stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Kręgle

 

 

2016 CROSS

Dokumentacja medyczna na 20.08.2016 r. Pobierz .xls

 

INFORMACJA

W dniu 28 kwietnia 2016 roku w trakcie Ogólnopolskiego Turnieju w Kręgle klasyczne w Gostyniu odbyły się wybory do komisji kręglarskiej kręgli klasycznych oraz bowling.

W wyniku głosowania do komisja ukonstytuowała się w następującym kształcie.

Nowacki Jacek - przewodniczący

Puchacz Wojciech - z-ca przewodniczacego

Strzelecki Zbigniew - sekretarz

Bielecka Alicja - członek

Walczak Zbigniew - członek

Koordynator CROSS ds. kręgli Joanna Staliś

 

2015 CROSS

Komunikaty

rezygnacja koordynatora

Komunikat Prezydium

Kalendarz KB9 i KB10 na 2014

Wybory Komisji Kręgli Klasycznych CROSS

Do pobrania: Karta badań okulistycznych

Rankingi:

Ranking końcowy 2016 - Kobiety      Mężczyźni

Ranking końcowy K + M w KB9 za 2014 r. ranking

Ranking końcowy K+M w KB9 za 2013r.     Kobiety KB9     Mężczyźni KB9

Ranking bieżący na dzień 17.09.2013r.   Kobiety     Mężczyźni

Ranking bieżący na dzień 21.05.2013r. - Kobiety     Mężczyźni

Ranking końcowy 2012 - Kobiety     Mężczyźni

Tabela rekordów:

Brzesko

Brzesko 2

Gostyń Wlkp.

Poznań

Racibórz

Sieraków Wlkp.

Tomaszów Mazow

Tuchola

Łaziska 

Dokumentacja

Aktywne sekcje kręgli klasycznych KB9 w Klubach Cross na 2013r.

Kadra Narodowa PZK KB9 na rok 2014

Ramowy Regulamin Ogólnopolskich Zawodów Kręglarskich

Dokumentacja medyczna na 24.03.2014r.     Aktualne     Nieaktualne

2014 PZK IMP DMP ME

Finał XV IMP KB1     KB2     KB3     MB1     MB2     MB3

IMP 2014     Strefa A     Strefa B     Strefa A+B

2014 CROSS

2013 PZK IMP DMP ME

Drużynowe Mistrzostwa Polski     Kobiety     Mężczyźni

Wyniki XIV ME IBSA

Finał IMP KB9

Eliminacje IMP Strefa A     Kobiety     Mężczyźni

Eliminacje IMP Strefa B     Kobiety     Mężczyźni

Eliminacje IMP Strefa A+B     Kobiety     Mężczyźni

2013 CROSS

Puchar Ziemi Łódzkiej     B1     B2     B3

Brzesko 2013     Kobiety     Mężczyźni

Puck 2013     Kobiety     Mężczyźni

Memoriał Grażyny Burskiej     B1     B2     B3

2012 DMP i IMP

IX Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w kręglach klasycznych
uznane przez Polski Związek Kręglarski jako
I Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Niewidomych i Słabowidzących     Kobiety     Mężcżyźni

XIII Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross

Półfinał Mistrzostw Stowarzyszenia Cross     Kobiety     Mężczyźni

2012 Inne Imprezy

Puchar Ziemi Łódzkiej     Kobiety     Mężczyźni

O Puchar Podkarpacia KB1   KB2   KB3   MB1   MB2   MB3

VIII Tarnowski Turniej w Brzesku B1   B2   B3

VIII Puchar Łuczniczki

Czarna Kula Poznań - Kobiety B1     B2     B3

                                   Mężczyźni B1     B2     B3

VIII Tarnowski Turniej w Kręglach klas. - Kobiety B1     B2     B3

                                                                Mężczyźni B1     B2     B3

XIII Mistrzostwa Europy w kręglach ninepin bowling

Ogólnopolski Turniej w Tomaszowie Mazowieckim

2011 Inne imprezy 

Wyniki II Mistrzostw Świata w Sarajewie      Jeśli chcesz się zapoznać ze stroną główną imprezy kliknij TUTAJ

Brzesko 2011     B1     B2     B3

Puchar Łuczniczki     Kobiety     Mężczyźni

Puchar Ziemi Przemyskiej

Puchar Ziemi Łódzkiej     Kobiety     Mężczyźni

Puchar Śląska     B1     B2     B3

2011 IMP i DMP 

VIII DMP                        Kobiety     Mężczyźni

Półfinał IMP Strefa A     Kobiety     Mężczyźni

Półfinał IMP Strefa B     Kobiety     Mężczyźni

XII Finał IMP                Kobiety B1     Kobiety B2     Kobiety B3

                                    Mężczyźni B1     Mężczyźni B2     Mężczyźni B3

Turnieje 2010

Drużynowe MP

Puchar Śląska

XI Finał Mistrzostw Polski

Łaziska 2010

Łaziska - dwumecz

Półfinał IMP 2010 - Polska południowa:

Kobiety     B1     B2     B3

Mężczyźni    B1     B2     B3

Półfinał IMP 2010 - Polska północna:

Kobiety     B1     B2     B3

Mężczyźni   B1     B2     B3

2009r. IMP i DMP

VI DMP - Wyniki:     Kobiety     Mężczyźni     Składy drużyn

X Indywidualne Mistrzostwa Polski. - Wyniki:     Bloki     Kobiety     Mężczyźni     Mixty

Kwalifikacje do IMP /Strefa A/     Kobiety     Mężczyźni

Kwalifikacje do IMP /Strefa B/     Kobiety     Mężczyźni

2009r. Inne imprezy

Puchar Ziemi Łódzkiej

Puchar Łuczniczki

V Tarnowski Turniej w Kręglach Klasycznych

VI Ogólnopolski Turniej o Puchar "NIebieskich Źródeł" 2009 Klasyfikacja generalna   Kobiety   Mężczyźni

Puchar Prezydenta Słupska - Sieraków 2009

2008r. IMP i DMP

Drużynowe Mistrzostwa Polski     Kobiety     Mężczyźni

IX Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Półfinały Mistrzostw Polski:     Tomaszów Mazowiecki     Tuchola

2008r. Inne imprezy

X Turniej Kręglarski o Puchar Ziemi Łódzkiej

Puchar Wielkopolski

Puchar Prezesa San - Marko

X Mistrzostwa Europy w Kręglach Klasycznych - Wyniki:   Kobiety Drużynowo     Kobiety Indywidualnie     Mężczyźni Drużynowo     Mężczyźni Indywidualnie     Sprawozdanie

wyniki XIV ME IBSA