stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Ziemi Przemyskiej 2011

WYNIKI Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE

Ogólnopolskiego Turnieju Niewidomych i Słabowidzących w Kręglach

o „Puchar Ziemi Przemyskiej”

 

B1 – kobiet

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Siwek Edyta

Jutrzenka Częstochowa

B1

109

102

85

75

371

2. 

Nowacka Jolanta

Syrenka Warszawa

B1

79

86

106

97

368

3. 

Walkowiak Salomea

Pogórze Tarnów

B1

46

82

87

52

267

4. 

Sołek Barbara

Podkarpacie Przemyśl

B1

63

60

32

64

219

 

B1 – mężczyzn

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Koziej Zdzisław

Hetman Lublin

B1

121

129

154

129

533

2. 

Tarkowski Krzysztof

Hetman Lublin

B1

109

112

136

96

453

3. 

Kała Franciszek

Jutrzenka Częstochowa

B1

81

62

71

97

311

4. 

Nastarowicz Wiesław

Omega Łódź

B1

66

87

71

85

309

5. 

Nowicki Roman

Tęcza Poznań

B1

70

86

76

73

305

6. 

Dołasiński Sylwester

Bryza Szczecin

B1

70

78

69

60

277

 

B2 – kobiet

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Barwińska Anna

Omega Łódź

B2

148

141

136

144

569

2. 

Kowal Anna

Podkarpacie Przemyśl

B2

131

121

124

137

513

3. 

Michalewicz Halina

Podkarpacie Przemyśl

B2

121

116

121

140

498

4. 

Wilk Marta

Hetman Lublin

B2

112

129

109

118

468

5. 

Rudko Bożena

Morena Iława

B2

98

126

105

116

445

6. 

Kurek Dorota

Ikar Lublin

B2

97

117

116

104

434

7. 

Grochowska Jadwiga

Jutrzenka Częstochowa

B2

115

123

107

81

426

8. 

Łuczyszyn Barbara

Podkarpacie Przemyśl

B2

82

113

119

80

394

 

B2 – mężczyzn

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Kontrymowicz Mieczysław

Warmia i Mazury Olsztyn

B2

158

166

164

174

662

2. 

Smoła Jan

Morena Iława

B2

151

148

155

155

609

3. 

Kozyra Mariusz

Hetman Lublin

B2

145

154

129

146

574

4. 

Wakuliński Władysław

Bryza Szczecin

B2

126

147

125

155

553

5. 

Sabaj Mieczysław

Podkarpacie Przemyśl

B2

137

123

142

148

550

6. 

Krupski Józef

Omega Łódź

B2

145

97

140

144

526

7. 

Betka Marek

Pionek Bielsko Biała

B2

111

139

121

128

499

8. 

Curyło Kazimierz

Pogórze Tarnów

B2

119

111

119

122

471

9. 

Kowalak Zbigniew

Syrenka Warszawa

B2

116

75

141

132

464

10.        

Dynda Piotr

Podkarpacie Przemyśl

B2

100

127

94

142

463

11.        

Piątek Grzegorz

Sudety Kłodzko

B2

96

111

113

100

420

 

 

B3 – kobiet

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Curyło Irena

Pogórze Tarnów

B3

157

164

160

167

648

2. 

Sawiniec Emilia

Hetman Lublin

B3

148

148

149

134

579

3. 

Burska Grażyna

Omega Łódź

B3

148

144

141

141

574

4. 

Krok Sabaj Jolanta

Podkarpacie Przemyśl

B3

146

154

133

136

569

5. 

Kłos Elżbieta

KoMar Piekary Śląskie

B3

151

139

132

134

556

6. 

Harla Agnieszka

Podkarpacie Przemyśl

B3

135

115

125

129

504

7. 

Gotkowska Kamila

Podkarpacie Przemyśl

B3

120

113

120

110

463

8. 

Kuźniar Ewa

Podkarpacie Przemyśl

B3

99

111

106

90

406

 

B3 – mężczyzn

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Kategoria

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Razem

1. 

Jarząb Daniel

Tęcza Poznań

B3

158

177

184

163

682

2. 

Sordyl Albert

Pogórze Tarnów

B3

148

160

174

168

650

3. 

Szymański Władysław

Omega Łódź

B3

178

153

162

148

641

4. 

Gniadek Paweł

Syrenka Warszawa

B3

151

147

167

167

632

5. 

Klimczak Mieczysław

Tęcza Poznań

B3

144

158

162

162

626

6. 

Walczak Zbigniew

Omega Łódź

B3

151

132

139

147

569

7. 

Gręzak Marian

Syrenka Warszawa

B3

138

139

151

134

562

8. 

Gniadek Piotr

Syrenka Warszawa

B3

132

144

143

138

557

9. 

Koryciorz Marian

KoMar Piekary Śląskie

B3

116

142

130

152

540

10.        

Nowacki Jacek

Syrenka Warszawa

B3

130

129

118

134

511

11.        

Mądro Dariusz

Podkarpacie Przemyśl

B3

155

116

107

122

500

12.        

Nogaj Jacek

Cross Radom

B3

114

123

141

120

498

13.        

Marszałek Wojciech

Podkarpacie Przemyśl

B3

100

121

111

147

479

14.        

Polakowski Janusz

Bryza Szczecin

B3

101

123

97

137

458

15.        

Piszczek Marian

Podkarpacie Przemyśl

B3

109

85

127

122

443

16.        

Sitek Krzysztof

Podkarpacie Przemyśl

B3

61

86

119

133

399

17.        

Brotoń Marian

Jutrzenka Częstochowa

B3

91

92

87

111

381

18.        

Żychowski Andrzej

Podkarpacie Przemyśl

B3

78

104

74

77

333

19.        

Fedus Józef

Podkarpacie Przemyśl

B3

67

89

62

72

290

 

Sędzia główny: Bożena Polak