stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

XI Ogólnopolski Turniej Bowlingowy - Częstochowa 2011

Kategoria B 1 Kobiet






L.p  Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
1 Maćkowiak Mariola "Łuczniczka" Bydgoszcz 98 89 100 89 77 87 540
2 Rzepa  Karolina "Łuczniczka" Bydgoszcz 77 121 91 74 75 68 506
3 Siwek Edyta "Jutrzenka" Częstochowa 89 93 68 83 76 86 495
4 Szypuła Barbara "Karolinka" Chorzów 73 102 71 74 84 82 486
5 Basińska Renata "Tęcza" Poznań 65 50 47 72 65 85 384
6 Bury Alicja "Syrenka" Warszawa 58 68 29 50 63 57 325
7 Walkowiak Salomea "Pogórze" Tarnów 66 38 36 41 38 36 255
Kategoria B 1 Mężczyzn















L.p  Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
1 Borkowski Tomasz "Ikar" Lublin 100 122 113 98 73 110 616
2 Polkowski Szczepan "Morena" Iława 97 96 94 130 75 94 586
3 Tarkowski Krzysztof "Hetman" Lublin 128 67 71 102 98 97 563
4 Kała Franciszek "Jutrzenka" Częstochowa 103 100 79 96 95 84 557
5 Domin Lesław "Podkarpacie" Przemyśl 81 78 81 96 100 77 513
6 Kawecki Jan "Pogórze" Tarnów 60 90 71 110 52 87 470
7 Podpora Mariusz "Syrenka" Warszawa 84 26 67 63 101 95 436
Kategoria B 2 Kobiet


L.p  Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
1 Kurek Dorota "Ikar" Lublin 116 171 156 120 150 132 845
2 Odulińska Danuta "Morena" Iława 155 127 146 114 153 113 808
3 Okrój Helena "Elcross" Elbląg 119 148 137 115 149 112 780
4 Helwig Monika "Karolinka" Chorzów 129 85 120 123 183 122 762
5 Malcherek Mirosława "Łuczniczka" Bydgoszcz 127 125 129 110 129 129 749
6 Bryda Anna "Hetman" Lublin 128 81 144 118 148 127 746
7 Maksymowicz Janina  "Elcross" Elbląg 143 117 112 108 147 102 729
8 Szlachtowska Ewa "Pogórze" Tarnów 154 99 126 108 92 104 683
9 Wilk Marta "Hetman" Lublin 129 100 88 114 126 124 681
10 Grochowska Jadwiga "Jutrzenka" Częstochowa 83 113 102 122 119 129 668
11 Staliś Joanna "Atut" Nysa 84 132 91 109 117 122 655
12 Rudko Bożena "Morena" Iława 95 121 94 114 129 91 644
13 Madej Teresa "Omega" Łódź 76 88 104 86 110 144 608
14 Kacprzak  Barbara "Syrenka" Warszawa 91 92 98 72 88 93 534
15 Zapędzka Iwona "Jutrzenka" Częstochowa 78 78 84 72 117 72 501
Kategoria B 2 Mężczyzn






















L.p  Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
1 Smoła Jan "Morena" Iława 147 162 164 131 178 131 913
2 Kozyra  Mariusz "Hetman" Lublin 148 146 159 170 146 128 897
3 Oduliński Stanisław "Morena" Iława 145 130 147 152 164 146 884
4 Krupski Józef "Omega" Łódź 149 150 143 133 158 139 872
5 Jeleń  Janusz "Morena" Iława 123 158 157 167 159 107 871
6 Więckowski Jerzy "Jutrzenka" Częstochowa 127 147 137 158 172 112 853
7 Bilski Marek "Tęcza" Poznań 128 134 127 146 106 146 787
8 Piorun Augustyn "Pogórze" Tarnów 130 136 145 125 129 120 785
9 Wójcik Edward "Hetman" Lublin 104 132 103 135 131 164 769
10 Czarski Michał "Hetman" Lublin 116 117 161 132 125 118 769
11 Wojciechowski Paweł "Hetman" Lublin 114 136 110 167 134 106 767
12 Skop Daniel "Karolinka" Chorzów 113 111 176 105 141 114 760
13 Sabaj Mieczysław "Podkarpacie" Przemyśl 131 132 139 130 105 116 753
14 Matuszczak Zbigniew "Podkarpacie" Przemyśl 112 123 154 98 106 147 740
15 Kępys Radosław "Karolinka" Chorzów 146 111 134 108 91 122 712
16 Betka Marek "Pionek" Bielsko-Biała 104 76 94 152 124 147 697
17 Curyło Kazimierz "Pogórze" Tarnów 122 102 100 115 113 115 667
18 Serek Przemysław "Karolinka" Chorzów 85 113 110 130 99 119 656
19 Rozmus Tadeusz "Pionek" Bielsko-Biała 73 101 113 83 132 116 618
20 Kacprzak Piotr "Syrenka" Warszawa 98 100 106 97 88 127 616
21 Kowalak Zbigniew "Syrenka" Warszawa 115 100 91 81 134 88 609
22 Gacek Rafał "Atut" Nysa 87 83 112 78 115 111 586
Kategoria B 3 Kobiet


L.p  Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
1 Sawiniec Emilia "Hetman" Lublin 117 115 133 163 161 143 832
2 Grochowska Łucja "Jutrzenka" Częstochowa 163 145 138 133 137 113 829
3 Curyło Irena "Pogórze" Tarnów 122 148 116 146 104 145 781
4 Sarnacka Zofia OKWiM Olsztyn 110 133 143 140 120 128 774
5 Krok-Sabaj Jolanta "Podkarpacie" Przemyśl 111 134 115 115 106 120 701
6 Kaczor Elżbieta "Omega" Łódź 92 105 85 139 128 148 697
7 Łukasik Aneta "Karolinka" Chorzów 127 121 111 109 117 105 690
8 Fijał Jolanta "Pogórze" Tarnów 134 110 114 125 99 80 662
9 Kłos Elżbieta "Komar" Piekary Śląskie 86 103 122 131 99 105 646
10 Mróz Jadwiga "Atut" Nysa 73 92 68 65 107 122 527
Kategoria B 3 Mężczyzn






















 Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Suma
Kanikuła Grzegorz "Hetman" Lublin 184 187 148 171 156 169 1015
Sordyl  Albert "Pogórze" Tarnów 132 146 138 155 173 185 929
Szymański Władysław "Omega" Łódź 163 176 147 109 163 147 905
Huszcza Krzysztof OKWiM Olsztyn 145 128 137 194 125 164 893
Zygmot Szymon "Karolinka" Chorzów 151 142 180 117 126 161 877
Koryciorz Marian "Komar" Piekary 134 159 156 130 133 140 852
Strzelecki  Zbigniew "Karolinka" Chorzów 103 123 141 166 158 145 836
Mądry Zdzisław "Jutrzenka" Częstochowa 175 119 139 141 119 137 830
Jarząb  Daniel "Tęcza" Poznań 123 138 114 122 117 192 806
Gniadek Paweł "Syrenka" Warszawa 144 151 121 128 123 136 803
Gręzak  Marian "Syrenka" Warszawa 134 163 136 121 98 137 789
Gniadek Piotr "Syrenka" Warszawa 130 89 113 143 142 149 766
Podczasik Edward "Atut" Nysa 116 149 117 96 154 122 754
Brotoń  Marian "Jutrzenka" Częstochowa 117 126 152 129 104 108 736
Polakowski Janusz "Bryza" Szczecin 148 113 131 127 92 119 730
Nogaj Jacek "Cross" Radom 123 104 153 119 118 112 729
Paluch Lesław "Pogórze" Tarnów 113 134 106 130 83 138 704
Stokłosa Tomasz "Pionek" Bielsko-Biała 88 104 119 119 112 102 644