stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Brzesko 2011 - B2

VII TARNOWSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH W KREGLACH KLASYCZNYCH BRZESKO 2011
WYNIKI KATEGORIA B2

KOBIETY











L.P Imię i nazwisko Klub Kat. Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma
1 Zięba Irena Chorzów B2 144 148 165 169 626 21
2 Barwińska Anna Łódź B2 149 146 167 142 604 17
3 Harazim Maria Chorzów B2 181 143 136 137 597 14
4 Kowal Anna Przemyśl B2 144 131 164 139 578 12
5 Staliś Joanna Nysa B2 153 134 144 141 572 11
6 Odulińska Danuta Iława B2 136 114 144 143 537 10
7 Szuszkiewicz Jadwiga Olsztyn B2 132 124 140 138 534 9
8 Łuczyszyn Barbara Przemyśl B2 128 116 146 116 506 8
9 Trela Halina Tarnów B2 120 125 114 126 485 7
10 Wilk Marta Lubin B2 136 116 98 91 441 6
11 Markiewicz Lidia Tarnów B2 84 131 112 113 440 5
12 Rudko Bożena Iława B2 95 119 105 103 422 4
13 Helwig Monika Chorzów B2 89 105 124 98 416 3
14 Szlachtowska Ewa Tarnów B2 95 83 101 111 390 2
15 Bednarz Anna Piekary B2 105 75 86 108 374 1
16 Wostal Natalia Piekary B2 60 57 44 40 201 1











MĘŻCZYŹNI


















L.P Imię i nazwisko Klub Kat. Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma
1 Fortkowski Stanisław Tarnów B2 178 184 155 169 686 21
2 Smoła Jan Iława B2 168 154 172 169 663 17
3 Puchacz Wojciech Białystok B2 138 148 160 159 605 14
4 Kozyra Mariusz Lublin B2 146 151 154 149 600 12
5 Sabaj Mieczysław Przemyśl B2 141 162 150 145 598 11
6 Jeleń Janusz Iława B2 147 156 136 137 576 10
7 Nowak Grzegorz Bielsko Biała B2 125 137 134 160 556 9
8 Serek Przemysław Chorzów B2 119 130 128 156 533 8
9 Kowalak Zbigniew Warszawa B2 150 118 141 121 530 7
10 Kacprzak Piotr Warszawa B2 115 130 139 133 517 6
11 Dynda Piotr Przemyśl B2 93 150 151 121 515 5
12 Oduliński Stanisław Iława B2 128 112 137 137 514 4
13 Czarski Michał Lublin B2 117 141 125 128 511 3
14 Curyło Kazimierz Tarnów B2 122 129 136 117 504 2
15 Gacek Rafał Nysa B2 124 137 139 97 497 1
16 Piroun Augustyn Tarnów B2 103 101 126 102 432 1
17 Barzycki Andrzej Lublin B2 89 79 110 126 404 1
18 Pacut Leszek Iława B2 88 93 95 82 358 1































SĘDZIA GŁÓWNY BOGDAN KULKA