stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Puchar Podkarpacia

IV Wojewódzki Turniej Niewidomych i Słabowidzących w Bowlingu o

„Puchar Podkarpacia”

04-06.09.2009 r. - Rzeszów

 
B1 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Maciąg
Anna
Hetman
Lublin
73
66
52
68
259
2.  
Szypuła
Barbara
Pionek
Bielsko Biała
51
49
52
101
253
3.  
Lewandowska
Dorota
Cross
Opole
54
76
49
64
243
4.  
Sołek
Barbara
Podkarpacie
Przemyśl
50
58
68
64
240
5.  
Nowak
Anna
Podkarpacie
Przemyśl
14
30
57
90
191
 
 
B2 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Łuczyszyn
Barbara
Podkarpacie
Przemyśl
135
120
128
157
540
2.  
Kowal
Anna
Podkarpacie
Przemyśl
84
124
130
134
472
3.  
Michalewicz
Halina
Podkarpacie
Przemyśl
145
103
100
96
444
4.  
Bryda
Anna
Hetman
Lublin
141
79
92
124
436
5.  
Kurek
Dorota
Ikar
Lublin
117
101
116
93
427
6.  
Wilk
Marta
Hetman
Lublin
84
112
140
75
411
 
 
B3 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Kulewicz
Urszula
Podkarpacie
Przemyśl
148
126
149
141
564
2.  
Sabaj
Jolanta
Podkarpacie
Przemyśl
135
140
140
138
553
3.  
Kuźniar
Ewa
Podkarpacie
Przemyśl
89
133
108
141
471
4.  
Curyło
Irena
Pogórze
Tarnów
118
111
122
120
471
5.  
Firlej
Maria
Cross
Opole
111
72
85
94
362
6.  
Grabczak
Helena
Podkarpacie
Przemyśl
73
79
93
78
323
7.  
Dereń
Magdalena
Podkarpacie
Przemyśl
80
80
55
69
284
8.  
Krupa
Zofia
Podkarpacie
Przemyśl
88
67
66
59
280
                                     
 
B1 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Czyż
Witold
Podkarpacie
Przemyśl
90
66
137
71
364
2.  
Koziej
Zdzisław
Hetman
Lublin
65
89
82
112
348
3.  
Tarkowski
Krzysztof
Hetman
Lublin
91
81
63
87
322
4.  
Domin
Lesław
Podkarpacie
Przemyśl
70
98
72
75
315
5.  
Drzazga
Zbigniew
Cross
Warszawa
77
79
81
45
282
6.  
Potpora
Mariusz
Cross
Warszawa
25
29
21
48
123
 
 
 
 
B2 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Wójcik
Edward
Hetman
Lublin
161
155
164
133
613
2.  
Wojciechowski
Paweł
Hetman
Lublin
145
143
115
154
557
3.  
Sabaj
Mieczysław
Podkarpacie
Przemyśl
143
136
161
109
549
4.  
Piorun
Augustyn
Podkarpacie
Przemyśl
106
132
145
140
523
5.  
Rozmus
Tadeusz
Pionek
Bielsko Biała
113
162
114
131
520
6.  
Kozyra
Mariusz
Hetman
Lublin
116
107
110
169
502
7.  
Kowalak
Zbigniew
Cross
Warszawa
138
111
119
121
489
8.  
Dynda
Piotr
Podkarpacie
Przemyśl
104
105
89
125
423
9.  
Lewandowski
Henryk
Cross
Opole
97
113
97
112
419
10.             
Kozyra
Henryk
Hetman
Lublin
102
123
95
85
405
11.             
Pietrakiewicz
Grzegorz
Omega
Łodź
81
109
109
96
395
 
 
B3 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Kyc
Grzegorz
Podkarpacie
Przemyśl
177
142
149
195
663
2.  
Szymański
Władysław
Omega
Łódź
147
126
122
164
559
3.  
Strzelecki
Zbigniew
Cross
Warszawa
187
129
94
138
548
4.  
Paluch
Leszek
Podkarpacie
Przemyśl
105
125
161
153
544
5.  
Lonc
Paweł
Podkarpacie
Przemyśl
134
139
127
129
529
6.  
Nogaj
Jacek
Radom
159
118
132
113
522
7.  
Pławszewski
Jerzy
Omega
Łódź
107
122
153
121
503
8.  
Serafin
Krzysztof
Podkarpacie
Przemyśl
105
102
157
132
496
9.  
Kowalczyk
Rafał
Ikar
Lublin
131
110
98
140
479
10.             
Gurak
Witold
Podkarpacie
Przemyśl
127
122
102
119
470
11.             
Błasikiewicz
Witold
Jutrzenka
Częstochowa
106
81
129
105
421
12.             
Kielar
Adam
Podkarpacie
Przemyśl
98
99
94
99
390
13.             
Jacek
Paweł
Podkarpacie
Przemyśl
102
106
95
62
365