stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Półfinał IMP - Wyniki zbiorcze

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Kozłowska Agnieszka Olsztyn "Warmia i Mazury" B 590
2 Maciąg Anna Lublin Hetman A 491
3 Bury Alicja Warszawa "Syrenka" B 480
4 Basińska Renata Poznań "Tęcza" B 428
5 Siwek Edyta Częstochowa Jutrzenka A 394
6 Stępniewska Mieczysława Łódź OMEGA  A 386
7 Szczypiorska Regina Iława "Morena" B 383
8 Nowacka Jolanta Warszawa "Syrenka" B 371
9 Rzepa Karolina Bydgoszcz "Łuczniczka" B 369
10 Maćkowiak Mariola Bydgoszcz "Łuczniczka" B 325
11 Szypuła Barbara  Bielsko Biała Pionek A 319
12 Walkowiak Salomea Bożena Kłodzko Sudety A 268
13 Krysiak Grażyna Chorzów Karolinka A 264
14 Henisz Irena Iława "Morena" B 245

 

Kobiety B2

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Szuszkiewicz Jadwiga Olsztyn "Warmia i Mazury" B 907
2 Kurek Dorota  Lublin Ikar  A 907
3 Szymańska Janina Olsztyn "Warmia i Mazury" B 835
4 Odulińska Danuta Iława "Morena" B 813
5 Zięba Irena  Chorzów Karolinka A 786
6 Hejna Jadwiga Opole Cross  A 763
7 Okrój Helena Elbląg "Elcross" B 755
8 Staliś Joanna Nysa Atut A 754
9 Malcherek Mirosława Bydgoszcz "Łuczniczka" B 744
10 Kowal Anna  Przemyśl Podkarpacie  A 733
11 Łuczyszyn Barbara  Przemyśl Podkarpacie  A 719
12 Michalewicz Halina  Przemyśl Podkarpacie  A 683
13 Bryda Anna Lublin Hetman A 682
14 Rudko Bożena Iława "Morena" B 666
15 Kąckowska Barbara Olsztyn "Warmia i Mazury" B 662
16 Madej Teresa Łódź OMEGA  A 659
17 Flak Iwona Lublin Hetman A 658
18 Szapańska Jolanta Bydgoszcz "Łuczniczka" B 647
19 Wilk Marta Lublin Hetman A 640
20 Raczyńska Katarzyna Olsztyn "Warmia i Mazury" B 617
21 Harazim Maria Chorzów Karolinka A 603
22 Szlachtowska Ewa  Tarnów Klub Pogórze  A 603
23 Chojnacka Danuta  Łódź OMEGA  A 598
24 Kacprzak Barbara Warszawa "Syrenka" B 583
25 Wołodźko Zofia Częstochowa Jutrzenka A 563
26 Trela Halina Tarnów Klub Pogórze  A 538
27 Harkowska Eugenia Olsztyn "Warmia i Mazury" B 534
28 Franaszek Krystyna Olsztyn "Warmia i Mazury" B 473
29 Głodek Barbara Grudziądz B 264

 

Kobiety B3

 

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Curyło Irena  Tarnów Klub Pogórze  A 934
2 Sarnacka Zofia Olsztyn "Warmia i Mazury" B 892
3 Sabaj Jolanta  Przemyśl Podkarpacie  A 848
4 Kulewicz Urszula  Przemyśl Podkarpacie  A 816
5 Łukasik Aneta Chorzów Karolinka A 814
6 Walczak Maria Olsztyn "Warmia i Mazury" B 793
7 Borawa Honorata Bydgoszcz "Łuczniczka" B 791
8 Kaczor Elżbieta Łódź OMEGA  A 776
9 Walczak Izabela Olsztyn "Warmia i Mazury" B 755
10 Burska Grażyna Łódź OMEGA  A 743
11 Pazurkiewicz Jolanta Olsztyn "Warmia i Mazury" B 720
12 Sawiniec Emilia Lublin Hetman A 704
13 Krajewska Krystyna Olsztyn "Warmia i Mazury" B 701
14 Słuszniak Bogumiła Iława "Morena" B 698
15 Grochowska Łucja Częstochowa "Jutrzenka" A 689
16 Ciućka Katarzyna Kłodzko Sudety A 678
17 Tkaczyk Alicja Iława "Morena" B 631
18 Ćwikła Elżbieta Iława "Morena" B 620
19 Borkowska Karolina  Lublin Ikar  A 603
20 Stypułkowska Ewa Elbląg "Elcross" B 585
21 Delfin Nadja Łódź OMEGA  A 585
22 Kosk Zofia Suwałki "Jaćwing" B 580
23 Kłos Elżbieta Opole Cross  A 549
24 Renkowska Alina Olsztyn "Warmia i Mazury" B 527
25 Gubernat Walentyna Suwałki "Jaćwing" B 482
26 Kajzer Magdalena Chorzów Karolinka A 466
27 Rumak Agnieszka  Łódź OMEGA  A 463
28 Fijał Jolanta Tarnów Klub Pogórze  A 461
29 Stankiewicz Halina Suwałki "Jaćwing" B 447

 

Mężczyźni B1

 

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Dudek Piotr Olsztyn "Warmia i Mazury" B 589
2 Polkowski Szczepan Iława "Morena" B 575
3 Kała Franciszek Częstochowa Jutrzenka A 555
4 Podpora Mariusz Warszawa "Syrenka" B 526
5 Dołowy Jerzy Olsztyn "Warmia i Mazury" B 517
6 Tarkowski Krzysztof Lublin Hetman A 495
7 Nowicki Roman Poznań "Tęcza" B 474
8 Koziej Zdzisław  Lublin Hetman A 456
9 Zięba Jan Chorzów Karolinka A 353
10 Domin Lesław  Przemyśl Podkarpacie  A 352
11 Kolbusz Tadeusz Opole Cross  A 339
12 Kawecki Jan  Tarnów Klub Pogórze  A 330
13 Borkowski Tomasz  Lublin Ikar  A 308
14 Herman Franciszek Bydgoszcz "Łuczniczka" B 305
15 Modrzyński Grzegorz Wrocław Sprint A 287
16 Woszuk Artur Białystok "Victoria" B 228

 

Mężczyźni B2

 

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Oduliński Stanisław Iława "Morena" B 988
2 Jeleń Janusz Iława "Morena" B 975
3 Kontrymowicz Mieczysław Olsztyn "Warmia i Mazury" B 929
4 Skop Daniel  Chorzów Karolinka A 896
5 Gęstwiński Arkadiusz Bydgoszcz "Łuczniczka" B 860
6 Warowny Jan Łódź OMEGA  A 830
7 Więckowski Jerzy Częstochowa Jutrzenka A 825
8 Smoła Jan Iława "Morena" B 803
9 Wojciechowski Paweł Lublin Hetman A 799
10 Krupski Józef Łódź OMEGA  A 790
11 Szfran Dariusz Słupsk "Zryw" B 781
12 Fortkowski Stanisław Tarnów Klub Pogórze  A 771
13 Rygiel Roman Olsztyn "Warmia i Mazury" B 766
14 Kozyra Henryk Lublin Hetman A 761
15 Rozmus Tadeusz Bielsko Biała Pionek A 757
16 Matuszek Zbigniew  Przemyśl Podkarpacie  A 756
17 Kozyra Mariusz Lublin Hetman A 755
18 Sabaj Mieczysław  Przemyśl Podkarpacie  A 730
19 Pacut Leszek Iława "Morena" B 729
20 Nowak Grzegorz Łódź OMEGA  A 728
21 Serek Przemysław  Chorzów Karolinka A 711
22 Wójcik Edward Lublin Hetman A 702
23 Bilski Marek Poznań "Tęcza" B 692
24 Pipiak Ryszard Kłodzko Sudety A 692
25 Romanowski Marek Warszawa "Syrenka" B 690
26 Curyło Kazimierz Tarnów Klub Pogórze  A 688
27 Pietrakiewicz Grzegorz Łódź OMEGA  A 688
28 Kowalak Zbigniew Warszawa "Syrenka" B 674
29 Barszczewski Eugeniusz Iława "Morena" B 658
30 Jarząbkowski Robert Radom B 635
31 Rdzeń Bartłomiej Szczecin "Bryza" B 621
32 Kacprzak Piotr Warszawa "Syrenka" B 616
33 Betka Marek  Bielsko Biała Pionek A 601
34 Kożuchowski Ryszard Nysa Atut A 598
35 Hejna Henryk Opole Cross  A 596
36 Tarkowski Mirosław  Tarnów Klub Pogórze  A 586
37 Prudło Stanisław  Częstochowa Jutrzenka A 570
38 Grześkowiak Ryszard Grudziądz B 558
39 Szliben Damian Bydgoszcz "Łuczniczka" B 537
40 Wojciechowski Andrzej Lublin Hetman A 514
41 Gierłach Sławomir Opole Cross  A 509
42 Rutkowski Krzysztof Łódź OMEGA  A 481

 

Mężczyźni B3

 

 
Lp. Zawodnik Klub Strefa Suma
1 Klimczak Mieczysław Poznań "Tęcza" B 1027
2 Dybiński Cezary Olsztyn "Warmia i Mazury" B 981
3 Kanikuła Grzegorz Lublin Hetman A 932
4 Harkowski Marek Olsztyn "Warmia i Mazury" B 905
5 Gurak Witold  Przemyśl Podkarpacie  A 903
6 Czyż Dominik Olsztyn "Warmia i Mazury" B 902
7 Walczak Zbigniew Łódź OMEGA  A 897
8 Binkuś Marcin Iława "Morena" B 885
9 Huszcza Krzysztof Olsztyn "Warmia i Mazury" B 882
10 Mirynowski Mirosław Słupsk "Zryw" B 881
11 Sudoł Wojciech Iława "Morena" B 873
12 Strzelecki Zbigniew Chorzów Karolinka A 872
13 Wiśniewski Zbigniew Olsztyn "Warmia i Mazury" B 862
14 Gręzak Marian Warszawa "Syrenka" B 856
15 Majewski Sebastian Chorzów Karolinka A 854
16 Gniadek Piotr Warszawa "Syrenka" B 853
17 Rydzyński Zdzisław Łódź OMEGA  A 853
18 Zygmond Szymon Chorzów Karolinka A 851
19 Stankiewicz Ireneusz Białystok "Victoria" B 840
20 Rochowicz Sławomir Iława "Morena" B 833
21 Kiresztura Ariel Słupsk "Zryw" B 821
22 Sęk Piotr  Przemyśl Podkarpacie  A 821
23 Juszczyk Marek Bydgoszcz "Łuczniczka" B 819
24 Chaberski Rafał Olsztyn "Warmia i Mazury" B 817
25 Kowalczyk Rafał  Lublin Ikar  A 808
26 Szymański Władysław Łódź OMEGA  A 806
27 Koryciorz Marian Opole Cross  A 806
28 Harkowski Krzysztof Olsztyn "Warmia i Mazury" B 801
29 Jarząb Daniel Poznań "Tęcza" B 796
30 Pławszewski Jerzy Łódź OMEGA  A 794
31 Sordyl Albert Tarnów Klub Pogórze  A 793
32 Polakowski Janusz Szczecin "Bryza" B 782
33 Ćwikła Tomasz Iława "Morena" B 780
34 Gniadek Paweł Warszawa "Syrenka" B 777
35 Paluch Lesław  Przemyśl Podkarpacie  A 764
36 Śródka Krzysztof Łódź OMEGA  A 763
37 Lis Jan Olsztyn "Warmia i Mazury" B 759
38 Lonc Paweł  Przemyśl Podkarpacie  A 753
39 Szczygieł Andrzej Warszawa "Syrenka" B 739
40 Miś Piotr Olsztyn "Warmia i Mazury" B 724
41 Fiuta Lucjan Lublin Hetman A 721
42 Jankowski Marian Opole Cross  A 703
43 Płachta Piotr  Łódź OMEGA  A 693
44 Szapański Marek Bydgoszcz "Łuczniczka" B 689
45 Nogaj Jacek Radom B 686
46 Zieliński Grzegorz Olsztyn "Warmia i Mazury" B 675
47 Musiał Przemysław Bydgoszcz "Łuczniczka" B 662
48 Brotoń Marian Częstochowa Jutrzenka A 660
49 Skotarek Janusz Szczecin "Bryza" B 657
50 Gruszkowski Sławomir Łódź OMEGA  A 635
51 Nowacki Jacek Warszawa "Syrenka" B 631
52 Szamal Bogusław Łódź OMEGA  A 621
53 Jarząbek Piotr  Kielce  A 599
54 Marciniak Wojciech Olsztyn "Warmia i Mazury" B 541
55 Dynkowski Jarosław  Łódź OMEGA  A 484
56 Pobocha Piotr Kielce  A 465