stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Memoriał Grażyny Burskiej B2




KOBIETY  kat.B2




















L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1. Szuszkiewicz Jadwiga Pionek  Włocławek 195 164 154 163 676
9. Barwińska Anna Omega  Łódź 173 157 154 180 664
8. Zięba Irena Karolinka  Chorzów 151 162 132 162 607
7. Harazim Maria Karolinka  Chorzów 142 139 149 147 577
6. Pogorzelska Alicja Victoria  Białystok 150 141 143 135 569
5. Szymańska Janina WiM  Olsztyn 141 137 117 132 527
4. Jarząb Aleksandra Tęcza  Poznań 130 142 138 115 525
3. Madej Teresa Omega  Łódź 129 122 130 143 524
2. Kurek Dorota Ikar  Lublin 116 126 144 132 518
15. Staliś Joanna Atut   Nysa 148 118 124 112 502
14. Wilk Renata Hetman  Lublin 99 148 111 127 485
13. Kacprzak Barbara Syrenka  Warszawa 118 122 106 121 467
12. Kobylańska Wanda Omega  Łódź 115 112 125 106 458
11. Łuczyszyn Barbara Podkarpacie Przemyśl 130 100 103 114 447
10. Domin Anna Pionek  Włocławek 115 95 116 63 389












MĘŻCZYŹNI  kat.B2











L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB TOR1 TOR2 TOR3 TOR4 RAZEM
1. Fortkowski Stanisław Pogórze  Tarnów 177 173 169 171 690
2. Kontrymowicz Mieczysław WiM  Olsztyn 201 153 170 153 677
3. Smoła Jan Morena  Iława 162 159 170 161 652
4. Radzimierski Teodor Karolinka Chorzów 147 155 158 162 622
5. Czyż Dominik WiM  Olsztyn 143 157 161 154 615
6. Kozyra Mariusz Hetman Lublin 152 151 150 151 604
7. Puchacz Wojciech Atut  Nysa 134 166 155 146 601
8. Stefański Paweł Tęcza  Poznań 152 152 157 135 596
9. Prażmowski Krzysztof Syrenka Warszawa 143 153 140 131 567
10. Nowak Grzegorz Omega  Łódź 162 131 140 126 559
11. Jeleń   Janusz Morena  Iława 154 126 141 129 550
12. Kowalak Zbigniew Syrenka Warszawa 137 139 149 124 549
13. Pietrakiewicz Grzegorz Omega  Łódź 132 131 144 139 546
14. Kubicki Benedykt WiM  Olsztyn 117 137 123 157 534
15. Pilipczuk  Mirosław Tęcza  Poznań 123 119 141 146 529
16. Krupski Józef Omega  Łódź 129 114 148 135 526
17. Kacprzak Piotr Syrenka Warszawa 118 127 134 132 511
18. Malinowski Dariusz Cross Opole 106 119 112 139 476
19. Curyło Kazimierz Pogórze  Tarnów 127 107 126 108 468
20. Pilipczuk  Dariusz Tęcza  Poznań 99 133 108 97 437
21. Rdzeń Bartłomiej Kormoran  Giżycko 107 97 99 127 430
22. Mirecki Dariusz Cross Radom 121 122 95 80 418
23. Rozmus Tadeusz Pionek  Bielsko Biała 103 100 111 98 412
24. Wojciechowski Paweł Hetman Lublin 117 102 104 84 407
25. Warowny Jan Omega  Łódź 96 84 114 105 399