stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Łuczniczki - Mężczyźni

KOMUNIKAT Z VII TURNIEJU KRĘGLARSKIEGO NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH


O PUCHAR  "ŁUCZNICZKI"






Termin: 03-06.11. 2011r.







Miejsce: kręgielnia OSiR Tuchola, ul. Pocztowa 7






Sędziowie: Ewa Iwicka, Marzena Krueger, Janusz Zawadzinski






MEŻCZYŹNI B1





1. LASKOWSKI Jan "Łuczniczka" Bydgoszcz 149 170 165 160 644 0 3
2. WOSZUK Artur „Victoria” Białystok 159 160 138 154 611 0 2
3. DUDEK Piotr OKS WiM Olsztyn 149 154 154 148 605 0 1
4. DOŁOWY Jerzy OKS WiM Olsztyn 158 149 136 158 601 0 5
5. ORŁOWSKI Sławomir „Tęcza” Poznań 108 174 159 153 594 0 2
6. DOŁASIŃSKI Sylwester "Bryza" Szczecin 155 151 129 156 591 1 4
7. NOWICKI Roman „Tęcza” Poznań 100 152 157 168 577 1 6
8. NASTAROWICZ Wiesław „Omega” Łódź 122 146 146 132 546 2 2
9. DOMIN Lesław  „Podkarpacie” Przemyśl 117 143 139 117 516 1 1
10. HERMAN Franciszek „Łuczniczka” Bydgoszcz 63 110 154 125 452 0 1
11. IKS Patryk „Łuczniczka” Bydgoszcz 55 127 144 108 434 0 3
12. ZWOLENKIEWICZ Marek „Karolinka” Chorzów 75 85 129 111 400 1 2

MEŻCZYŹNI B2









1. KONTRYMOWICZ Mieczysław OKS WiM Olsztyn 158 168 170 183 679 4 11
2. GACEK Rafał „Atut” Nysa 175 162 175 150 662 1 3
3. KŁOS Grzegorz „Łuczniczka” Bydgoszcz 159 160 172 167 658 0 2
4. SMOŁA Jan „Morena” Iława 177 160 151 159 647 11 2
5. SABAJ Mieczysław „Podkarpacie” Przemyśl 161 145 172 163 641 5 11
6. STEFAŃSKI Paweł „Tęcza” Poznań 150 168 162 159 639 7 2
7. WAKULIŃSKI Władysław „Bryza” Szczecin 152 152 171 162 637 2 5
8. CZYŻ Dominik OKS WiM Olsztyn 153 157 151 175 636 3 6
9. WIĘCKOWSKI Jerzy „Jutrzenka” Częstochowa 121 175 179 155 630 1 0
10. ŁAZUKA Jan "Tęcza" Poznań 166 142 142 177 627 1 5
11. PUCHACZ Wojciech „Victoria” Białystok 161 139 145 162 607 2 3
12. KRUPSKI Józef „Omega” Łódź 169 141 146 143 599 0 2
13. BILSKI Marek „Tęcza” Poznań 138 148 148 152 586 3 2
14. BETKA Marek "Pionek" Bielsko-Biała" 120 128 163 159 570 0 4
15. ROZMUS Tadeusz "Pionek" Bielsko-Biała" 126 153 150 133 562 1 5
16. KACPRZAK Piotr "Syrenka" Warszawa 133 134 137 148 552 4 1
17. KOWALAK Zbigniew „Syrenka” Warszawa 131 144 141 132 548 0 8
18. GĘSTWIŃSKI Arkadiusz „Łuczniczka” Bydgoszcz 130 122 149 139 540 2 4
19. RDZEŃ Bartłomiej „Bryza” Szczecin 136 130 124 128 518 1 5
20. PIETRAKIEWICZ Grzegorz „Omega” Łódź 132 130 121 121 504 3 1

MĘŻCZYŹNI B3









1. STRZELECKI Zbigniew "Karolinka" Chorzów 180 166 172 179 697 10 12
2. JARZĄB Daniel "Tęcza" Poznań 190 156 162 183 691 4 12
3. SORDYL Albert  „Pogórze” Tarnów 156 174 158 172 660 8 8
4. CHABERSKI Rafał OKS WiM Olsztyn 178 162 146 158 644 5 10
5. SZYMAŃSKI Władysław „Omega” Łódź 175 162 147 156 640 2 8
6. KLIMCZAK Mieczysław „Tęcza” Poznań 163 165 171 138 637 2 8
7. ĆWIKŁA Tomasz „Morena” Iława 162 161 148 161 632 6 3
8. POLAKOWSKI Janusz "Bryza" Szczecin 148 150 160 163 621 0 4
9. BABIARZ Andrzej „Atut” Nysa 144 161 151 144 600 2 6
10. WALCZAK Zbigniew "Omega" Łódź 155 153 143 146 597 5 9
11. SZCZYGIEŁ Andrzej "Syrenka" Warszawa 135 143 162 145 585 1 5
12. GRĘZAK Marian "Syrenka" Warszawa 137 133 157 155 582 5 9
13. SZAPAŃSKI Marek „Łuczniczka” Bydgoszcz 144 141 142 125 552 4 6
14. STANKIEWICZ Ireneusz Giżycko 145 126 130 142 543 2 5
15. HALICKI Marek „Karolinka” Chorzów 149 126 135 128 538 2 8
16. KORYCIORZ Marian „Komar” Piekary Ślaskie 122 137 125 148 532 3 6
17. OLEJNIK Jakub „Łuczniczka” Bydgoszcz 135 128 120 129 512 0 0
18. OLEJNIK Bernard OKS WiM Olsztyn 120 113 138 125 496 2 4
19. HARKOWSKI Marek OKS WiM Olsztyn 117 119 114 121 471 3 2
20. DAMASZK Sebastian "Łuczniczka" Bydgoszcz 136 121 98 107 462 2 3











Sporządziła: Ewa Iwicka