stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Turniej Niepodległości

Kategoria B1 Kobiety
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma Miejsce Uwagi
Nowacka Jolanta "Syrenka" Warszawa 98 75 79 93 345 1 1 x
Szczypiorska Regina "Morena" Iława 73 90 80 79 322 2
Maciąg Anna "Hetman" Lublin 56 88 100 77 321 3 4 x
Siwek  Edyta "Jutrzenka" Częstochowa 75 70 101 63 309 4 3 x
Kozłowska Agnieszka "WiM" Olsztyn 45 63 103 91 302 5 4 x
Stępniewska Mieczysława "Omega" Łódź 47 65 112 54 278 6 1 x
Sołek Barbara "Podkarpacie" Przemyśl 57 75 54 70 256 7 1 x
Basińska Renata "Tęcza" Poznań 63 44 71 77 255 8 1 x
Szypuła Barbara "Pionek" Bielsko - Biała 70 52 78 55 255 9  
Bury Alicja "Syrenka" Warszawa 30 59 53 81 223 10 3 x
Kategoria B1 Mężczyźni
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma Miejsce Uwagi
Koziej Zdzisław "Hetman" Lublin 116 113 122 155 506 1 9 x
Dudek Piotr "WiM" Olsztyn 115 143 131 93 482 2 6 x
Polkowski  Szczepan "Morena" Iława 84 118 90 100 392 3 1 x
Dołowy Jerzy "WiM" Olsztyn 94 84 80 86 344 4 1 x
Tarkowski Krzysztof "Hetman" Lublin 78 107 60 78 323 5 5 x
Podpora Marek "Syrenka" Warszawa 93 82 76 65 316 6 3 x
Domin Lesław "Podkarpacie" Przemyśl 75 34 103 98 310 7 4 x
Dalasiński Sylwester "Bryza" Szczecin 55 65 59 85 264 8
Kolbusz Tadeusz "Cross" Opole 65 32 80 71 248 9 1 x
Borkowski Tomasz "Ikar" Lublin 46 46 54 90 236 10 1 x
Kategoria B2 Kobiety
 
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma  Miejsce Uwagi
Odulińska Danuta "Morena" Iława 139 135 116 158 548 1 8 x
Szuszkiewicz Jadwiga "WiM" Olsztyn 120 152 135 117 524 2 9 x
Malcherek Mirosława "Łuczniczka" Bydgoszcz 159 104 146 94 503 3 4 x
Bryda Anna "Hetman" Lublin 84 122 135 147 488 4 7 x
Hejna Jadwiga "Cross" Opole 116 120 143 103 482 5 4 x
Michalewicz Halina "Podkarpacie" Przemyśl 118 109 152 82 461 6 5 x
Trela Halina "Pogórze" Tarnów 115 123 108 89 435 7 4 x
Łuczyszyn Barbara "Podkarpacie" Przemyśl 111 90 88 145 434 8 5 x
Kurek Dorota "Ikar" Lublin 108 85 115 125 433 9 6 x
Dołowy Barbara "WiM" Olsztyn 100 96 90 145 431 10 4 x
Flak Iwona "Hetman" Lublin 114 100 86 86 386 11 3 x
Kacprzak Barbara "Syrenka" Warszawa 80 95 72 110 357 12 2 x
Szlachtowska Ewa "Pogórze" Tarnów 89 55 126 65 335 13 2 x
Naziębło Maria "Atut" Nysa 56 77 65 99 297 14 2 x
Kategoria B2 Mężczyźni
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma  Miejsce Uwagi
Kontrymowicz Mieczysław "WiM" Olsztyn 206 220 212 180 818 1 21 x
Wójcik Edward "Hetman" Lublin 144 163 192 129 628 2 13 x
Jeleń Janusz "Morena" Iława 157 158 152 134 601 3 13 x
Czarski Michał "Hetman" Lublin 181 118 118 171 588 4 11 x
Gęstwiński Arkadiusz "Łuczniczka" Bydgoszcz 154 120 149 164 587 5 8 x
Wojciechowski Paweł "Hetman" Lublin 133 149 137 165 584 6 12 x
Pacut Leszek "Morena" Iława 96 160 156 157 569 7 11 x
Smoła Jan "Morena" Iława 125 138 152 147 562 8 10 x
Kozyra Mariusz "Hetman" Lublin 143 121 143 145 552 9 11 x
Sabaj Mieczysław "Podkarpacie" Przemyśl 127 159 120 134 540 10 11 x
Piorun Augustyn "Podkarpacie" Przemyśl 131 127 158 121 537 11 8 x
Pipiak Ryszard "Sudety Kłodzko" 102 141 163 129 535 12 8 x
Pietrakiewicz Grzegorz "Omega" Łódź 124 133 141 134 532 13 11x10d
Rozmus Tadeusz "Pionek" Bielsko - Biała 115 133 172 112 532 14 11x 9d
Fortkowski Stanisław "Pogórze" Tarnów 112 102 124 191 529 15 7 x 14d
Oduliński Stanisław "Morena" Iława 113 152 128 136 529 16 7 x 13d
Bobrowski Tomasz "Ikar" Lublin 156 135 130 104 525 17 10 x
Rdzeń Bartłomiej "Bryza" Szczecin 127 94 165 95 481 18 9 x
Bilski Marek "Tęcza" Poznań 127 128 123 97 475 19 3 x
Kacprzak Piotr "Syrenka" Warszawa 136 116 113 95 460 20 6 x
Romanowski Marek "Syrenka" Warszawa 83 80 158 136 457 21 8 x
Kowalak Zbigniew "Syrenka" Warszawa 103 103 133 106 445 22 5 x
Procel Waldemar "Ikar" Lublin 112 93 137 91 433 23 7 x
Jarząbkowski Robert "Cross" Radom 101 101 110 101 413 24 3 x
Nowak Grzegorz "Pionek" Bielsko - Biała 113 100 99 93 405 25 3 x
Curyło Kazimierz "Pogórze" Tarnów 120 56 117 97 390 26 5 x
Wojciechowski Andrzej "Hetman" Lublin 86 95 107 97 385 27 3 x
Hejna Henryk "Cross" Opole 72 89 98 121 380 28 3 x
Kozyra Henryk "Hetman" Lublin 92 88 95 94 369 29 6 x
Stefański Paweł "Tęcza" Poznań 77 96 89 97 359 30 2 x
Drubkowski Adam "Morena" Iława 51 86 48 66 251 31 1 x
Kategoria B3 Kobiety
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma  Miejsce Uwagi
Borawa Honorata "Łuczniczka" Bydgoszcz 164 122 132 157 575 1 8 x
Marciniak Marzena "Syrenka" Warszawa 162 142 136 125 565 2 8 x
Sabaj Jolanta "Podkarpacie" Przemyśl 109 135 145 175 564 3 8 x
Burska Grażyna "Omega" Łódź 146 146 132 118 542 4 7 x
Sarnacka Zofia "WiM" Olsztyn 143 138 130 120 531 5 4 x
Walczak Maria "WiM" Olsztyn 102 157 134 123 516 6 6 x
Curyło Irena "Pogórze" Tarnów 111 122 145 126 504 7 4 x
Kulewicz Urszula "Podkarpacie" Przemyśl 85 147 140 129 501 8 7 x
Sawiniec Emilia "Hetman" Lublin 133 83 138 109 463 9 3 x
Fijał Jolanta "Pogórze" Tarnów 129 92 125 91 437 10 5 x
Firlej Maria "Cross" Opole 113 95 76 115 399 11 6 x
Kłos Elżbieta "Cross" Opole 85 92 97 117 391 12 4 x
Bury Czesława "Atut Nysa" 73 102 73 124 372 13 3 x
Smoła Marta "Morena" Iława 81 81 118 84 364 14 3 x
Maćkowiak Hanna "Pionek" Włocławek 82 90 83 103 358 15 3 x 7d
Słuszniak Bogumiła "Morena" Iława 115 79 73 91 358 16 3 x 6d
Harla Agnieszka "Podkarpacie" Przemyśl 77 75 108 92 352 17 4 x
Klinicka Katarzyna "Cross" Radom 92 71 78 97 338 18 2 x
Borkowska Karolina "Ikar" Lublin 70 104 66 93 333 19 4 x
Ołownia Dorota "Ikar" Lublin 89 65 93 80 327 20 4 x
Kreńska Agnieszka "Morena" Iława 91 90 69 64 314 21
Krajewska Krystyna "WiM" Olsztyn 75 77 81 64 297 22 3 x
Tarnawska Olga Sudety Kłodzko 51 92 82 69 294 23 2 x
Nowak  Małgorzata "Tęcza" Poznań 79 59 68 70 276 24
Kategoria B3 Mężczyźni
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma  Miejsce Uwagi
Kanikuła Grzegorz "Ikar" Lublin 202 170 180 185 737 1 16 x
Kowalczyk Rafał "Ikar" Lublin 193 193 152 152 690 2 18 x
Wiśniewski Zbigniew "WiM" Olsztyn 159 158 139 193 649 3 10 x
Czyż Dominik "WiM" Olsztyn 161 189 145 150 645 4 14 x
Łusiak Eugeniusz "Hetman" Lublin 191 143 140 140 614 5 8 x
Strzelecki Zbigniew "Syrenka" Warszawa 147 178 139 136 600 6 8 x
Chaberski Rafał "WiM" Olsztyn 134 166 171 128 599 7 13 x
Szymański Władysław "Omega" Łódź 133 159 160 145 597 8 9 x
Dybiński Cezary "WiM" Olsztyn 155 139 153 149 596 9 11 x
Miś Piotr "WiM" Olsztyn 175 129 167 122 593 10 9 x
Sordyl Albert "Pogórze" Tarnów 168 129 132 144 573 11 9 x
Ćwikła Tomasz "Morena" Iława 160 139 146 123 568 12 9 x
Fiuta Lucjan "Hetman" Lublin 105 137 168 154 564 13 16 x
Sęk Piotr "Podkarpacie" Przemyśl 102 149 128 154 533 14 11 x
Huszcza Krzysztof "WiM" Olsztyn 134 123 167 105 529 15 6 x
Fiuta Łukasz "Hetman" Lublin 109 132 158 121 520 16 11 x
Kyc Grzegorz "Podkarpacie" Przemyśl 141 126 119 133 519 17 6 x
Juszczyk Marek "Łuczniczka" Bydgoszcz 136 137 124 121 518 18 10 x
Paluch Lesław "Podkarpacie" Przemyśl 119 112 142 140 513 19 12 x
Szczygieł Andrzej "Syrenka" Warszawa 132 113 128 140 513 20 9 x
Koryciarz  Marian "Cross" Opole 109 133 130 119 491 21 9 x
Lonc Paweł "Podkarpacie" Przemyśl 140 123 125 103 491 22 6 x
Nogaj Jacek "Cross" Radom 106 145 123 91 465 23 7 x
Dubicki Józef "Hetman" Lublin 129 113 112 83 437 24 6 x
Nowacki Jacek "Syrenka" Warszawa 92 90 97 125 404 25 3 x
Szapański Marek "Łuczniczka" Bydgoszcz 128 99 81 94 402 26 4 x
Sikorski Krzysztof "Ikar" Lublin 51 53 60 80 244 27
Kategoria OPEN
Nazwisko Imię Klub Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Suma  Miejsce Uwagi
Dybiński Kryspin "WiM" Olsztyn 173 169 123 152 617 1 11 x
Trójczak Krzysztof "Hetman" Lublin 155 145 154 111 565 2 11 x
Malcherek Krystian "Łuczniczka" Bydgoszcz 118 163 130 118 529 3 6 x
Koziej Rafał Lublin 119 109 130 170 528 4 9 x
Czarski Piotr "Hetman" Lublin 121 135 123 113 492 5 4 x
Trójczak Rafał Lublin 79 137 99 115 430 6 4 x
Siwek Krystyna Jutrzenka Częstochowa 89 103 90 132 414 7 3 x
Czarski Konrad "Hetman" Lublin 88 87 122 114 411 8 6 x
Sołek Witold "Podkarpacie" Przemyśl 124 82 116 79 401 9 6 x
Drzewiecka Jadwiga "Pionek" Włocławek 125 80 116 77 398 10 2 x
Ozga Bogumiła "Hetman" Lublin 82 109 89 84 364 11 3 x
Bilińska Urszula Lublin 97 62 72 56 287 12