stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Podkarpacia 2011

B1 - kobiet
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1.    Maciąg Anna Hetman Lublin B1 95 65 125 79 54 56 474 4
2.    Walkowiak Salomea Pogórze Tarnów B1 72 33 57 50 76 120 408 3
B1 - mężczyzn
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1. Koziej Zdzisław Hetman Lublin B1 173 115 131 167 152 157 895 15
2. Borkowski Tomasz Ikar Lublin B1 84 181 109 88 121 100 683 13
3. Domin Lesław Podkarpacie Przemyśl B1 99 130 69 159 80 78 615 7
4. Podpora Marek Syrenka Warszawa B1 110 134 79 95 90 101 609 8
5. Tarkowski Krzysztof Hetman Lublin B1 93 94 105 119 110 82 603 5
6. Kawecki Jan Pogórze Tarnów B1 67 63 79 123 125 109 566 2
7. Kała Franciszek Jutrzenka Częstochowa B1 82 53 76 78 97 123 509 5
B2 - kobiet
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1. Odulińska Danuta Morena Iława B2 182 156 144 137 158 155 932 16
2. Kurek Dorota Ikar Lublin B2 156 123 144 158 187 160 928 18
3. Kowal Anna Podkarpacie Przemyśl B2 114 125 121 162 155 137 814 8
4. Łuczyszyn Barbara Podkarpacie Przemyśl B2 109 156 125 136 124 133 783 16
5. Trela Halina Pogórze Tarnów B2 81 102 142 100 126 111 662 6
6. Szlachtowska Ewa Pogórze Tarnów B2 102 145 93 108 93 111 652 4
7. Wilk Marta Hetman Lublin B2 80 95 138 111 89 102 615 6
8. Nowak Anna Podkarpacie Przemyśl B2 109 91 97 98 82 103 580 5
9. Grochowska Jadwiga Jutrzenka Częstochowa B2 61 75 60 72 82 65 415 2
B2 - mężczyzn
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1. Jeleń Janusz Morena Iława B2 127 144 149 140 154 195 909 12
2. Sabaj Mieczysław Podkarpacie Przemyśl B2 129 137 171 165 175 125 902 18
3. Wojciechowski Paweł Hetman Lublin B2 165 151 137 149 141 122 865 18
4. Kozyra Mariusz Hetman Lublin B2 157 140 111 126 145 164 843 13
5. Matuszek Zbigniew Podkarpacie Przemyśl B2 127 138 154 150 155 103 827 15
6. Więckowski Jerzy Jutrzenka Częstochowa B2 142 144 121 120 120 173 820 8
7. Kozyra Henryk Hetman Lublin B2 131 140 126 149 141 131 818 11
8. Dynda Piotr Podkarpacie Przemyśl B2 149 154 101 122 112 122 760 9
9. Rozmus Tadeusz Pionek Bielsko Biała B2 124 112 137 156 104 120 753 13
10. Czarski Michał Hetman Lublin B2 118 125 135 124 129 112 743 8
11. Curyło Kazimierz Pogórze Tarnów B2 155 144 138 86 93 125 741 16
12. Fortkowski Stanisław Pogórze Tarnów B2 94 110 152 137 104 106 703 7
13. Foryś Bogusz Podkarpacie Przemyśl B2 103 115 122 99 126 118 683 6
14. Piątek Grzegorz Sudety Kłodzko B2 82 104 124 56 107 75 548 9
15. Żychowski Andrzej Podkarpacie Przemyśl B2 65 70 75 77 74 95 456 4
B3 - kobiet
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1. Krok Sabaj Jolanta Podkarpacie Przemyśl B3 116 147 167 143 145 154 872 12
2. Grochowska Łucja Jutrzenka Częstochowa B3 154 143 168 134 117 150 866 15
3. Łukasik Aneta Karolinka Chorzów B3 161 117 100 145 122 155 800 12
4. Kulewicz Urszula Podkarpacie Przemyśl B3 168 137 130 117 125 114 791 9
5. Curyło Irena Pogórze Tarnów B3 111 102 136 126 127 164 766 9
6. Ciućka Katarzyna Sudety Kłodzko B3 101 96 121 122 123 146 709 8
7. Walat Bożena Pogórze Tarnów B3 113 86 118 111 98 167 693 13
8. Harla Agnieszka Podkarpacie Przemyśl B3 95 97 147 123 134 94 690 8
9. Borkowska Karolina Ikar Lublin B3 101 119 95 94 161 111 681 8
10. Sawiniec Emilia Hetman Lublin B3 125 122 100 116 105 110 678 6
11. Chraścina Beata Hetman Lublin B3 100 107 110 99 91 84 591 5
12. Fijał Jolanta Pogórze Tarnów B3 102 95 99 106 65 96 563 3
B3 - mężczyzn
Lp. Nazwisko i imię Klub Kategoria Tor 1 Tor 2 Tor 3 Tor 4 Tor 5 Tor 6 Razem X
1. Gurak Witold Podkarpacie Przemyśl B3 161 156 131 118 183 164 913 14
2. Kanikuła Grzegorz Hetman Lublin B3 151 133 162 156 131 153 886 11
3. Szymański Władysław Omega Łódź B3 122 179 125 141 130 189 886 10
4. Naróg Marcin Podkarpacie Przemyśl B3 151 130 145 144 157 118 845 17
5. Dąbrowski Henryk Podkarpacie Przemyśl B3 150 118 127 152 122 134 803 9
6.. Nogaj Jacek Cross Radom B3 148 135 123 127 108 149 790 11
7. Paszyna Krzysztof Podkarpacie Przemyśl B3 115 86 101 140 170 155 767 11
8. Polakowski Janusz Bryza Szczecin B3 127 148 134 89 136 130 764 9
9. Mądro Dariusz Podkarpacie Przemyśl B3 124 99 132 121 115 85 676 14
10. Fiuta Lucjan Hetman Lublin B3 103 117 109 129 100 109 667 10
11. Sordyl Albert Pogórze Tarnów B3 99 120 102 115 103 109 648 10
12. Matyka Łukasz Podkarpacie Przemyśl B3 76 65 108 88 92 75 504 3