.0 21221 2.0 5.0 1
17 21222 2.0 21212 2.0 22222 2.0 12112 1.0 7.0 2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 1 Wojciech Chojnacki, Agata Michałowska Ikar Lublin 1/ 2
17 2 Grzegorz Kubalski, Magdalena Kubalska Syrenka Warszawa 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR ŚR. ZAAW, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
15 11111 1.0 11122 1.0 11111 1.0 21221 2.0 5.0 1
17 22222 2.0 22211 2.0 22222 2.0 12112 1.0 7.0 2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 1 Jakub Woźniak, Alicja Pędowska Syrenka Warszawa 1/ 3
23 2 Krzysztof Sierocki, Dorota Ołownia Ikar Lublin 2/ 3
22 3 Mariusz Zacheja, Janina Wcisło Sprint Wrocław 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
21 21121 1.0 22211 2.0 31111 1.0 21211 1.0 5.0 1
22 33333 3.0 33333 3.0 23333 3.0 33333 3.0 12.0 3
23 12212 2.0 11122 1.0 12222 2.0 12122 2.0 7.0 2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 1 Adam Szatkiewicz, Emilia Roszczyk Syrenka Warszawa 1/ 3
28 2 Dariusz Popławski, Joanna Popławska Syrenka Warszawa 2/ 3
26 3 Adam Baranowski, Krystyna Szubartowska Syrenka Warszawa 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
26 32331 3.0 33232 3.0 33231 3.0 22231 2.0 22232 2.0 13.0 3
28 13212 1.5 11311 1.0 12312 1.5 13322 3.0 13321 3.0 10.0 2
29 21123 1.5 22123 2.0 21123 1.5 31113 1.0 31113 1.0 7.0 1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 1 Dariusz Popławski, Joanna Popławska Syrenka Warszawa 1/ 3
29 2 Adam Szatkiewicz, Emilia Roszczyk Syrenka Warszawa 2/ 3
26 3 Adam Baranowski, Krystyna Szubartowska Syrenka Warszawa 3/ 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: MIX ZAAWANSOWAN, Klasa: Brak, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
26 22322 2.0 22231 2.0 23332 3.0 22232 2.0 23331 3.0 12.0 3
28 11111 1.0 11122 1.0 11211 1.0 13323 3.0 11112 1.0 7.0 1
29 33233 3.0 33313 3.0 32123 2.0 31111 1.0 32223 2.0 11.0 2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 1 Dariusz Popławski, Joanna Popławska Syrenka Warszawa 1/ 8
21 2 Jakub Woźniak, Alicja Pędowska Syrenka Warszawa 2/ 8
29 3 Adam Szatkiewicz, Emilia Roszczyk Syrenka Warszawa 3/ 8
26 4 Adam Baranowski, Krystyna Szubartowska Syrenka Warszawa 4/ 8
15 5 Wojciech Chojnacki, Agata Michałowska Ikar Lublin 5/ 8
22 6 Mariusz Zachwieja, Janina Wcisło Sprint Wrocław 6/ 8
11 7 Marek Czepiec, Anna Grzelak Karolinka Chorzów 7/ 8
17 8 Grzegorz Kubalski, Magdalena Kubalska Syrenka Warszawa 8/ 8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
WA T WW Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Miejsce
--------------------------------------------------------
11 0 XXXXX 5 X 1 XXX 3 9
15 XXXXX 5 X 1 XX XX 4 X XX 3 13 5-6
17 0 0 X XXX 4 X X 2 6
21 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 20 1-3
22 XXXXX 5 XXXXX 5 X 1 XX 2 13 5-6
26 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 20 1-3
28 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 20 1-3
29 XXXXX 5 XXXX 4 XXXXX 5 XXXXX 5 19 4
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
WA T WW Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
15 65554 5.0 25554 5.0 36556 5.0 36656 6.0 21.0 5
21 51111 1.0 51213 2.0 42113 2.0 41313 3.0 8.0 2
22 46666 6.0 66666 6.0 55665 6.0 55564 5.0 23.0 6
26 24242 2.0 34442 4.0 24442 4.0 64441 4.0 14.0 4
28 12333 3.0 12321 1.0 11221 1.0 13122 1.0 6.0 1
29 33425 4.0 43135 3.0 63334 3.0 22235 2.0 12.0 3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 1 Jakub Woźniak, Alicja Pędowska Syrenka Warszawa 1/ 8
28 2 Dariusz Popławski, Jaonna Popławska Syrenka Warszawa 2/ 8
29 3 Adam Szatkiewicz, Emilia Roszczyk Syrenka Warszawa 3/ 8
23 4 Krzysztof Sierocki, Dorota Ołownia Ikar Lublin 4/ 8
15 5 Wojciech Chojnacki, Agata Michałowska Ikar Lublin 5/ 8
17 6 Grzegorz Kubalski, Magdalena Kubalska Syrenka Warszawa 6/ 8
11 7 Marek Czepiec, Anna Grzelak Karolina Chorzów 7/ 8
22 8 Mariusz Zachwieja, Janina Wcisło Sprint Wrocław 8/ 8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Miejsce
--------------------------------------------------------
11 XXXXX 5 X 1 X 1 X X 2 9 6-8
15 XX X 3 XX XX 4 XXXX 4 XXXXX 5 16 5
17 X 1 XX 2 XXX 3 XX X 3 9 6-8
21 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 20 1
22 XX X 3 XX X 3 X X 2 X 1 9 6-8
23 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXX 4 19 2-4
28 X XXX 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 19 2-4
29 XXXX 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 19 2-4
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: OPEN, Klasa: Brak, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
11 37787 7.0 38788 8.0 28888 8.0 26868 6.0 29.0 7
15 61655 5.0 63556 5.0 62666 5.0 34577 5.0 20.0 5
17 46566 6.0 76477 6.0 77457 6.0 87456 7.0 25.0 6
21 82341 4.0 24312 2.0 53312 2.0 42312 1.0 9.0 1
22 78878 8.0 87865 7.0 86775 7.0 68685 8.0 30.0 8
23 24213 1.0 42243 4.0 35243 4.0 73123 2.0 11.0 4
28 15432 2.5 15631 3.0 14521 1.0 15731 3.0 9.5 2
29 53124 2.5 51124 1.0 41134 3.0 51244 4.0 10.5 3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 3T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 3T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 1 STĘPIEŃ TADEUSZ, KRAMARZ JOANNA SYRENKA WARSZWA 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: Kombinacja 3T
----------------------------------------------
WA Q CH
Nr ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
----------------------------------------------
2 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 3.0 1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: KOMBINACJA 3T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: KOMBINACJA 3T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1 WOLSKI SZYMON, ŁUKASZEWICZ AGNIESZKA SYRENKA WARSZAWA 1/ 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: POCZĄTKUJĄCE, Klasa: Brak, Styl: KOMBINACJA 3T
----------------------------------------------
WA WW S
Nr ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
----------------------------------------------
1 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 3.0 1
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
A BŁAŻEJCZYK ANDRZEJ OLSZTYN
B FIDURSKI JACEK ŁÓDŹ
C GOMUŁKA EWA WARSZAWA
D POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
E WIELICZKO-SAŁYGA DANUTA WARSZAWA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 ĆWIEK EWA WARSZAWA
2 POLITOWSKI MARCIN CIECHANÓW
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 1 Jakub Woźniak, Alicja Pędowska Syrenka Warszawa 1/ 2
22 2 Mariusz Zacheja, Janina Wcisło Sprint Wrocław 2/ 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: MIX ŚREDNIO-ZAA, Klasa: Brak, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
WA T WW Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
--------------------------------------------------------
21 11111 1.0 21112 1.0 11111 1.0 11112 1.0 4.0 1
22 22222 2.0 12221 2.0 22222 2.0 22221 2.0 8.0 2
--------------------------------------------------------
Na początek