stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Wyniki Półfinału MP /Strefa A/

W  Y  N  I  K  I      -     K O B I E T Y    B 1

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Siwek Edyta Jutrzenka Częstochowa 582 95 136 102 81 81 87 97,0
2 Maciąg Anna  Hetman Lublin 571 93 100 103 107 105 63 95,2
3 Szypuła Barbara Karolinka Chorzów 504 66 76 66 100 94 102 84,0
4 Walkowiak Salomea Pogórze Tarnów 473 76 85 42 85 104 81 78,8
5 Stępniewska Mieczysława Omega Łódź 256 29 48 74 46 51 8

42,7

W  Y  N  I  K  I      -     K O B I E T Y    B 2

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Kurek Dorota Ikar Lublin 880 135 126 163 133 154 169 146,7
2 Bryda Anna Hetman Lublin 837 125 123 152 135 165 137 139,5
3 Kowal Anna Podkarpacie Przemyśl 802 120 102 102 168 152 158 133,7
4 Madej Teresa Omega Łódź 737 114 126 100 105 140 152 122,8
5 Staliś Joanna Atut Nysa 705 117 198 98 97 106 89 117,5
6 Michalewicz Halina                      Podkarpacie Przemyśł Podkarpacie Przemyśl 704 135 98 121 123 106 121 117,3
7 Wilk Marta Hetman Lublin 701 111 131 111 132 113 103 116,8
8 Trela Halina Pogórze Tarnów 660 100 114 83 141 127 95 110,0
9 Szlachtowska Ewa Pogórze Tarnów 616 106 109 91 97 112 101 102,7
10 Harazim Maria Karolinka Chorzów 582 100 115 75 96 108 88 97,0
11 Grochowska Jadwiga Jutrzenka Częstochowa 562 80 97 97 0 99 99

93,7

W  Y  N  I  K  I      -     K O B I E T Y    B 3

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Łukasik Aneta Karolinka Chorzów 893 103 127 147 176 170 170 148,8
2 Sawiniec Emilia Hetman Lublin 835 128 152 152 124 118 161 139,2
3 Curyło Irena Pogórze Tarnów 829 141 104 123 138 148 175 138,2
4 Kulewicz Urszula  Podkarpacie Przemyśl 805 102 123 121 148 146 165 134,2
5 Krok-Sabaj Jolanta Podkarpacie Przemyśl 803 134 129 128 136 129 147 133,8
6 Kaczor Elżbieta Omega Łódź 746 131 122 99 109 181 104 124,3
7 Firlej Maria Cross Opole 726 137 92 128 123 113 133 121,0
8 Burska Grażyna Omega Łódź 714 99 137 122 132 108 116 119,0
9 Walat Bożena Pogórze Tarnów 690 109 113 114 118 122 114 115,0
10 Kłos Elżbieta Piekary Śląskie 689 101 111 123 121 94 139 114,8
11 Delfin Nadia Omega Łódź 654 92 89 102 109 100 121 109,0
12 Chojnacka Danuta Omega Łódź 652 104 123 115 112 104 97 108,7
13 Strusz Jolanta Karolinka Chorzów 637 101 88 98 112 128 110 106,2
14 Kajzer Magdalena Karolinka Chorzów 589 107 78 87 112 105 100 98,2
15 Grzesiak Aleksandra Karolinka Chorzów 586 75 122 135 69 99 86 97,7
16 Mróz Jadwiga  Atut Nysa 442 64 40 85 62 123 68 73,7

W  Y  N  I  K  I      -     M Ę Ż C Z Y Ź N I  B1

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Koziej Zdzisław Hetman Lublin 723 110 130 129 129 127 98 120,5
2 Domin Lesław Podkarpacie Przemyśl 604 73 69 105 138 109 110 100,7
3 Tarkowski Krzysztof Hetman Lublin 595 116 76 77 121 85 120 99,2
4 Zwolenkiewicz Marek Karolinka Chorzów 567 98 119 84 91 91 84 94,5
5 Podpora Mariusz Syrenka Warszawa 514 71 80 74 78 86 125 85,7
6 Kawecki Jan  Pogórze Tarnów 497 52 75 75 109 70 116 82,8
7 Kała Franciszek Jutrzenka Częstochowa 478 65 95 76 68 86 88 79,7
8 Kolbusz Tadeusz Cross Opole 447 68 58 98 71 63 89 74,5

W  Y  N  I  K  I      -     M Ę Ż C Z Y Ź N I  B2

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Skop Daniel Karolinka Chorzów 977 198 152 149 153 154 171 162,8
2 Kozyra Mariusz Hetman Lublin 943 152 149 157 170 175 140 157,2
3 Kozyra Henryk Hetman Lublin 927 155 142 189 143 135 163 154,5
4 Warowny Jan Omega Łódź 858 126 124 152 176 159 121 143,0
5 Fortkowski Stanisław Pogórze Tarnów 843 109 131 159 164 152 128 140,5
6 Rozmus Tadeusz Pionek Bielsko-Biała 836 141 136 162 125 120 152 139,3
7 Dynda Piotr Podkarpacie Przemyśł 831 158 134 122 128 109 180 138,5
8 Krupski Józef Omega Łódź 825 128 155 121 166 146 109 137,5
9 Pietrakiewicz Grzegorz Omega Łódź 809 77 150 121 156 141 164 134,8
10 Nowak Grzegorz Omega Łódź 807 131 109 90 165 151 161 134,5
11 Matuszek Zbigniew Podkarpacie Przemyśł 807 119 152 120 184 152 156 134,5
12 Wójcik Edward Hetman Lublin 807 96 125 123 127 133 146 134,5
13 Czarski Michał Hetman Lublin 802 122 154 132 127 140 127 133,7
14 Więckowski Jerzy Jutrzenka Częstochowa 792 145 122 122 129 130 144 132,0
15 Wojciechowski Paweł Hetman Lublin 788 104 135 135 159 140 115 131,3
16 Serek Przemysław Karolinka Chorzów 780 122 109 152 137 91 169 130,0
17 Sabaj Mieczysław Podkarpacie Przemyśł 765 178 118 134 117 93 125 127,5
18 Piorun Augustyn Pogórze Tarnów 754 110 160 113 121 108 142 125,7
19 Betka Marek Pionek Bielsko-Biała 719 131 102 173 115 106 92 119,8
20 Pipiak Ryszard Sudety Kłodzko 689 103 136 131 125 94 100 114,8
21 Kożuchowski Ryszard Atut Nysa 635 109 102 92 106 85 141 105,8
22 Curyło Kazimierz Pogórze Tarnów 589 90 80 91 84 96 148 98,2
23 Gacek Rafał Atut Nysa 578 83 97 117 94 84 103 96,3

W  Y  N  I  K  I      -     M Ę Ż C Z Y Ź N I  B3

Pozycja Nazwisko i imię Klub Suma 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Średnia
1 Strzelecki Zbigniew Karolinka Chorzów 934 179 146 171 140 168 130 155,7
2 Szymański Wladysław Omega Łódź 923 189 166 143 158 151 116 153,8
3 Walczak Zbigniew Omega Łódź 901 148 150 135 170 139 159 150,2
4 Sordyl Albert Pogórze Tarnów 897 131 155 154 130 158 169 149,5
5 Kanikuła Grzegorz Hetman Lublin 883 134 141 181 115 147 165 147,2
6 Sęk Piotr Podkarpacie Przemyśl 877 133 144 158 121 152 169 146,2
7 Gurak Witold Podkarpacie Przemyśl 869 133 120 164 162 137 153 144,8
8 Lonc Paweł Podkarpacie Przemyśl 842 120 139 158 143 132 150 140,3
9 Paluch Lesław Pogórze Tarnów 832 138 104 127 154 158 151 138,7
10 Fiuta Lucjan Hetman Lublin 806 118 97 140 167 167 117 134,3
11 Naróg Marcin Podkarpacie Przemyśl 804 112 148 138 108 176 112 134,0
12 Kunster Paweł Karolinka Chorzów 802 147 126 173 124 102 146 133,7
13 Babiarz Andrzej  Atut Nysa 789 104 129 154 124 127 151 131,5
14 Zygmond Szymon Karolinka Chorzów 779 104 188 105 133 136 113 129,8
15 Koryciorz Marian Piekary Śląskie 771 133 128 136 106 161 107 128,5
16 Olszak Mariusz Ikar Lublin 769 186 96 112 116 131 128 128,2
17 Mądry Zdzisław Jutrzenka Częstochowa 742 117 148 129 122 108 118 123,7
18 Śródka Krzysztof Omega Łódź 718 101 112 116 119 128 142 119,7
19 Halicki Marek Karolinka Chorzów 688 89 128 123 107 119 122 114,7
20 Brotoń Marian  Jutrzenka Częstochowa 680 105 106 126 101 92 150 113,3
21 Kępys Radosław Karolinka Chorzów 679 100 122 129 144 91 93 113,2
22 Janas Krzysztof Sudety Kłodzko 467 61 72 52 118 83 81 77,8