stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Wyniki Półfinału MP /Strefa B/

TABELA WYNIKÓW TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO- BOWLING STREFA "B"


KOBIETY - KAT. B1


















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Nowacka Jolanta Syrenka Warszawa 670 122 87 119 112 116 114
2 Rzepa Karolina Łuczniczka Bydgo 608 79 103 97 134 75 120
3 Mackowiak Mariola Łuczniczka Bydgo 546 90 70 123 80 72 111
4 Kozłowska Agnieszka  WiM Olsztyn 467 71 79 82 115 69 51
5 Henisz Irena Morena Iława 445 64 72 68 89 92 60
6 Basińska Renata Tęcza Poznań 383 36 72 65 64 62 84
7 Szczypiorska Regina Morena Iława 349 68 62 39 63 58 59
8 Bury Alicja Syrenka Warszawa 344 27 62 56 42 109 48

   
           

 

KOBIETY - KAT. B2


           










LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Szuszkiewicz Jadwiga WiM Olsztyn 1025 159 153 226 167 203 117
2 Odulińska Danuta Morena Iława 944 136 160 155 152 176 165
3 Szymańska Janina WiM Olsztyn 845 139 133 158 131 159 125
4 Okrój Helena ELCROSS Elbląg 829 143 152 148 148 96 142
5 Maksymowicz Janina ELCROSS Elbląg 814 121 156 127 118 134 158
6 Malcherek Mirosława Łuczniczka Bydgo 795 121 120 144 115 146 149
7 Szapańska Jolanta Łuczniczka Bydgo 745 136 138 115 125 109 122
8 Rudko Bożena Morena Iława 725 128 174 85 85 103 150
9 Kąckowska Barbara WiM Olsztyn 694 126 99 132 107 106 124
10 Lewandowska Aleksandra Morena Iława 578 109 120 85 75 105 84
11 Kacprzak Barbara Syrenka Warszawa 567 83 75 122 110 89 88
12 Jaroszewska Teresa ELCROSS Elbląg 460 70 64 65 82 89 90

   
           

 

KOBIETY - KAT. B3


           










LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Walczak Izabela WiM Olsztyn 992 154 166 188 163 151 170
2 Sarnacka Zofia WiM Olsztyn 938 181 159 121 180 176 121
3 Borawa Honorata Łuczniczka Bydgo 877 138 154 121 131 168 165
4 Walczak Maria WiM Olsztyn 854 125 134 192 132 113 158
5 Pazurkiewicz Jolanta WiM Olsztyn 796 115 138 128 154 95 166
6 Bielecka Alicja WiM Olsztyn 727 124 128 127 103 117 128
7 Cwikła Elżbieta Morena Iława 651 88 119 124 84 126 110
8 Nowak Małgorzata  Tęcza Poznań 638 67 88 125 126 101 131
9 Kosk Zofia Jadźwing Suwałki 617 103 115 106 98 95 100
10 Tkaczyk Alicja Morena Iława 583 101 97 120 75 89 101
11 Bonik Teresa Jadźwing Suwałki 545 93 71 90 103 90 98
12 Gubernat Walentyna Jadźwing Suwałki 542 94 81 102 73 98 94
13 Miszelska Anna Syrenka Warszawa 488 81 66 66 86 97 92






















MĘŻCZYŹNI-KAT.B1


















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Dudek Piotr WiM Olsztyn 759 120 185 123 115 91 125
2 Polkowski Szczepan Morena Iława 709 132 103 124 113 104 133
3 Dołowy Jerzy WiM Olsztyn 539 83 77 88 103 96 92
4 Nowicki Roman Tęcza Poznań 363 52 70 53 62 79 47
5 Wróbel Wiesław Cross Radom 289 32 66 38 37 68 48
6 Woszuk Artur Victoria Białystok 268 65 31 41 44 46 41
7 Basiak Kacper Zryw Słupsk 216 16 19 12 26 83 60

   
           

 

MĘŻCZYŹNI-KAT.B2


           










LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Kontrymowicz Mieczysław WiM Olsztyn 1125 204 187 177 150 217 190
2 Dybiński Cezary WiM Olsztyn 982 159 145 177 153 164 184
3 Oduliński Stanisław Morena Iława 890 153 150 123 154 154 156
4 Smoła Jan  Morena Iława 890 143 176 136 156 135 144
5 Czyż Dominik WiM Olsztyn 867 169 118 153 114 145 168
6 Gęstwiński Arkadiusz Łuczniczka Bydgo 861 152 168 122 134 150 135
7 Jeleń Janusz Morena Iława 828 105 114 160 157 160 132
8 Szafran Dariusz Zryw Słupsk 827 129 174 167 109 121 127
9 Mirynowski Mirosław Zryw Słupsk 755 148 133 133 99 102 140
10 Pacuta Leszek Morena Iława 738 105 111 103 144 143 132
11 Kowalak Zbigniew Syrenka Warszawa 696 98 146 117 114 98 123
12 Rygiel Roman WiM Olsztyn 693 107 97 83 114 174 118
13 Rdzeń Bartłomiej Bryza Szczecin 680 116 115 127 114 115 93
14 Stefański Paweł  Tęcza Poznań 633 94 117 112 93 116 101
15 Romanowski Marek Syrenka Warszawa 625 85 127 105 89 107 112
16 Kacprzak Piotr Syrenka Warszawa 589 74 96 102 75 131 111
17 Świtaj Andrzej Jadźwing Suwałki 573 109 104 102 86 87 85
18 Bilski Marek Tęcza Poznań 547 82 121 103 78 71 92

   
           

 

MĘŻCZYŹNI-KAT.B3


           










LP NAZWISKO IMIĘ KLUB SUMA GRA 1 GRA 2 GRA 3 GRA 4 GRA 5 GRA 6
1 Sudoł Wojciech Morena Iława 1136 189 207 193 167 146 234
2 Chaberski Rafał WiM Olsztyn 959 126 130 141 161 227 174
3 Gniadek Piotr Syrenka Warszawa 955 125 158 155 171 180 166
4 Huszcza Krzysztof WiM Olsztyn 931 175 143 167 157 141 148
5 Gniadek Paweł Syrenka Warszawa 920 176 162 124 144 158 156
6 Harkowski Marek  WiM Olsztyn 897 141 152 140 162 137 165
7 Nogaj Jacek Croos Radom 891 154 132 133 153 158 161
8 Gręza Marian Syrenka Warszawa 889 146 160 180 127 154 122
9 Zieliński Grzegorz WiM Olsztyn 888 165 159 118 143 149 154
10 Cwikła Tomasz Morena Iława 883 151 140 121 158 133 180
11 Wiśniewski Zbigniew WiM Olsztyn 869 147 126 142 137 162 155
12 Binkuś Marcin Morena Iława 852 116 157 156 149 136 138
13 Polakowski Janusz Bryza Szczecin 839 182 125 135 100 127 170
14 Nowacki Jacek Syrenka Warszawa 803 145 126 141 136 140 115
15 Miś Piotr WiM Olsztyn 789 139 158 110 118 165 99
16 Stankiewicz Ireneusz Giżycko 771 125 131 124 154 131 106
17 Lis Jan  WiM Olsztyn 763 107 145 128 125 112 146
18 Juszczyk Marek Łuczniczka Bydgo 753 116 117 153 105 113 149
19 Rochowicz Sławomir Morena Iława 751 127 133 131 117 142 101
20 Szapański Marek Łuczniczka Bydgo 750 91 127 106 137 146 143
21 Szczygieł Andrzej Syrenka Warszawa 744 140 106 113 126 124 135
22 Skotarek Janusz Bryza Szczecin 726 102 136 117 131 125 115
23 Stroiński Marcin Tęcza Poznań 721 93 133 116 149 106 124
24 Załuska Jan WiM Olsztyn 715 143 109 87 116 147 113
25 Marciniak Wojciech WiM Olsztyn 713 85 110 115 144 144 115
26 Sabrowski Artur Morena Iława 700 122 100 145 104 116 113
27 Wierzbicki Łukasz Victoria Białystok 531 83 97 75 80 128 68
28 Olewiński Sławomir Croos Radom 512 76 72 82 107 84 91
29 Jurewicz Michał Giżycko 0 0 0 0 0 0 0
30 Klimczak Mieczysław Tęcza Poznań 0 0 0 0 0 0 0