stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Warmia i Mazury

VI Ogólnopolski

Turniej o Puchar „Warmii i Mazur”

Ostróda 4 – 6. 09. 2009r

 
 
Wyniki: BI Kobiet
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Szczypiorska Regina
Morena Iława
60
88
85
70
303
I
2
Siwek Edyta
Jutrzenka Częstochowa
57
57
89
75
278
II
3
Stępniewska Mieczysława
Omega Łódź
92
53
48
85
278
III
4
Kamieńska Grażyna
Morena Iława
74
51
107
23
255
IV
5
Kozłowska Agnieszka
OKS WiM Olsztyn
58
38
65
80
241
V
6
Henisz Irena
Morena Iława
51
67
46
39
203
VI
 
Wyniki: B II Kobiet
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Odulińska Danuta
Morena Iława
114
142
135
140
531
I
2
Szuszkiewicz Jadwiga
OKS WiM Olsztyn
167
103
105
133
508
II
3
Harkowska Eugenia
OKS WiM Olsztyn
159
102
124
117
502
III
4
Szamańska Janina
OKS WiM Olsztyn
146
96
114
143
499
IV
5
Okrój Helena
El Cross Elbląg
80
90
118
149
437
V
6
Macherek Mirosława
Łuczniczka Bydgoszcz
130
83
120
100
433
VI
7
Dołowa Barbara
OKS WiM Olsztyn
100
119
114
86
419
VII
8
Raczyńska Katarzyna
OKS WiM Olsztyn
94
101
121
78
394
VIII
9
Kasprzak Barbara
KS Warszawa
102
101
83
70
364
IX
10
Maksymowicz Janina
El Cross Elbląg
90
98
104
64
356
X
11
Lewandowska Aleksandra
Morena Iława
92
69
77
103
341
XI
12
Domin Anna
OKS WiM Olsztyn
81
75
51
63
270
XII
13
Franaszek Krystyna
OKS WiM Olsztyn
80
77
34
77
268
XIII
 
Wyniki: B III Kobiet
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Sarmacka Zofia
OKS WiM Olsztyn
156
169
156
170
651
I
2
Grochowska Łucja
Jutrzenka Częstochowa
178
115
190
135
618
II
3
Borowa Honorata
Łuczniczka Bydgoszcz
121
116
142
119
498
III
4
Burska Grażyna
Omega Łódź
93
99
133
147
472
IV
5
Kreńska Agnieszka
Morena Iława
95
98
100
104
397
V
6
Ćwikła Elżbieta
Morena Iława
123
83
118
71
395
VI
7
Bednardzik Jolanta
El Cross Elbląg
93
94
102
76
365
VII
8
Kasprzycka Małgorzata
Morena Iława
93
60
74
93
320
VIII
9
Renkowska Alina
OKS WiM Olsztyn
101
52
86
67
306
IX
10
Kęckowska Barbara
OKS WiM Olsztyn
43
76
44
66
229
X
11
Maćkowiak Hanna
Pionek Włocławek
29
65
50
57
201
XI
 
Wyniki: B I Mężczyźni
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Dudek Piotr
OKS WiM Olsztyn
93
115
82
86
376
I
2
Dołowy Jerzy
OKS WiM Olsztyn
71
102
71
66
310
II
3
Kała Franciszek
Jutrzenka Częstochowa
75
56
97
74
302
III
 
Wyniki: B II Mężczyźni
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Kontrymowicz Mieczysław
OKS WiM Olsztyn
181
179
152
184
696
I
2
Oduliński Stanisław
Morena Iława
149
143
150
140
582
II
3
Kubiki Benedykt
OKS WiM Olsztyn
127
142
141
162
572
III
4
Gęstwiński Arkadiusz
Łuczniczka Bydgoszcz
106
133
163
139
541
IV
5
Więckowski Jerzy
Jutrzenka Częstochowa
148
99
153
118
518
V
6
Rygiel Roman
OKS WiM Olsztyn
170
80
136
127
513
VI
7
Rdzeń Bartłomiej
Bryza Szczecin
87
114
108
118
427
VII
8
Kasprzak Piotr
KS Warszawa
106
103
109
96
414
VIII
9
Kruszyński Janusz
EL Cross Elbląg
88
76
126
120
410
IX
10
Curyło Kazimierz
Pogórze Tarnów
65
126
101
97
389
X
11
Drubkowski Adam
Morena Iława
76
83
54
48
261
XI
 
Wyniki: B III Mężczyźni
 
Lp.
Nazwisko i Imię
klub
Tor I
Tor
II
Tor
III
Tor
IV
Suma
m-ce
1
Dybiński Cezary
OKS WiM Olsztyn
139
180
170
208
697
I
2
Wiśniewski Zbigniew
OKS WiM Olsztyn
162
126
137
170
595
II
3
Sudoł Wojciech
Morena Iława
133
157
159
130
579
III
4
Huszcza Krzysztof
OKS WiM Olsztyn
140
151
127
154
572
IV
5
Bińkuś Marcin
Morena Iława
153
158
127
134
572
V
6
Sabrowski Artur
Morena Iława
136
123
167
136
562
VI
7
Zieliński Grzegorz
OKS WiM Olsztyn
151
153
125
130
559
VII
8
Czyż Dominik
OKS WiM Olsztyn
151
125
174
108
558
VIII
9
Harkowski Marek
OKS WiM Olsztyn
136
159
130
146
552
IX
10
Lis Jan
OKS WiM Olsztyn
141
113
162
136
552
X
11
Chaberski Rafał
OKS WiM Olsztyn
155
102
160
122
539
XI
12
Ćwikła Tomasz
Morena Iława
122
111
153
130
516
XII
13
Rochowicz Sławomir
Morena Iława
160
112
122
119
513
XIII
14
Juszczyk Marek
Łuczniczka Bydgoszcz
139
118
133
116
506
XIV
15
Kwaśniewski Jerzy
Morena Iława
158
119
108
94
479
XV
16
Młynarczyk Stefan
Morena Iława
111
132
140
92
475
XVI
17
Miś Piotr
OKS WiM Olsztyn
93
130
118
115
456
XVII
18
Załuska Jan
OKS WiM Olsztyn
118
95
91
119
423
XVIII
19
Miłkowski Adam
Giżycko
69
113
127
112
421
XIX
20
Maksymiuk Dawid
Giżycko
95
70
70
79
318
XX
21
Jurewicz Michał
Giżycko
52
59
35
52
198
XXI