stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Ziemi Łódzkiej - Mężczyźni

Ogólnopolski Turniej w Kręglach Klasycznych - Puchar Ziemi Łódzkiej





Tomaszów Mazowiecki - 06-09.10.2011
















Kategoria B1 Mężczyzn















l.p Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem
1 Polkowski Szczepan Morena Iława 20 114 105 91 132 442
2 Tarkowski Krzysztof Hetman Lublin 20 124 97 107 108 436
3 Zięba Jan Karolinka Chorzów 31 86 45 122 163 416
4 Nastarowicz Wiesław Omega Łódź 24 94 86 127 99 406
5 Kała Franciszek Jutrzenka Częstochowa 31 80 81 58 119 338
6 Dudek Piotr WiM Olsztyń 40 78 77 96 76 327
7 Nowicki Roman Tęcza Poznań 54 53 80 84 66 283
8 Domin Lesław Podkarpacie Przemyśl 46 47 80 76 72 275
9 Podpora Mariusz Syrenka Warszawa 59 57 60 42 48 207
10                

Kategoria B2 Mężczyzn
















l.p Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem "9"
1 Smoła Jan Morena Iława 0 135 160 163 155 613  
2 Sabaj Mieczysław Podkarpacie Przemyśl 0 151 146 168 144 609 6
3 Stefański Paweł Tęcza  Poznań  1 141 142 157 169 609 5
4 Czyż Dominik Wi M Olsztyn 0 136 138 151 166 591  
5 Wakuliński Władysław Bryza Szczecin 1 145 146 143 148 582  
6 Betka Marek Pionek Bielsko Biała 11 133 134 136 136 539  
7 Krupski Józef Omega Łódź 8 136 128 141 132 537  
8 Nowak Grzegorz Omega Łódź 5 123 146 126 141 536  
9 Kozyra Mariusz Hetman Lumlin 3 129 127 141 135 532  
10 Pietrakiewicz Grzegorz Omega Łódź 11 140 115 125 143 523  
11 Bilski Marek Tęcza  Poznań  6 138 116 139 121 514  
12 Kowalak Zbigniew Syrenka Warszawa 10 123 133 134 117 507  
13 Kacprzak Piotr Syrenka Warszawa 12 103 116 103 118 440  
14 Wieckowski Jerzy Jutrzenka Częstochowa 19 104 78 111 110 403  

Kategoria B3 Mężczyzn
















l.p Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem                        
1 Sordyl Albert Pogórze Tarnów 0 176 166 181 175 698
2 Jarząb Daniel Tęcza Poznań 0 186 174 162 168 690
3  Kanikuła   Grzegorz               Hetman Lublin                                      Hetman Lublin 0 161 178 174 170 683
4 Gniadek Piotr Syrenka Warszawa 1 169 163 145 159 636
5 Szymański Władysław Omega Łódź 0 158 153 137 170 618
6 Klimczak Mieczysław Tęcza Poznań 1 158 146 143 169 616
7 Gniadek Paweł Syrenka Warszawa 2 132 152 135 196 615
8 Gręzak Marian Syrenka Warszawa 1 160 153 140 143 596
9 Łusiak Eugeniusz Hetman Lublin 5 149 153 146 144 592
10 Walczak Zbigniew Omega Łódź 5 167 118 124 159 568
11 Szczygieł Andrzej Syrenka Warszawa 2 155 137 124 138 554
12 Nogaj Jacek Cross Radom 4 148 136 132 128 544
13 Koryciorz Marian KoMar Piekary 6 146 135 105 145 531
14 Nowacki Jacek Syrenka Warszawa 3 135 122 128 141 526
15 Rydzyński Zdzisław Omega Łódź 10 121 120 115 124 480
16 Gruszkowski Sławomir Omega Łódź 20 118 103 109 119 449
17 Brotoń Marian Jutrzenka Częstochowa 22 106 110 119 87 422
18 Szamal Bogusław Omega Łódź 37 110 80 105 86 381
19               0