stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

VII Puchar Niepodległości

 

Kategoria B1 Kobiety

 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

Suma

 

1

Maćkowiak

Mariola

Łuczniczka Bydgoszcz

112

155

153

97

145

93

755

 

2

Rzepa

Karolina

Łuczniczka Bydgoszcz

124

113

90

83

107

72

589

 

3

Maciąg

Anna

Hetman Lublin

90

81

62

81

133

90

537

 

4

Bury

Alicja

Syrenka Warszawa

65

94

69

77

39

51

395

 

Kategoria B1 Mężczyźni

LP

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

SUMA

1

Tarkowski

Krzysztof

Hetman Lublin

123

133

110

188

93

132

779

2

Kała

Franciszek

Jutrzenka Częstochowa

132

124

82

110

91

89

628

3

Podpora

Mariusz

Syrenka Warszawa

71

81

73

103

158

90

576

4

Domin

Lesław

Podkarpacie Przemyśl

80

89

71

100

102

132

574

5

Iks

Patryk

Łuczniczka Bydgoszcz

67

80

92

85

91

125

540

6

Dołowy

Jerzy

WiM Olsztyn

75

78

94

52

65

115

479

Kategoria B2 Kobiety

 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

Suma

 

1

Kurek

Dorota

Ikar Lublin

159

162

200

141

136

114

912

 

2

Malcherek

Mirosława

Łuczniczka Bydgoszcz

148

127

148

130

149

165

867

 

3

Szuszkiewicz

Jadwiga

WiM Olsztyn

116

155

175

116

132

136

830

 

4

Szymańska

Janina

WiM Olsztyn

120

121

138

139

133

145

796

 

5

Bryda

Anna

Hetman Lublin

110

125

158

123

162

106

784

 

6

Kowal

Anna

Podkarpacie Przemyśl

124

128

112

136

128

116

744

 

7

Szapańska

Jolanta

Łuczniczka Bydgoszcz

123

133

132

109

100

117

714

 

8

Wilk

Marta

Hetman Lublin

141

126

113

92

109

123

704

 

9

Flak

Iwona

Hetman Lublin

89

100

140

113

141

99

682

 

10

Szlachtowska

Ewa

Pogórze Tarnów

81

92

131

89

94

103

590

 

11

Kacprzak

Barbara

Syrenka Warszawa

92

114

107

82

78

104

577

 

12

Zapędzka

Iwona

Jutrzenka Częstochowa

77

103

96

75

94

93

538

 

13

Grochowska

Iwona

Jutrzenka Częstochowa

94

56

84

96

81

106

517

 

Kategoria B2 Mężczyźni

 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

Suma

 

1

Kontrymowicz

Mieczysław

WiM Olsztyn

181

157

151

145

170

178

982

 

2

Smoła

Jan

Morena Iława

188

173

128

155

185

151

980

 

3

Jeleń

Janusz

Morena Iława

172

157

165

138

148

174

954

 

4

Gęstwiński

Arkadiusz

Łuczniczka Bydgoszcz

176

153

165

167

127

150

938

 

5

Czyż

Dominik

WiM Olsztyn

189

123

131

179

100

157

879

 

6

Kozyra

Henryk

Hetman Lublin

133

127

136

136

182

148

862

 

7

Wójcik

Edward

Hetman Lublin

147

132

169

140

132

135

855

 

8

Krupski

Józef

Omega Łódź

129

154

129

140

133

165

850

 

9

Wojciechowski

Paweł

Hetman Lublin

132

106

169

93

161

180

841

 

10

Piorun

Augustyn

Pogórze Tarnów

148

139

130

125

121

114

777

 

11

Czarski

Michał

Hetman Lublin

160

134

140

105

124

95

758

 

12

Więckowski

Jerzy

Jutrzenka Częstochowa

120

170

124

121

120

101

756

 

13

Pietrakiewicz

Grzegorz

Omega Łódź

96

135

142

116

138

122

749

 

14

Curyło

Kazimierz

Pogórze Tarnów

94

125

94

161

145

128

747

 

15

Sabaj

Mieczysław

Podkarpacie Przemyśl

127

161

144

101

97

115

745

 

16

Barzycki

Andrzej

Hetman Lublin

141

107

103

96

130

146

723

 

17

Betka

Marek

Pionek Bielsko Biała

125

98

122

109

100

168

722

 

18

Pacut

Leszek

Morena Iława

120

130

105

91

120

141

707

 

19

Kacprzak

Piotr

Syrenka Warszawa

121

104

100

119

105

143

692

 

20

Warowny

Jan

Omega Łódź

81

125

127

126

114

102

675

 

21

Wojciechowski

Andrzej

Hetman Lublin

100

84

107

114

98

117

620

 

22

Stefański

Paweł

Tęcza Poznań

102

126

84

100

87

85

584

 

23

Kowalak

Zbigniew

Syrenka Warszawa

66

70

107

82

91

106

522

 

Kategoria B3 Kobiety

 

LP

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

Suma

 

1

Sarnacka

Zofia

WiM Olsztyn

152

106

147

201

181

136

923

 

2

Borawa

Honorata

Łuczniczka Bydgoszcz

139

132

181

118

155

181

906

 

3

Walczak

Izabela

WiM Olsztyn

141

171

132

132

169

152

897

 

4

Curyło

Irena

Pogórze Tarnów

142

150

161

135

113

132

833

 

5

Sabaj

Jolanta

Podkarpacie Przemyśl

150

164

141

108

139

128

830

 

6

Walczak

Maria

WiM Olsztyn

133

126

125

112

165

153

814

 

7

Kulewicz

Urszula

Podkarpacie Przemyśl

156

123

123

153

128

108

791

 

8

Grochowska

Łucja

Jutrzenka Częstochowa

80

120

137

162

132

157

788

 

9

Kaczor

Elżbieta

Omega Łódź

117

102

116

133

133

176

777

 

10

Sawiniec

Emilia

Hetman Lublin

136

126

120

118

87

122

709

 

11

Nowak

Małgorzata

Tęcza Poznań

160

104

83

118

93

107

665

 

12

Chraścina

Beata

Hetman Lublin

99

106

106

108

112

87

618

 

13

Miszelska

Anna

Syrenka Warszawa

76

102

97

86

101

114

576

 

Kategoria B3 Mężczyźni

 

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Gra 5

Gra 6

Suma

1

Kanikuła

Grzegorz

Hetman Lublin

177

171

189

210

183

166

1096

2

Gniadek

Piotr

Syrenka Warszawa

167

156

165

127

151

188

954

3

Dybiński

Cezary

WiM Olsztyn

192

144

158

171

139

150

954

4

Walczak

Zbigniew

Omega Łódź

147

153

110

198

154

146

908

5

Wiśniewski

Zbigniew

WiM Olsztyn

183

110

120

151

174

161

899

6

Gniadek

Paweł

Syrenka Warszawa

140

176

147

148

123

161

895

7

Paszyna

Krzysztof

Podkarpacie Przemyśl

150

114

175

138

125

157

859

8

Gurak

Witold

Podkarpacie Przemyśl

150

129

150

138

142

145

854

9

Chaberski

Rafał

WiM Olsztyn

130

126

160

122

163

150

851

10

Szymański

Władysław

Omega Łódź

96

177

151

146

127

141

838

11

Huszcza

Krzysztof

WiM Olsztyn

128

147

135

124

135

161

830

12

Fiuta

Lucjan

Hetman Lublin

124

133

146

143

167

114

827

13

Kowalczyk

Rafał

Ikar Lublin

129

165

143

134

152

93

816

14

Szczygieł

Andrzej

Syrenka Warszawa

118

138

158

112

129

148

803

15

Dubicki

Józef

Hetman Lublin

122

130

120

113

151

144

780

16

Nogaj

Jacek

Klub Radom

120

107

141

130

123

138

759

17

Nowacki

Jacek

Syrenka Warszawa

129

109

126

165

103

115

747

18

Gręzak

Marian

Syrenka Warszawa

126

79

125

163

125

98

716

19

Michailidis

Sebastian

Ikar Lublin

126

95

128

90

122

135

696

20

Paluch

Lesław

Pogórze Tarnów

136

110

88

135

84

126

679

21

Szapański

Marek

Łuczniczka Bydgoszcz

119

107

95

108

126

104

659

22

Brotoń

Marian

Jutrzynka Częstochowa

93

87

97

109

108

95

589

23

Sikorski

Krzysztof

Ikar Lublin

68

82

76

87

85

123

521