stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Łuczniczki - Kobiety

KOMUNIKAT Z VII TURNIEJU KRĘGLARSKIEGO NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH


O PUCHAR  "ŁUCZNICZKI"






Termin: 03-06.11. 2011r.







Miejsce: kręgielnia OSiR Tuchola, ul. Pocztowa 7






Sędziowie: Ewa Iwicka, Marzena Krueger, Janusz Zawadzinski






L.p. Nazwisko i imię Klub TOR  

1 2 3 4 Razem "9" „8”

KOBIETY  B1





1. SZYPUŁA Barbara „Karolinka” Chorzów 142 170 155 162 629 0 3
2. STĘPNIEWSKA Mieczysława „Omega” Łódź 154 158 152 157 621 0 7
3. SZCZYPIORSKA Regina „Morena” Iława 152 156 130 164 602 0 3
4. JEDYNAK Maria „Atut” Nysa 136 144 162 158 600 0 0
5. MAĆKOWIAK Mariola „Łuczniczka” Bydgoszcz 139 142 137 171 589 0 5
6. KOLATOWICZ Bogumiła „Łuczniczka” Bydgoszcz 143 154 151 133 581 0 3
7. WALKOWIAK Salomea „Sudety” Kłodzko 116 126 143 146 531 0 1
8. HENISZ Irena „Morena” Iława 142 125 118 135 520 0 3
9. TROJAN Karolina „Łuczniczka” Bydgoszcz 124 129 126 134 513 0 2
10. BURY Alicja „Syrenka” Warszawa 162 39 136 163 500 0 2
11. RZEPA Karolina „Łuczniczka” Bydgoszcz 104 111 135 125 475 1 1
12. BASIŃSKA Renata „Tęcza” Poznań 117 116 91 147 471 0 0

KOBIETY B2

           

1. HELWIG Monika „Karolinka” Chorzów 173 164 167 173 677 0 3
2. BARWIŃSKA Anna „Omega” Łódź 183 160 161 166 670 5 8
3. KIELOCH Maria „Morena” Iława 179 159 160 166 664 4 5
4. SZUSZKIEWICZ Jadwiga  OKS WiM Olsztyn 176 173 160 143 652 1 1
5. NAZIĘBŁO Maria „Atut” Nysa 166 152 170 164 652 0 2
6. STALIŚ Joanna "Atut" Nysa 156 160 174 154 644 2 5
7. MALCHEREK Mirosława „Łuczniczka” Bydgoszcz 164 150 152 171 637 0 2
8. KACPRZAK Barbara "Syrenka" Warszawa 156 163 171 138 628 0 7
9. GROCHOWSKA Jadwiga „Jutrzenka” Częstochowa 175 162 138 153 628 0 6
10. RUDKO Bożena „Morena” Iława 141 160 165 162 628 0 4
11. SZYMAŃSKA Janina OKS WiM Olsztyn 181 151 142 146 620 0 2
12. ŁAZUKA Czesława "Tęcza" Poznań 134 158 161 161 614 0 3
13. DOŁOWY Barbara OKS WiM Olsztyn 160 168 140 144 612 0 7
14. HARAZIM Maria „Karolinka” Chorzów 157 144 151 149 601 6 4
15. OKRÓJ Helena „Elcross” Elbląg 144 154 149 150 597 4 6
16. KOWAL Anna „Podkarpacie” Przemyśl 154 140 144 146 584 4 5
17. SZAPAŃSKA Jolanta „Łuczniczka” Bydgoszcz 143 150 114 161 568 1 2

KOBIETY  B3





1. TKACZYK Alicja „Morena” Iława 163 169 174 173 679 2 8
2. KŁOS Elżbieta „Komar” Piekary Ślaskie 152 157 160 168 637 4 6
3. STYPUŁKOWSKA Ewa „Elcross” Elbląg 164 171 157 143 635 2 3
4. BURSKA Grażyna „Omega” Łódź 158 162 160 151 631 2 6
5. SARNACKA Zofia OKS WiM Olsztyn 157 155 163 148 623 0 2
6. KROK-SABAJ Jolanta „Podkarpacie” Przemyśl 159 148 164 147 618 5 6
7. ĆWIKŁA Elzbieta „Morena” Iława 149 141 154 168 612 0 0
8. GRZESIAK Aleksandra „Karolinka” Chorzów 148 167 135 146 596 9 2
9. GROCHOWSKA Łucja „Jutrzenka” Częstochowa 148 170 149 115 582 0 5
10. BONIK Teresa „Jaćwing” Suwałki 158 140 114 163 575 0 1
11. KAJZER Magdalena „Karolinka” Chorzów 147 121 143 156 567 5 5
12. KOSK Zofia „Jaćwing” Suwałki 142 140 152 125 559 1 1
13. STRUSZ Jolanta „Karolinka” Chorzów 129 120 130 151 530 0 2
14. ŁUKASIK Aneta „Karolinka” Chorzów 128 138 133 127 526 0 3