stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puck Kobiety

KAT. KOBIET B-1
L.p. Nazwisko i imię Klub TOR Wynik Ilość   "9" Ilość    "8" Ilość    "7" X
I II III IV
1. STĘPNIEWSKA MIECZYSŁAWA OMEGA ŁÓDŹ 93 103 94 86 376 0 0 7 18
2 RZEPA KAROLINA ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 86 85 100 87 358 0 1 10 27
3 SZCZYPIORSKA REGINA MORENA IŁAWA 82 73 79 88 322 0 0 7 28
4 JEDYNAK MARIA ATUT NYSA 81 52 60 76 269 0 0 3 44
5 SZYPUŁA BARBARA KAROLINKA CHORZÓW 68 53 78 67 266 0 1 1 32
6 HENISZ IRENA MORENA IŁAWA 67 46 60 92 265 0 0 5 41
7 TROJAN KAROLINA ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 55 61 83 55 254 0 1 7 54
8 WALKOWIAK SALOMEA TARNÓW POGÓRZE 37 71 45 89 242 0 0 5 48
9 NOWACKA JOLANTA CROSS OPOLE 64 91 28 59 242 0 0 4 39
KAT. KOBIET B-2
L.p. Nazwisko i imię Klub TOR Wynik Ilość "9" Ilość "8" Ilość "7" X
I II III IV
1 KIELOCH MARIA MORENA IŁAWA 146 149 141 147 583 1 8 20 4
2 BARWIŃSKA ANNA OMEGA ŁÓDŹ 149 148 151 133 581 4 1 15 0
3 JARZĄB ALEKSANDRA TĘCZA POZNAŃ 129 135 127 136 527 3 1 10 3
4 STALIŚ JOANNA ATUT NYSA 117 96 114 136 463 1 3 11 9
5 SZYMAŃSKA JANINA WARMIA I MAZURY OLSZTYN 113 110 122 110 455 0 1 14 8
6 MALCHEREK MIROSŁAWA ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 121 102 116 98 437 0 1 5 5
7 OKRÓJ HELENA ELCROSS ELBLĄG 62 92 103 115 372 0 0 11 23
8 WÓJCIK EWA KO-MAR PIEKARY 64 92 109 95 360 1 3 6 22
9 JOŃSKA BOGUSŁAWA JANTAR-GDAŃSK 60 50 53 39 202 0 0 2 58
10 NAZIĘBŁO MARIA ATUT NYSA         0        
KAT. KOBIET B-3
L.p. Nazwisko i imię Klub TOR Wynik Ilość "9" Ilość "8" Ilość "7" X
I II III IV
1. SAWINIEC EMILIA HETMAN LUBLIN 144 147 149 128 568 1 3 12 2
2. KROK-SABAJ JOLANTA PODKARPACIE PRZEMYŚL 138 136 135 149 558 1 6 7 2
3. BORAWA HONORATA ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 114 144 124 146 528 0 4 10 1
4. KŁOS ELŻBIETA KO-MAR PIEKARY 112 117 126 134 489 4 6 7 7
5. SARNACKA ZOFIA WARMIA I MAZURY OLSZTYN 133 116 115 123 487 0 1 10 4
6. BIELECKA ALICJA WARMIA I MAZURY OLSZTYN 138 121 122 104 485 1 2 13 10
7. FIJAŁ JOLANTA POGÓRZE TARNÓW 123 114 120 125 482 0 1 10 6
8. MISZELSKA ANNA SYRENKA WARSZAWA 133 106 117 111 467 1 1 10 8
9. NOWAK MAŁGORZATA TĘCZA POZNAŃ 106 98 122 120 446 0 0 13 11
10. CHRAŚCINA BEATA HETMAN LUBLIN 108 118 109 92 427 1 4 11 15
11. TKACZYK ALICJA MORENA IŁAWA 121 99 107 100 427 0 0 16 10
12. ADAMOWICZ ANNA ELCROSS ELBLĄG 92 90 136 102 420 0 0 8 15
13. STYPUŁKOWSKA EWA ELCROSS ELBLĄG 89 83 93 94 359 0 1 8 26
14. ŻULEWSKA KATARZYNA JANTAR GDAŃSK         0