stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Brzesko mężczyźni

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH W KRĘGLACH KLASYCZNYCH BRZESKO 2013














MĘŻCZYZNI KAT B1




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB GRA1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 SUMA 9 8 0

1 TARKOWSKI KRZYSZTOF "HETMAN" LUBLIN 114 96 133 135 478 0 4 8

2 POLKOWSKI SZCZEPAN "MORENA" IŁAWA 102 104 108 117 431 0 3 16

3 ZWOLENKIEWICZ MAREK "KAROLINKA" CHORZÓW 93 83 104 93 373 1 2 33

4 KOLBUSZ TADEUSZ "CROSS" OPOLE 76 95 74 83 328 0 1 28

5 KAŁA FRANCISZEK "JUTRZENKA" CZĘSTOCHOWA 66 84 82 65 297 0 8 38

6 JĘDRZEJEWSKI RYSZARD "KOMAR" PIEKARY 82 85 75 51 293 1 4 47

7 KAWECKI JAN "POGÓRZE" TARNÓW 55 58 65 87 265 0 0 44






































MĘŻCZYZNI KAT B2




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB GRA1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 SUMA 9 8 0

1 SMOŁA JAN "MORENA" IŁAWA 176 154 164 158 652 5 5 0

2 WAKULIŃSKI WŁADYSŁAW "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ 164 147 170 162 643 7 6 0

3 RADZIMIERSKI TEODOR "KAROLINKA" CHORZÓW 152 166 161 143 622 5 7 0

4 FORTKOWSKI STANISŁAW "POGÓRZE" TARNÓW 154 141 164 160 619 2 7 0

5 SABAJ MIECZYSŁAW "PODKARPACIE" PRZEMYŚL 139 153 136 154 582 2 3 1

6 KOZYRA MARIUSZ "HETMAN" LUBLIN 103 150 165 160 578 5 9 7

7 DYNDA PIOTR "PODKARPACIE" PRZEMYŚL 132 141 157 146 576 2 8 4

8 CZARSKI MICHAŁ "HETMAN" LUBLIN 140 123 127 133 523 1 3 3

9 PIETRAKIEWICZ GRZEGORZ "OMEGA" ŁÓDŹ 132 128 116 135 511 4 8 7

10 KRUPSKI JÓZEF "OMEGA" ŁÓDŹ 132 117 130 124 503 1 5 4

11 NOWAK GRZEGORZ "OMEGA" ŁÓDŹ 104 125 127 140 496 3 2 8

12 CURYŁO KAZIMIERZ "POGÓRZE" TARNÓW 113 130 133 105 481 1 0 5

13 NOWAK GRZEGORZ "PIONEK" BIELSKO BIAŁA 146 108 112 112 478 1 1 7

14 KOWALAK ZBIGNIEW "SYRENKA " WARSZAWA 81 111 109 136 437 1 1 8

15 KACPRZAK PIOTR "SYRENKA " WARSZAWA 90 124 110 111 435 2 1 14

16 MALINOWSKI DARIUSZ "CROSS" OPOLE 80 122 114 118 434 2 0 15

17 MIRECKI DARIUSZ "CROSS" RADOM 99 91 122 115 427 3 3 17

18 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ "HETMAN" LUBLIN 88 103 94 129 414 2 3 22

19 SKROBIŚ RYSZARD "POGÓRZE" TARNÓW 98 92 95 89 374 1 1 27

20 SZWEDO MARIAN "POGÓRZE" TARNÓW 90 98 89 95 372 0 2 26

21 PIORUN AUGUSTYN "POGÓRZE" TARNÓW 81 69 93 108 351 1 2 28

22 ROZMUS TADEUSZ "PIONEK" BIELSKO BIAŁA 90 100 94 58 342 0 3 34






































MĘŻCZYZNI KAT B3




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB GRA1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 SUMA 9 8 0

1 SORDYL ALBERT "POGÓRZE" TARNÓW 163 178 160 191 692 5 16 0

2 JARZAB DANIEL "TECZA" POZNAŃ 165 167 164 179 675 6 16 0

3 STANKIEWICZ IRENEUSZ "ŁUCZNICZKA " BYDGOSZCZ 159 154 148 157 618 4 8 0

4 SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW "OMEGA" ŁÓDŹ 162 156 139 147 604 4 3 0

5 MADRY ZDZISŁAW "JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA 151 134 142 163 590 4 9 2

6 HALICKI MAREK "KAROLINKA" CHORZÓW 152 153 138 136 579 4 7 3

7 NOGAJ JACEK "CROSS" RADOM 117 173 125 161 576 1 6 4

8 GRĘZAK MARIAN "SYRENKA " WARSZAWA 149 140 133 153 575 3 4 3

9 KUHNERT DAMIAN "KAROLINKA" CHORZÓW 136 139 155 129 559 5 6 5

10 LONC PAWEŁ "PODKARPACIE" PRZEMYŚL 148 142 128 138 556 3 7 1

11 NOWACKI JACEK "CROSS" OPOLE 103 127 131 147 508 2 4 6

12 SZCZYGIEŁ ANDRZEJ "SYRENKA " WARSZAWA 116 116 117 122 471 1 3 14

13 JANECKI JERZY  "KAROLINKA" CHORZÓW 132 103 104 99 438 3 0 17

14 FIUTA LUCJAN  "HETMAN" LUBLIN 99 126 109 102 436 2 1 15

15 PALUCH LESŁAW "POGÓRZE" TARNÓW 120 107 98 95 420 0 1 19