stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Pzł B2

XIV TURNIEJ O PUCHAR "ZIEMI ŁÓDZKIEJ"
NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH
TOMASZÓW MAZ 04 - 06.10.2013R.



















B2 KOBIET















L.p. NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1 BARWIŃSKA ANNA OMEGA  ŁÓDZ 160 142 165 169 636
2 SZUSZKIEWICZ JADWIGA PIONEK WŁOCŁAWEK 163 150 152 170 635
3 ZIĘBA IRENA KAROLINKA CHORZÓW 156 170 154 148 628
4 MADEJ TERESA OMEGA  ŁÓDZ 157 153 160 150 620
5 KIELOCH MARIA MORENA  IŁAWA 147 145 138 155 585
6 DOŁOWY BARBARA WiM  OLSZTYN 127 136 133 133 529
7 SZYMAŃSKA JANINA WiM  OLSZTYN 126 112 140 141 519
8 TRELA HALINA POGÓRZE  TARNÓW 99 136 135 128 498
9 JARZĄB ALEKSANDRA TĘCZA  POZNAŃ 123 124 106 140 493
10 KACPRZAK BARBARA SYRENKA WARSZAWA 105 110 140 116 471
11 ŁUCZYSZYN BARBARA PODKARPACIE PRZEMYŚL 73 103 139 147 462
12 KOBYLAŃSKA WANDA OMEGA  ŁÓDZ 129 108 99 106 442



















B2 MĘŻCZYZN















L.p. NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1 FORTKOWSKI STANISŁAW POGÓRZE TARNÓW 164 187 179 153 683
2 KONTRYMOWICZ MIECZYSŁAW WiM OLSZTYN 168 178 165 168 679
3 WAKULIŃSKI WŁADYSLAW ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 168 169 152 160 649
4 SMOŁA JAN MORENA  IŁAWA 147 151 162 165 625
5 SABAJ MIECZYSŁAW PODKARPACIE PRZEMYŚL 157 156 147 154 614
6 PIETRAKIEWICZ GRZEGORZ OMEGA  ŁÓDZ 154 138 151 162 605
7 PUCHACZ WOJCIECH ATUT NYSA 132 176 151 143 602
8 NOWAK GRZEGORZ PIONEK  BIELSKO BIAŁA 135 153 154 142 584
9 STEFAŃSKI PAWEŁ TĘCZA  POZNAŃ 126 139 153 139 557
10 DYNDA PIOTR PODKARPACIE PRZEMYŚL 141 154 126 136 557
11 NOWAK GRZEGORZ OMEGA  ŁÓDZ 134 140 142 122 538
12 KOWALAK ZBIGNIEW SYRENKA  WARSZAWA 134 106 124 139 503
13 KRUPSKI  JÓZEF OMEGA  ŁÓDZ 110 130 121 140 501
14 KACPRZAK PIOTR SYRENKA WARSZAWA 132 130 123 113 498
15 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ HETMAN LUBLIN 114 126 95 130 465
16 RDZEŃ BARTŁOMIEJ KORMORAN GIŻYCKO 114 107 118 114 453
17 CYRYŁO KAZIMIERZ POGÓRZE TARNÓW 116 108 91 113 428
18 MIRECKI DARIUSZ CROSS RADOM 92 103 101 129 425
19 ROZMUS TADEUSZ PIONEK  BIELSKO BIAŁA 78 76 93 128 375
20 PRUDŁO STANISŁAW JUTRZENKA CZESTOCHOWA 68 92 92 103 355