stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Ziemi Łódzkiej - Kobiety


Ogólnopolski Turniej w Kręglach Klasycznych - Puchar Ziemi Łódzkiej





Tomaszów Mazowiecki - 06-09.10.2011















Kategoria B1 Kobiety














L.p. Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem
1 Kozłowska Agnieszka Wi M Olsztyn 13 105 105 121 122 453
2 Szczypiorska Regina  Morena  Iława 19 112 107 99 133 451
3 Stępniewska Mieczysława Omega Łódź 24 79 110 127 113 429
4 Siwek Edyta Jutrzenka Częstochowa 27 120 102 89 92 403
5 Szypuła Barbara Karolinka Chorzów 21 56 112 99 105 372
6 Nowacka Jolanta Syrenka Warszawa 31 102 106 82 76 366
7 Henisz Irena  Morena Iława 33 91 85 93 90 359
8 Walkowiak Salomea Podgórze Tarnów 37 66 62 61 89 278
9               0
10                











Kategoria B2 Kobiety























L.p. Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem
1 Barwińska Anna Omega Łódź 0 158 181 157 159 655
2 Zięba Irena Chorzów Karolinka 0 154 175 188 137 654
3 Kieloch Maria Morena Iława 0 157 161 170 136 624
4 Staliś Joanna Atut Nysa 1 149 160 161 143 613
5 Madej Teresa Omega Łódź 8 121 137 138 137 533
6 Chojnacka Danuta Omega Łódź 6 130 116 144 142 532
7 Kobylańska Wanda Omega Łódź 7 142 135 122 118 517
8 Wilk Renata Hetman Lublin 13 121 137 116 124 498
9 Kacprzak Barbara Syrenka Warszawa 12 114 102 126 135 477
10 Grochowska Jadwiga Jutrzenka Częstochowa 16 94 134 121 126 475
11               0
12               0











Kategoria B3 Kobiety






                                                                                                          




L.p. Nazwisko  Imię Klub X tor1 tor2 tor3 tor4 Razem
1 Kłos Elżbieta KoMar "Piekary" 1 136 147 159 164 606
2 Burska Grażyna Omega Łódź 3 151 156 137 148 592
3 Grzybczyńska Monika Omega Łódź 6 133 130 161 163 587
4 Sawiniec Emilia Hetman Lublin 0 161 116 154 145 576
5 Sarnacka Zofia Olsztyń WiM 3 137 138 149 135 559
6 Sabaj Jolanta Przemyśl "Podkarpacie" 4 141 135 148 132 556
7 Tkaczyk Alicja Morena Iława 1 142 139 127 138 546
8 Nowak Małgorzata Tęcza Poznań 9 150 135 137 120 542
9 Miszelska Anna Syrenka Warszawa 5 123 146 136 123 528
10 Harla Agnieszka Morena Iława 5 127 126 106 146 505
11 Zak Jadwiga Omega Łódź 18 117 110 104 101 432
12 Kaczor Elżbieta Omega Łódź 21 101 102 109 104 416
13 Kocemba Teresa Omega Łódź 22 83 94 106 129 412
14               0
15               0