stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puck Mężczyźni

KAT.  MĘŻCZYZN B- 1
L.p. Nazwisko i imię Klub TOR Wynik Ilość "9" Ilość "8" Ilość "7" X
I II III IV
1. KOZIEJ ZDZISŁAW HETMAN LUBLIN 146 137 143 147 573 2 5 16 1
2 TARKOWSKI KRZYSZTOF HETMAN LUBLIN 89 93 118 124 424 1 7 14 20
3 KAŁA FRANCISZEK JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA 71 73 83 74 301 0 0 8 33
4 DOŁASIŃSKI SYLWESTER ZRYW SŁUPSK 62 91 61 84 298 0 3 6 44
KAT. MĘŻCZYZN B-2
L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB TOR Wynik Ilość "9" Ilość "8" Ilość "7" X
I II III IV
1 WAKULIŃSKI WŁADYSŁAW ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 157 164 181 162 664 7 8 20 0
2 KONTRYMOWICZ MIECZYSŁAW WARMIA I MAZURY OLSZTYN 160 168 160 171 659 1 11 29 0
3 PUCHACZ WOJCIECH ATUT NYSA 146 144 172 156 618 1 11 13 0
4 SABAJ MIECZYSŁAW PODKARPACIE PRZEMYŚL 148 141 131 145 565 1 3 20 0
5 GĘSTWIŃSKI ARKADIUSZ ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 141 130 128 159 558 6 5 15 2
6 NOWAK GRZEGORZ OMEGA ŁÓDŹ 139 137 135 142 553 3 2 22 3
7 STEFAŃSKI PAWEŁ TĘCZA POZNAŃ 127 130 128 114 499 0 2 12 1
8 PRAŻMOWSKI KRZYSZTOF SYRENKA WARSZAWA 108 114 109 120 451 1 4 5 9
9 KOWALAK ZBIGNIEW SYRENKA WARSZAWA 110 119 112 99 440 0 1 10 9
10 MALINOWSKI DARIUSZ CROSS OPOLE 98 122 105 111 436 0 4 8 16
11 PILIPCZUK DARIUSZ TĘCZA POZNAŃ 114 99 81 131 425 2 3 8 10
12 MIRECKI DARIUSZ CROSS RADOM 117 105 102 95 419 2 3 7 18
13 RDZEŃ BARTŁOMIEJ GIŻYCKO KORMORAN 78 112 118 106 414 0 2 6 22
14 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ HETMAN LUBLIN 107 102 85 91 385 2 1 12 25
15 LECH ZBIGNIEW CROSS RADOM 79 104 113 87 383 3 1 5 27
16 JAGLIŃSKI  MIECZYSŁAW PIONJEK WŁOCŁAWEK         0        
KAT. MĘŻCZYZN B-3
L.p. Nazwisko i imię Klub TOR Wynik Ilość "9" Ilość "8" Ilość "7" X
I II III IV
1 STRZELECKI ZBIGNIEW KAROLINKA CHORZÓW 179 169 183 176 707 6 12 21 0
2 JARZĄB DANIEL TĘCZA POZNAŃ 166 187 167 167 687 9 15 18 0
3 SORDYL ALBERT POGÓRZE TARNÓW 165 164 168 164 661 4 11 20 0
4 STANKIEWICZ IRENEUSZ ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 163 153 159 138 613 5 9 18 1
5 STOIŃSKI MARCIN TĘCZA POZNAŃ 171 156 135 144 606 6 10 16 1
6 JANKOWSKI MARIAN CROSS OPOLE 146 144 161 114 565 6 6 12 0
7 NOWACKI JACEK CROSS OPOLE 123 144 143 139 549 1 1 15 4
8 GRĘZAK MARIAN SYRENKA WARSZAWA 150 128 141 126 545 5 4 9 1
9 DAMASZK SEBASTIAN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 168 118 134 120 540 2 8 14 4
10 WALCZAK ZBIGNIEW OMEGA ŁÓDŹ 135 134 127 137 533 1 4 12 1
11 PODCZASIK EDWARD ATUT NYSA 110 116 130 102 458 3 5 5 18
12 PASZYNA KRZYSZTOF PODKARPACIE PRZEMYŚL 114 113 103 107 437 4 5 10 22
13 POLAKOWSKI JANUSZ ZRYW SŁUPSK 87 119 104 120 430 0 0 10 12
14 BABIARZ ANDRZEJ ATUT NYSA 73 127 92 131 423 0 6 7 8
15 WILK JACEK ATUT NYSA 100 84 133 100 417 5 4 9 20
16 SZAPAŃSKI MAREK ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 0 82 88 98 268 0 0 2 15