stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Pzł B3

XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR "ZIEMI ŁÓDZKIEJ"
NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
TOMASZÓW MAZ 04 - 06.10.2013R.










B3 KOBIET















L.p. NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1 CURYŁO IRENA POGÓRZE  TARNÓW 159 166 169 170 664
2 SABAJ JOLANTA PODKARPACIE  PRZEMYŚL 148 165 157 161 631
3 GRZYBCZYŃSKA MONIKA OMEGA  ŁÓDZ 135 131 126 142 534
4 CHOJNACKA DANUTA OMEGA  ŁÓDZ 115 115 141 131 502
5 KRAJEWSKA KRYSTYNA WiM  OLSZTYN 130 108 113 120 471
6 SZYMAŃSKA ALEKSANDRA OMEGA  ŁÓDZ 102 108 135 115 460
7 KASPRZYCKA MAŁGORZATA MORENA IŁAWA 104 99 137 117 457
8 PIGLA KORNELIA ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 100 118 111 114 443
9 KOCEMBA TERESA OMEGA  ŁÓDZ 99 93 102 124 418
10 NOWAK MARIOLA OMEGA  ŁÓDZ 86 117 86 118 407
11 LEWANDOWSKA BOŻENA OMEGA  ŁÓDZ 88 86 94 114 382
12 KOCIK IRENA JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA 84 91 78 91 344



















B3 MĘŻCZYZN















L.p. NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1 SORDYL ALBERT POGÓRZE  TARNÓW 171 170 186 170 697
2 KANIKUŁA GRZEGORZ HETMAN LUBLIN 178 169 175 171 693
3 JARZĄB DANIEL TĘCZA  POZNAŃ 174 162 182 172 690
4 ĆWIKŁA TOMASZ MORENA IŁAWA 165 178 160 155 658
5 GNIADEK PIOTR SYRENKA WARSZAWA 156 168 167 156 647
6 STRZELECKI ZBIGNIEW KAROLINKA CHORZÓW 163 162 162 160 647
7 SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW OMEGA  ŁÓDZ 153 165 163 165 646
8 STANKIEWICZ IRENEUSZ ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 152 168 169 155 644
9 GNIADEK PAWEŁ SYRENKA WARSZAWA 164 171 143 139 617
10 CHABERSKI RAFAŁ WiM  OLSZTYN 154 148 156 159 617
11 CZYŻ DOMINIK WiM  OLSZTYN 128 171 161 146 606
12 GRĘZAK MARIAN SYRENKA WARSZAWA 144 148 166 134 592
13 MĄDRY ZDZISŁAW JUTRZENKA  CZĘSTOCHOWA 153 134 134 168 589
14 WALCZAK ZBIGNIEW OMEGA  ŁÓDZ 134 143 121 160 558
15 NOGAJ JACEK CROSS RADOM 133 149 132 143 557
16 SZCZYGIEŁ ANDRZEJ SYRENKA WARSZAWA 122 149 122 141 534
17 KWIATKOWSKI WIKTOR KORMORAN  GIŻYCKO 146 105 155 123 529
18 DAMASZK SEBASTIAN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 144 128 134 113 519
19 JANECKI JERZY KAROLINKA CHORZÓW 137 112 129 137 515
20 RYDZYŃSKI ZDZISŁAW OMEGA  ŁÓDZ 97 136 135 143 511
21 NOWACKI JACEK CROSS OPOLE 135 115 114 138 502
22 KUHNERT DAMIAN KAROLINKA CHORZÓW 112 125 125 138 500
23 SZAMAL BOGUSŁAW OMEGA  ŁÓDZ 110 99 112 109 430
24 WIKTOROWICZ BOGDAN OMEGA  ŁÓDZ 107 102 104 114 427
25 POLAKOWSKI JANUSZ ZRYW  SŁUPSK 96 93 116 89 394
26 BABIARZ ANDRZEJ CROSS  OPOLE 68 95 124 106 393
27 BROTOŃ MARIAN JUTRZENKA  CZĘSTOCHOWA 102 68 100 101 371