stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Bloki startowe XII IMP


 XII  INDYWIDUALNE  MISTRZOSTWA  POLSKI

  w  KRĘGLARSTWIE  KLASYCZNYM

              07 - 10.04.2011 r. TOMASZÓW MAZOWIECKI









 PLAN   STARTÓW









                                                       PIĄTEK  08.04.2011 R.








Godz. TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4 KAT.

8.00 WALKOWIAK Salomea RZEPA  Karolina KAŁA  Franciszek SADEK  Krzysztof B 1

Pogórze  Tarnów Łuczniczka Bydgoszcz Jutrzenka Częstochowa Tęcza  Poznań

9.10 SZUSZKIEWICZ Jadwiga HARAZIM  Maria KUBICKI  Benedykt KOZYRA  Mariusz B 2

W i M  Olsztyn Karolinka  Chorzów W i M  Olsztyn Hetman  Lublin









13.00 UROCZYSTE OTWARCIE XII MISTRZOSTW POLSKI












13.15 BIELECKA  Alicja TKACZYK  Alicja ĆWIKŁA  Tomasz GNIADEK  Paweł B 3

W i M  Olsztyn Morena  Iława Morena  Iława Syrenka Warszawa

14.20 SIWEK  Edyta SZCZYPIORSKA Regina HENISZ  Irena BURY  Alicja B 1

Jutrzenka Częstochowa Morena  Iława Morena  Iława Syrenka Warszawa

15.30 TARKOWSKI Krzysztof NASTAROWICZ Wiesław DUDEK  Piotr KOLBUSZ  Tadeusz B 1

Hetman  Lublin Omega  Łódz W i M  Olsztyn Cross  Opole

16.40 SZYMAŃSKA Janina STALIŚ  Joanna ZIĘBA  Irena POGORZELSKA Alicja B 2

W i M  Olsztyn Atut  Nysa Karolinka  Chorzów Victoria Białystok

17.45 BARSZCZEWSKI Eugeniusz SABAJ  Mieczysław WAKULIŃSKI Władysław ODULIŃSKI Stanisław B 2

Morena  Iława Podkarpacie Przemyśl Bryza  Szczecin Morena  Iława

18.50 KŁOS  Elżbieta BORAWA Honorata GROCHOWSKA  Łucja MISZELSKA  Anna B 3

Komar  Piekary Łuczniczka Bydgoszcz Jutrzenka Częstochowa Syrenka Warszawa

           

       










































                      XII  INDYWIDUALNE  MISTRZOSTWA  POLSKI


                            w  KRĘGLARSTWIE  KLASYCZNYM


                                   07 - 10.04.2011 r. TOMASZÓW MAZOWIECKI










                                                       SOBOTA  09.04.2011 R.









Godz. TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4 KAT.

9.00 SORDYL  Albert CHABERSKI Rafał GNIADEK  Piotr SZYMAŃSKI Władysław B 3

Pogórze  Tarnów W i M  Olsztyn Syrenka Warszawa Omega  Łódz

10.05 STĘPNIEWSKA Mieczysława KOZŁOWSKA Agnieszka SZYPUŁA  Barbara BASIŃSKA  Renata B 1

Omega  Łódz W i M  Olsztyn Karolinka  Chorzów Tęcza  Poznań

11.15 ZIĘBA  Jan POLKOWSKI Szczepan KOZIEJ Zdzisław DOŁASIŃSKI Sylwester B 1

Karolinka  Chorzów Morena  Iława Hetman  Lublin Bryza  Szczecin

12.25 BARWIŃSKA  Anna KIELOCH  Maria KOWAL  Anna ODULIŃSKA  Danuta B 2

Omega  Łódz Morena  Iława Podkarpacie Przemyśl Morena  Iława

13.30 KONTRYMOWICZ Mieczysław FORTKOWSKI Stanisław PUCHACZ Wojciech SMOŁA  Jan B 2

W i M  Olsztyn Pogórze  Tarnów Victoria Białystok Morena  Iława

14.35 SAWINIEC  Emilia FIRLEJ  Maria SARNACKA  Zofia HARLA  Agnieszka B 3

Hetman  Lublin Cross  Opole W i M  Olsztyn Podkarpacie Przemyśl

15.40 JARZĄB  Daniel STRZELECKI  Zbigniew KANIKUŁA  Grzegorz KLIMCZAK  Mieczysław B 3

Tęcza  Poznań Karolinka  Chorzów Hetman  Lublin Tęcza  Poznań