stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Półfinały IMP '09 /B/

PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W BOWLINGU
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009     KOBIETY   GR B 1  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Szczypiorska Regina Morena Iława B 1 79 77 90 108 88,50 354
2 Basińska Renata Tęcza Poznań B 1 66 60 85 51 65,50 262
3 Nowacka Jolanta Cross Warszawa B 1 45 87 69 57 64,50 258
4 Machowska Seweryna W i M Olsztyn B 1 63 58 51 69 60,25 241
5 Henisz Irena Morena Iława B 1 34 84 41 69 57,00 228
6 Kozłowska Agnieszka W i M Olsztyn B 1 57 63 41 67 57,00 228
7 Pasiciel Marzena Łuczniczka Bdg. B 1 6 18 38 35 24,25 97
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009     MĘŻCZYŹNI   GR B 1  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Polkowski Szczepan Morena Iława B 1 114 92 109 114 107,25 429
2 Dołowy Jerzy W i M Olsztyn B 1 113 75 87 90 91,25 365
3 Dudek Piotr W i M Olsztyn B 1 68 84 90 118 90,00 360
4 Woszuk Artur Victoria Białystok B 1 102 85 84 48 79,75 319
5 Basiak Kacper Zryw Słupsk B 1 70 48 82 70 67,50 270
6 Podpora Mariusz Cross Warszawa B 1 38 81 64 84 66,75 267
7 Laskowski Jan Łuczniczka Bdg. B 1 57 77 68 47 62,25 249
8 Herman Franciszek Łuczniczka Bdg. B 1 59 44 69 72 61,00 244
9 Sadek Krzysztof Tęcza Poznań B 1 71 58 52 41 55,50 222
10 Machowski Łukasz W i M Olsztyn B 1 83 32 41 64 55,00 220
11 Orłowski Sławomir Cross Grudziąc B 1 28 32 91 62 53,25 213
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009     KOBIETY     GR B 2  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Odulińska Danuta Morena Iława B 2 114 162 115 140 132,75 531
2 Szymańska Janina W i M Olsztyn B 2 117 125 133 149 131,00 524
3 Szuszkiewicz Jadwiga W i M Olsztyn B 2 134 129 129 119 127,75 511
4 Dołowa Barbara W i M Olsztyn B 2 126 126 117 92 115,25 461
5 Malcherek Mirosława Łuczniczka Bdg. B 2 123 108 105 123 114,75 459
6 Okrój Helena Elcross Elbląg B 2 95 120 92 116 105,75 423
7 Maksymowicz Janina Elcross Elbląg B 2 94 77 109 90 92,50 370
8 Harkowska Eugenia W i M Olsztyn B 2 110 72 100 80 90,50 362
9 Kacprzak Barbara Cross Warszawa B 2 75 85 93 106 89,75 359
10 Szapańska Jolanta Łuczniczka Bdg. B 2 54 60 79 74 66,75 267
11 Lewandowska Aleksandra Morena Iława B 2 70 67 39 75 62,75 251
12 Łazuka Czesława Tęcza Poznań B 2 41 80 60 54 58,75 235
13 Gusera Iryna Łuczniczka Bdg. B 2 41 44 60 67 53,00 212
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009     MĘŻCZYŹNI     GR B 2  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Kontrymowicz Mieczysław W i M Olsztyn B 2 191 148 172 189 175,00 700
2 Bilski Marek Tęcza Poznań B 2 150 134 117 168 142,25 569
3 Pacut Leszek Morena Iława B 2 121 116 134 163 133,50 534
4 Gęstwiński Arkadiusz Łuczniczka Bdg. B 2 129 109 126 142 126,50 506
5 Kubicki Benedykt W i M Olsztyn B 2 139 125 129 113 126,50 506
6 Smoła Jan Morena Iława B 2 120 121 131 127 124,75 499
7 Jeleń Janusz Morena Iława B 2 95 167 124 113 124,75 499
8 Wesołowski Jerzy Cross Grudziąc B 2 88 132 129 145 123,50 494
9 Puchacz Wojciech Wiktoria Białystok B 2 103 138 121 132 123,50 494
10 Oduliński Stanisław Morena Iława B 2 114 106 155 116 122,75 491
11 Kacprzak Piotr Cross Warszawa B 2 123 123 142 103 122,75 491
12 Kowalak Zbigniew Cross Warszawa B 2 137 126 109 112 121,00 484
13 Rygiel Roman W i M Olsztyn B 2 106 110 131 132 119,75 479
14 Śmiejan Wojciech Cross Warszawa B 2 95 128 86 116 106,25 425
15 Romanowski Marek Cross Warszawa B 2 106 74 118 88 96,50 386
16 Szeiben Damian Łuczniczka Bdg. B 2 75 96 106 102 94,75 379
17 Stefański Paweł Tęcza Poznań B 2 93 91 86 100 92,50 370
18 Drubkowski Adam Morena Iława B 2 73 101 77 79 82,50 330
19 Ruszczyk Henryk Jaćwing Suwałki B 2 97 56 81 89 80,75 323
20 Łazuka Jan Tęcza Poznań B 2 57 76 69 97 74,75 299
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009       KOBIETY     GR B 3  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Sarnacka Zofia W i M Olsztyn B3 148 150 146 107 137,75 551
2 Borawa Honorata Łuczniczka Bdg. B3 166 150 106 121 135,75 543
3 Marciniak Marzena Cross Warszawa B3 115 154 112 143 131,00 524
4 Walczak Maria W i M Olsztyn B3 80 110 136 154 120,00 480
5 Krajewska Krystyna W i M Olsztyn B3 77 143 82 123 106,25 425
6 Ćwikła Elżbieta Morena Iława B3 136 109 107 61 103,25 413
7 Bielecka Alicja W i M Olsztyn B3 74 100 103 135 103,00 412
8 Smoła Marta Morena Iława B3 71 135 99 99 101,00 404
9 Walczak Izabela W i M Olsztyn B3 101 108 75 110 98,50 394
10 Stypułkowska Ewa Elcross Elbląg B3 95 95 75 95 90,00 360
11 Jarosz Anna Łuczniczka Bdg. B3 88 74 79 113 88,50 354
12 Maćkowiak Hanna Pionek Włocławek B3 92 70 68 60 72,50 290
13 Kosk Zofia Jaćwing Suwałki B3 78 90 48 67 70,75 283
14 Nowak Małgorzata Tęcza Poznań B3 67 78 67 39 62,75 251
15 Bonik Teresa Jaćwing Suwałki B3 45 61 53 71 57,50 230
  BYDGOSZCZ 3 - 5 LIPCA 2009       MĘŻCZYŹNI     GR B 3  
Lp Nazwisko i imię Klub grupa GRY średnia suma
1 2 3 4
1 Chaberski Rafał WiM Olsztyn B 3 188 180 178 141 171,75 687
2 Dybiński Cezary WiM Olsztyn B 3 202 157 122 204 171,25 685
3 Czyż Dominik WiM Olsztyn B 3 167 153 148 198 166,50 666
4 Wiśniewski Zbigniew WiM Olsztyn B 3 150 168 161 166 161,25 645
5 Harkowski Marek WiM Olsztyn B 3 130 181 158 132 150,25 601
6 Klimczak Mieczysław Tęcza Poznań B 3 167 167 122 139 148,75 595
7 Jarząb Daniel Tęcza Poznań B 3 183 138 139 130 147,50 590
8 Strzelecki Zbigniew Cross Warszawa B 3 171 134 145 125 143,75 575
9 Szapański Marek Łuczniczka  B 3 148 89 154 142 133,25 533
10 Ćwikła Tomasz Morena Iława B 3 119 110 172 131 133,00 532
11 Rochowicz Sławomir Morena Iława B 3 121 134 124 143 130,50 522
12 Mirynowski Mirosław Zryw Słupsk B 3 149 102 141 124 129,00 516
13 Miś Piotr WiM Olsztyn B 3 133 133 116 128 127,50 510
14 Binkuś Marcin Morena Iława B 3 112 129 146 118 126,25 505
15 Zieliński Grzegorz WiM Olsztyn B 3 115 108 166 111 125,00 500
16 Kiresztura Ariel Zryw Słupsk B 3 127 129 127 117 125,00 500
17 Huszcza Krzysztof WiM Olsztyn B 3 105 112 120 141 119,50 478
18 Juszczyk Marek Łuczniczka B 3 113 107 131 119 117,50 470
19 Filo Andrzej Morena Iława B 3 124 111 152 75 115,50 462
20 Lis Jan WiM Olsztyn B 3 103 147 92 118 115,00 460
21 Polakowski Janusz Bryza Szczecin B 3 82 146 126 99 113,25 453
22 Musiał Przemysław Łuczniczka Bdg. B 3 126 101 84 138 112,25 449
23 Szczygieł Andrzej Cross Warszawa B 3 121 97 102 122 110,50 442
24 Sabrowski Artur Morena Iława B 3 117 92 109 100 104,50 418
25 Musiał Sławomir Łuczniczka Bdg. B 3 84 100 103 97 96,00 384
26 Błachut Rafał Łuczniczka Bdg. B 3 79 118 90 86 93,25 373
27 Nowacki Jacek Cross Warszawa B 3 79 79 88 107 88,25 353
28 Świtaj Andrzej Jaćwing Suwałki B 3 59 119 59 77 78,50 314
29 Malcherek Paweł Łuczniczka B 3 74 61 57 93 71,25 285
30 Wasąg Władysław Cross Grudziądz B 3 57 43 72 58 57,50 230