stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Stowarzyszenia Cross

Kobiety B1

Lp. Nazwisko i imię Klub 1 gra 2 gra 3 gra 4 gra 5 gra 6 gra Suma Pozycja
1 RZEPA KAROLINA ŁUCZNICZKA BYDG. 107 96 120 120 145 168 756 1
2 TROJAN KAROLINA ŁUCZNICZKA BYDG. 89 56 77 46 45 50 363 7
3 HENISZ IRENA MORENA IŁAWA 16 22 48 77 79 76 318 12
4 SZCZYPIORSKA REGINA MORENA IŁAWA 61 79 54 82 79 49 404 5
5 MACIĄG ANNA HETMAN LUBLIN 74 98 81 72 74 81 480 3
6 BURY ALICJA SYRENKA W-WA 64 65 50 59 59 52 349 10
7 BASIŃSKA RENATA TĘCZA POZNAŃ 47 49 86 67 66 85 400 6
8 Siwek Edyta Częstochowa Jutrzenka  93 142 115 131 105 107 693 2
9 Krysiak Grażyna Chorzów Karolinka   76 69 67 52 66 74 404 4
10 Szypuła Barbara  Chorzów Karolinka   87 50 43 49 67 63 359 8
11 Stępniewska Mieczysława Łódź Omega 34 54 21 89 93 65 356 9
12 Walkowiak Salomea Tarnów Pogórze 79 57 48 67 41 52 344 11

Kobiety B2

1 KIELOCH MARIA MORENA IŁAWA 72 92 96 87 87 93 527 20
2 KĄCKOWSKA BARBARA WIM OLSZTYN 138 114 105 129 107 125 718 12
3 SZYMAŃSKA JANINA WIM OLSZTYN 150 129 135 123 105 139 781 8
4 SZUSZKIEWICZ JADWIGA  PIONEK WŁOCŁAWE 164 155 158 170 135 128 910 1
5 POGORZELSKA ALICJA VICTORIA BIAŁYSTO 58 102 94 97 115 111 577 18
6 SZAPAŃSKA JOLANTA ŁUCZNICZKA BYDGO 154 193 93 113 126 120 799 6
7 RACZYŃSKA KATARZYNA WIM OLSZTYN 114 107 130 116 124 85 676 16
8 JAROSZEWSKA TERESA ELCROSS ELBLĄG 86 124 80 95 78 87 550 19
9 MALCHEREK MIROSŁAWA ŁUCZNICZKA BYDGO 125 142 119 148 149 140 823 4
10 OKRÓJ HELENA ELCROSS ELBLĄG 112 147 110 98 130 159 756 9
11 Bryda Anna  Lublin Hetman 137 108 164 190 119 149 867 2
12 Kowal Anna Przemyśl Podkarpacie 111 130 169 155 151 133 849 3
13 Kurek Dorota Lublin Ikar    148 145 128 119 150 118 808 5
14 Szlachtowska Ewa Tarnów Pogórze 125 119 146 147 113 134 784 7
15 Helwig MonikaHelwig Monika Chorzów Karolinka   110 98 187 123 88 119 725 10
16 Harazim Maria Chorzów Karolinka   97 161 118 107 101 136 720 11
17 Ilarska Karolina Chorzów Karolinka   113 99 134 139 132 91 708 13
18 Staliś Joanna Nysa Atut 109 133 115 111 146 93 707 14
19 Markiewicz Lidia Tarnów Pogórze 81 102 105 129 131 144 692 15
20 Trela Halina Tarnów Pogórze 83 136 106 93 86 91 595 17
21 Grochowska Jadwiga Częstochowa Jutrzenka    73 62 95 66 90 85 471 21

Kobiety B3

1 TKACZYK ALICJA MORENA IŁAWA 95 86 136 97 137 94 645 23
2 KASPRZYCKA MAŁGORZATA MORENA IŁAWA 101 101 107 77 89 129 604 26
3 DOMZALSKA MAŁGORZATA MORENA IŁAWA 84 111 169 97 113 78 652 22
4 KRAJEWSKA KRYSTYNA WIM OLSZTYN 142 115 147 103 93 143 743 14
5 PAZURKIEWICZ JOLANTA WIM OLSZTYN 152 118 175 159 155 148 907 1
6 SARNACKA ZOFIA WIM OLSZTYN 111 115 135 114 131 142 748 13
7 BIELECKA ALICJA WIM OLSZTYN 122 106 104 114 150 138 734 15
8 SZATKOWSKA SYLWIA ZRYW SŁUPSK 92 122 86 122 94 80 596 28
9 CWIKŁA ELŻBIETA MORENA IŁAWA 108 128 137 113 122 122 730 17
10 RUDKO BOŻENA MORENA IŁAWA 144 113 130 112 157 120 776 6
11 GUBERNAT WALENTYNA JACWING SUWAŁKI 84 90 110 125 73 82 564 29
12 KOSK ZOFIA JACWING SUWAŁKI 89 61 80 72 99 92 493 30
13 BONIK TERESA JACWING SUWAŁKI 142 120 88 134 76 117 677 19
14 MISZELSKA ANNA SYRENKA W-WA 94 100 134 104 124 110 666 20
15 MACKOWIAK HANNA  PIONEK WŁOCŁAWE 76 111 93 126 111 95 612 25
16 ADAMOWICZ ANNA ELCROSS ELBLĄG 109 98 80 91 129 127 634 24
17 WALCZAK MARIA PIONEK WŁOCŁAWE 111 156 106 153 131 110 767 9
18 Sawiniec Emilia Lublin Hetman 158 146 145 162 133 156 900 2
19 Krok Sabaj Jolanta Przemyśl Podkarpacie  122 111 162 144 163 135 837 3
20 Curyło Irena Tarnów Pogórze 138 167 113 128 116 157 819 4
21 Kulewicz Urszula Przemyśl Podkarpacie 121 138 116 113 167 133 788 5
22 Grochowska Łucja Częstochowa Jutrzenka    120 150 122 121 117 145 775 7
23 Kłos Elżbieta Piekary Śląskie Komar  130 135 143 112 120 135 775 8
24 Harla Agnieszka Przemyśl Podkarpacie 111 117 146 122 146 114 756 10
25 Ciućka Katarzyna Kłodzko Sudety   104 120 143 117 159 110 753 11
26 Kaczor Elżbieta Łódź Omega 133 125 141 113 106 131 749 12
27 Fijał Jolanta  Tarnów Pogórze 120 109 126 149 103 124 731 16
28 Grzybczyńska Monika Omega łódź 93 100 130 104 143 117 687 18
29 Kajzer Magdalena Chorzów Karolinka   127 106 107 110 113 101 664 21
30 Chojnacka Danuta Omega łódź 94 87 79 102 103 132 597 27
31 Strusz Jolanta Chorzów Karolinka   50 66 73 79 92 71 431 31

Mężczyźni B1

1 DOŁOWY JERZY WIM OLSZTYN 88 121 96 73 124 89 591 3
2 DUDEK PIOTR PIONEK WŁOCŁAWEK 120 84 73 99 141 94 611 1
3 WOSZUK ARTUR VICTORIA BIAŁYST 40 43 53 46 53 56 291 10
4 PODPORA MARIUSZ SYRENKA W-WA 83 72 45 111 101 72 484 7
5 NOWICKI ROMAN  TĘCZA POZNAŃ 76 36 69 82 69 109 441 8
6 Zwolenkiewicz Marek Chorzów Karolinka   93 98 124 106 93 96 610 2
7 Kała Franciszek Częstochowa Jutrzenka    72 80 81 93 107 122 555 4
8 Domin Lesław Przemyśl Podkarpacie 95 92 106 66 103 93 555 5
9 Kawecki Jan Tarnów Pogórze 107 119 77 82 76 79 540 6
10 Kolbusz Tadeusz Opole 61 99 76 62 45 65 408 9

Mężczyźni B2

1 BARSZCZEWSKI EUGENIUSZ MORENA IŁAWA 115 118 157 135 128 138 791 17
2 KUBICKI BENEDYKT WIM OLSZTYN 170 142 148 145 118 190 913 4
3 RYGIEL ROMAN WIM OLSZTYN 121 121 98 112 117 132 701 30
4 MIRYNOWSKI MIROSŁAW ZRYW SŁUPSK 123 120 150 102 144 134 773 22
5 POŚWIATOWSKI STANISŁAW JACWING SUWAŁKI 100 126 130 147 169 135 807 15
6 JARZĄBKOWSKI ROBERT RADOM 111 87 128 114 140 99 679 34
7 MIRECKI DARIUSZ  RADOM 114 107 177 113 166 114 791 18
8 KOWALAK ZBIGNIEW SYRENKA W-WA 128 135 95 114 131 89 692 31
9 SMOŁA JAN MORENA IŁAWA 106 165 130 155 147 139 842 10
10 GĘSTWIŃSKI ARKADIUSZ ŁUCZNICZKA BYDGO 167 120 119 149 158 158 871 9
11 PACUT LESZEK MORENA IŁAWA 147 105 148 135 95 137 767 23
12 ŚWITAJ ANDRZEJ JACWING SUWAŁKI 91 92 76 102 97 78 536 41
13 JELEŃ JANUSZ MORENA IŁAWA 120 152 152 145 113 112 794 16
14 JEGLIŃSKI MIECZYSŁAW PIONEK WŁOCŁAW 118 98 116 118 122 117 689 33
15 KŁOS GRZEGORZ ŁUCZNICZKA BYDGO 82 97 115 90 108 124 616 37
16 SZAFRAN DARIUSZ ZRYW SŁUPSK 120 151 106 130 135 145 787 20
17 CZYŻ DOMINIK WIM OLSZTYN 155 193 148 162 172 140 970 1
18 Wójcik Edward Lublin Hetman 157 185 186 114 116 199 957 2
19 Kozyra Mariusz Lublin Hetman 172 142 122 134 168 180 918 3
20 Radzimierski Teodor Chorzów Karolinka   135 137 147 183 139 169 910 5
21 Matuszek Zbigniew Przemyśl Podkarpacie 117 183 169 140 144 151 904 6
22 Fortkowski Stanisław Tarnów Pogórze 145 112 191 125 156 158 887 7
23 Skop Daniel Chorzów Karolinka   126 190 130 114 162 158 880 8
24 Kozyra Henryk Lublin Hetman 106 123 183 141 146 137 836 11
25 Pietrakiewicz Grzegorz Łódź Omega 113 132 131 152 151 148 827 12
26 Wojciechowski Paweł Lublin Hetman 115 126 138 143 130 167 819 13
27 Krupski Józef Łódź Omega 135 176 130 116 106 149 812 14
28 Sabaj Mieczysław Przemyśl Podkarpacie 146 149 133 114 100 146 788 19
29 Dynda Piotr Przemyśl Podkarpacie 152 127 121 131 135 115 781 21
30 Nowak Grzegorz Łódź Omega 134 146 124 108 128 114 754 24
31 Puchacz Wojciech Nysa Atut 119 111 113 118 136 143 740 25
32 Malinowski Dariusz  Opole    104 112 116 119 132 154 737 26
33 Warowny Jan Łódź Omega 85 139 137 136 112 107 716 27
34 Piorun Augustyn Tarnów Pogórze 139 95 103 127 95 145 704 28
35 Pipiak Ryszard Kłodzko Sudety  91 136 95 136 156 89 703 29
36 Więckowski Jerzy Częstochowa Jutrzenka    145 117 89 135 104 100 690 32
37 Curyło Kazimierz Tarnów Pogórze 115 127 116 103 136 80 677 35
38 Piątek Grzegorz Kłodzko Sudety  138 97 95 62 147 78 617 36
39 Serek Przemysław Chorzów Karolinka   102 148 80 84 84 102 600 38
40 Grabiec Michał Chorzów Karolinka   87 80 99 100 120 97 583 39
41 Rozmus Tadeusz Bielsko-Biała Pionek 90 93 109 95 91 68 546 40

Mężczyźni B3

1 ZAŁUSKA JAN WIM OLSZTYN 136 153 129 130 105 135 788 25
2 ZIELIŃSKI GRZEGORZ WIM OLSZTYN 145 142 129 124 112 140 792 23
3 HUSZCZA KRZYSZTOF WIM OLSZTYN 104 121 130 85 158 184 782 30
4 KIRESZTURA ARIEL ZRYW SŁUPSK 109 122 136 164 113 139 783 29
5 SZCZYGIEŁ ANDRZEJ SYRENKA W-WA 106 106 132 117 109 158 728 42
6 NOWACKI JACEK SYRENKA W-WA 113 154 143 171 146 143 870 16
7 NOGAJ JACEK RADOM 114 159 109 151 142 150 825 18
8 SZAPAŃSKI MAREK  ŁUCZNICZKA BYDGO 106 121 114 105 80 86 612 49
9 STANKIEWICZ IRENEUSZ ŁUCZNICZKA BYDGO 114 101 125 124 126 145 735 40
10 ADAMSKI ŁUKASZ MORENA IŁAWA 91 108 86 105 132 115 637 46
11 SUDOŁ WOJCIECH MORENA IŁAWA 124 145 177 169 158 151 924 9
12 CWIKŁA TOMASZ MORENA IŁAWA 123 125 146 114 153 127 788 26
13 BINKUŚ MARCIN MORENA IŁAWA 161 135 156 177 146 160 935 7
14 ROCHOWICZ SŁAWOMIR MORENA IŁAWA 114 121 143 118 147 152 795 22
15 HARKOWSKI MAREK WIM OLSZTYN 179 151 233 205 168 113 1049 2
16 MIŚ PIOTR WIM OLSZTYN 127 111 148 130 112 125 753 36
17 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW WIM OLSZTYN 174 184 151 154 185 162 1010 4
18                 0 53
19 JARZĄB DANIEL TĘCZA POZNAŃ 136 142 161 175 159 121 894 13
20 POLAKOWSKI JANUSZ ZRYW SŁUPSK 125 115 155 156 126 104 781 32
21 GNIADEK PAWEŁ SYRENKA W-WA 150 215 170 165 159 147 1006 6
22 GNIADEK PIOTR SYRENKA W-WA 143 168 135 146 140 143 875 14
23 GRĘZAK MARIAN SYRENKA W-WA 150 142 141 121 170 190 914 10
24 CHABERSKI RAFAŁ WIM OLSZTYN 114 107 130 139 163 144 797 21
25 JUSZCZYK MAREK ŁUCZNICZKA BYDGO 117 131 114 135 105 183 785 28
26 LERKA DAMIAN ELCROSS ELBLĄG 79 68 56 80 141 120 544 51
27 KAFALSKI ANDRZEJ PIONEK WŁOCŁAW 154 139 123 95 174 91 776 33
28 Kanikuła Grzegorz Lublin Hetman 158 194 202 139 204 179 1076 1
29 Naróg Marcin Przemyśl Podkarpacie 184 162 127 194 172 207 1046 3
30 Dybiński Cezary Olsztyn Warmia i Mazury 141 173 185 148 172 188 1007 5
31 Walczak Zbigniew Łódź Omega 172 150 164 138 129 178 931 8
32 Sordyl Albert Tarnów Pogórze  156 156 139 145 164 150 910 11
33 Gurak Witold Przemyśl Podkarpacie 159 166 183 140 115 134 897 12
34 Lonc Paweł Przemyśl Podkarpacie 157 122 178 131 138 147 873 15
35 Sęk Piotr Przemyśl Podkarpacie 122 117 156 140 167 129 831 17
36 Rydzyński Zdzisław Łódź Omega 152 103 111 146 165 132 809 19
37 Matusiewicz Kazimierz Opole    144 124 137 108 137 158 808 20
38 Babiarz Andrzej Nysa Atut 145 127 112 126 139 141 790 24
39 Prokopiuk Zbigniew Lublin Ikar    111 182 114 124 140 116 787 27
40 Halicki Marek Chorzów Karolinka   105 119 154 126 111 167 782 31
41                 0 53
42 Podczasik Edward Nysa Atut 137 134 116 118 154 115 774 34
43 Michailidis Sebastian Lublin Ikar    135 120 109 113 162 119 758 35
44 Fiuta Lucjan Lublin Hetman 103 128 102 164 139 112 748 37
45 Kępys Radosław Chorzów Karolinka   88 141 131 116 160 111 747 38
46 Mądry Zdzisław Częstochowa Jutrzenka    107 134 105 120 137 135 738 39
47 Wilk Jacek Nysa Atut 118 149 94 77 182 115 735 41
48 Paluch Lesław Tarnów Pogórze 171 110 125 104 86 130 726 43
49 Dubicki Józef Lublin Hetman 106 103 99 111 103 156 678 44
50 Brotoń Marian Częstochowa Jutrzenka    125 76 114 123 129 98 665 45
51 Gruszkowski Sławomir Łódź Omega 99 82 105 101 119 127 633 47
52 Olszak Mariusz  Lublin Ikar    97 111 114 75 136 89 622 48
53 Koryciorz Marian Piekary Śląskie Komar  80 93 96 104 91 99 563 50
54 Dynkowski Jarosław Łódź Omega 84 75 85 72 101 89 506 52