stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Memoriał Grażyny Burskiej B3




KOBIETY  kat.B3











L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1. Curyło Irena Pogórze  Tarnów 157 153 156 139 605
2. Bielecka Alicja WiM  Olsztyn 161 149 126 159 595
3. Sarnacka Zofia WiM  Olsztyn 132 127 167 168 594
4. Sawiniec Emilia Hetman  Lublin 147 132 152 144 575
5. Kajzer  Magdalena Karolinka Chorzów 141 151 141 131 564
6. Grzybczyńska Monika Omega  Łódź 129 151 142 141 563
7. Kłos Elżbieta KoMar Piekary Śląskie 156 149 119 136 560
8. Nowak Małgorzata Tęcza  Poznań 145 152 130 124 551
9. Chojnacka Danuta Omega  Łódź 112 134 129 149 524
10. Grochowska Łucja Jutrzenka Częstochowa 133 143 128 112 516
11. Fijał Jolanta Pogórze  Tarnów 140 100 120 96 456
12. Kocemba Teresa Omega  Łódź 89 119 110 94 412



MĘŻCZYŹNI  kat.B3











L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1. Sordyl Albert Pogórze  Tarnów 190 186 168 175 719
2. Jarząb Daniel Tęcza  Poznań 184 163 169 175 691
3. Strzelecki Zbigniew Karolinka Chorzów 168 179 169 160 676
4. Kanikuła Grzegorz Hetman  Lublin 168 167 170 162 667
5. Chaberski Rafał WiM  Olsztyn 172 146 175 169 662
6. Stankiewicz Ireneusz Łuczniczka Bydgoszcz 150 157 161 171 639
7. Szymański Władysław Omega  Łódź 156 157 162 157 632
8. Halicki Marek Karolinka Chorzów 154 148 158 153 613
9. Lonc Paweł Podkarpacie Przemyśl 165 138 149 152 604
10. Mądry Zdzisław Jutrzenka Częstochowa 134 174 129 163 600
11. Gręzak Marian Syrenka Warszawa 148 151 149 137 585
12. Walczak Zbigniew Omega  Łódź 127 149 147 143 566
13. Łusiak Eugeniusz Hetman  Lublin 155 150 118 142 565
14. Koryciorz Marian KoMar Piekary Śląskie 143 134 144 117 538
15. Babiarz Andrzej Atut  Nysa 119 120 137 134 510
16. Nowacki Jacek Cross   Opole 115 104 140 142 501
17. Nogaj Jacek Cross   Radom 110 155 136 95 496
18. Szamal Bogusław Omega  Łódź 109 121 108 145 483
19. Kuhnert Damian Karolinka Chorzów 139 101 112 115 467
20. Wiktorowicz Bogdan Omega  Łódź 122 114 96 131 463
21. Fiuta Lucjan Hetman  Lublin 106 123 136 97 462
22. Kwiatkowski Wiktor Kormoran  Giżycko 111 121 106 113 451
23. Szczygieł Andrzej Syrenka Warszawa 95 122 110 119 446
24. Janecki Jerzy Karolinka Chorzów 100 86 108 126 420
25. Wierzbicki Łukasz Victoria  Białystok 107 103 81 98 389
26. Brotoń Marian Jutrzenka Częstochowa 71 84 91 71 317