stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Półfinał IMP /Strefa B/

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kozłowska Agnieszka Olsztyn "Warmia i Mazury" 102 84 112 90 117 85 590
2 Bury Alicja Warszawa "Syrenka" 65 93 88 55 95 84 480
3 Basińska Renata Poznań "Tęcza" 90 124 90 54 38 32 428
4 Szczypiorska Regina Iława "Morena" 52 51 51 101 68 60 383
5 Nowacka Jolanta Warszawa "Syrenka" 60 51 56 64 60 80 371
6 Rzepa Karolina Bydgoszcz "Łuczniczka" 45 81 55 40 79 69 369
7 Maćkowiak Mariola Bydgoszcz "Łuczniczka" 8 36 56 67 67 91 325
8 Henisz Irena Iława "Morena" 29 15 21 85 47 48 245

 

Kobiety B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Szuszkiewicz Jadwiga Olsztyn "Warmia i Mazury" 150 134 172 133 151 167 907
2 Szymańska Janina Olsztyn "Warmia i Mazury" 134 122 133 156 161 129 835
3 Odulińska Danuta Iława "Morena" 163 145 110 143 136 116 813
4 Okrój Helena Elbląg "Elcross" 127 144 117 146 90 131 755
5 Malcherek Mirosława Bydgoszcz "Łuczniczka" 127 134 122 129 126 106 744
6 Rudko Bożena Iława "Morena" 131 122 134 104 103 72 666
7 Kąckowska Barbara Olsztyn "Warmia i Mazury" 111 107 110 110 97 127 662
8 Szapańska Jolanta Bydgoszcz "Łuczniczka" 92 139 86 121 121 88 647
9 Raczyńska Katarzyna Olsztyn "Warmia i Mazury" 96 121 91 102 97 110 617
10 Kacprzak Barbara Warszawa "Syrenka" 74 109 103 103 88 106 583
11 Harkowska Eugenia Olsztyn "Warmia i Mazury" 75 83 56 90 113 117 534
12 Franaszek Krystyna Olsztyn "Warmia i Mazury" 77 59 81 64 117 75 473
13 Głodek Barbara Grudziądz 44 41 43 44 55 37 264

 

Kobiety B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Sarnacka Zofia Olsztyn "Warmia i Mazury" 133 188 157 115 166 133 892
2 Łukasik Aneta Karolinka Chorzów 147 92 170 117 129 159 814
3 Walczak Maria Olsztyn "Warmia i Mazury" 125 145 122 138 125 138 793
4 Borawa Honorata Bydgoszcz "Łuczniczka" 144 126 156 120 136 109 791
5 Walczak Izabela Olsztyn "Warmia i Mazury" 102 119 103 154 148 129 755
6 Pazurkiewicz Jolanta Olsztyn "Warmia i Mazury" 88 147 148 102 113 122 720
7 Krajewska Krystyna Olsztyn "Warmia i Mazury" 92 124 153 98 86 148 701
8 Słuszniak Bogumiła Iława "Morena" 119 120 125 137 82 115 698
9 Grochowska Łucja Częstochowa "Jutrzenka" 92 99 136 138 126 98 689
10 Tkaczyk Alicja Iława "Morena" 90 149 88 87 90 127 631
11 Ćwikła Elżbieta Iława "Morena" 102 99 115 107 82 115 620
12 Stypułkowska Ewa Elbląg "Elcross" 88 89 103 98 100 107 585
13 Kosk Zofia Suwałki "Jaćwing" 82 91 101 90 104 112 580
14 Renkowska Alina Olsztyn "Warmia i Mazury" 79 81 107 84 85 91 527
15 Gubernat Walentyna Suwałki "Jaćwing" 64 74 75 64 122 83 482
16 Stankiewicz Halina Suwałki "Jaćwing" 70 81 109 82 38 67 447

 

Mężczyźni B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Dudek Piotr Olsztyn "Warmia i Mazury" 99 105 109 99 98 79 589
2 Polkowski Szczepan Iława "Morena" 101 108 96 108 83 79 575
3 Podpora Mariusz Warszawa "Syrenka" 58 93 94 111 91 79 526
4 Dołowy Jerzy Olsztyn "Warmia i Mazury" 73 106 74 88 86 90 517
5 Nowicki Roman Poznań "Tęcza" 101 63 93 69 57 91 474
6 Herman Franciszek Bydgoszcz "Łuczniczka" 51 59 71 60 32 32 305
7 Woszuk Artur Białystok "Victoria" 38 53 32 50 30 25 228

 

Mężczyźni B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Oduliński Stanisław Iława "Morena" 171 139 196 152 189 141 988
2 Jeleń Janusz Iława "Morena" 183 143 161 173 165 150 975
3 Kontrymowicz Mieczysław Olsztyn "Warmia i Mazury" 132 158 163 154 160 162 929
4 Gęstwiński Arkadiusz Bydgoszcz "Łuczniczka" 130 136 159 144 137 154 860
5 Smoła Jan Iława "Morena" 158 134 134 121 148 108 803
6 Szfran Dariusz Słupsk "Zryw" 129 121 120 154 91 166 781
7 Rygiel Roman Olsztyn "Warmia i Mazury" 101 153 139 150 120 103 766
8 Pacut Leszek Iława "Morena" 155 117 120 108 105 124 729
9 Bilski Marek Poznań "Tęcza" 143 87 119 115 128 100 692
10 Romanowski Marek Warszawa "Syrenka" 95 121 114 135 100 125 690
11 Kowalak Zbigniew Warszawa "Syrenka" 101 79 109 114 132 139 674
12 Barszczewski Eugeniusz Iława "Morena" 87 106 155 107 112 91 658
13 Jarząbkowski Robert Radom 129 150 112 66 83 95 635
14 Rdzeń Bartłomiej Szczecin "Bryza" 89 117 98 91 111 115 621
15 Kacprzak Piotr Warszawa "Syrenka" 85 125 91 97 131 87 616
16 Grześkowiak Ryszard Grudziądz 86 80 79 122 76 115 558
17 Szliben Damian Bydgoszcz "Łuczniczka" 102 84 70 76 132 73 537

 

Mężczyźni B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Klimczak Mieczysław Poznań "Tęcza" 176 171 137 156 217 170 1027
2 Dybiński Cezary Olsztyn "Warmia i Mazury" 148 168 161 163 162 179 981
3 Harkowski Marek Olsztyn "Warmia i Mazury" 123 164 134 164 168 152 905
4 Czyż Dominik Olsztyn "Warmia i Mazury" 137 158 162 145 136 164 902
5 Binkuś Marcin Iława "Morena" 137 124 147 155 171 151 885
6 Huszcza Krzysztof Olsztyn "Warmia i Mazury" 141 185 125 132 148 151 882
7 Mirynowski Mirosław Słupsk "Zryw" 152 129 169 132 163 136 881
8 Sudoł Wojciech Iława "Morena" 120 159 145 150 123 176 873
9 Wiśniewski Zbigniew Olsztyn "Warmia i Mazury" 162 128 125 153 155 139 862
10 Gręzak Marian Warszawa "Syrenka" 154 155 120 176 151 100 856
11 Gniadek Piotr Warszawa "Syrenka" 115 162 117 144 159 156 853
12 Stankiewicz Ireneusz Białystok "Victoria" 115 142 160 138 149 136 840
13 Rochowicz Sławomir Iława "Morena" 137 113 149 151 169 114 833
14 Kiresztura Ariel Słupsk "Zryw" 99 124 121 162 157 158 821
15 Juszczyk Marek Bydgoszcz "Łuczniczka" 139 100 139 133 146 162 819
16 Chaberski Rafał Olsztyn "Warmia i Mazury" 109 155 145 138 130 140 817
17 Harkowski Krzysztof Olsztyn "Warmia i Mazury" 162 129 130 103 130 147 801
18 Jarząb Daniel Poznań "Tęcza" 149 137 131 121 123 135 796
19 Polakowski Janusz Szczecin "Bryza" 100 113 150 133 138 148 782
20 Ćwikła Tomasz Iława "Morena" 151 137 95 113 147 137 780
21 Gniadek Paweł Warszawa "Syrenka" 144 124 119 152 126 112 777
22 Lis Jan Olsztyn "Warmia i Mazury" 153 130 123 138 93 122 759
23 Szczygieł Andrzej Warszawa "Syrenka" 100 126 132 118 150 113 739
24 Miś Piotr Olsztyn "Warmia i Mazury" 133 91 163 101 130 106 724
25 Szapański Marek Bydgoszcz "Łuczniczka" 75 123 118 98 133 142 689
26 Nogaj Jacek Radom 90 146 93 121 116 120 686
27 Zieliński Grzegorz Olsztyn "Warmia i Mazury" 108 97 132 129 81 128 675
28 Musiał Przemysław Bydgoszcz "Łuczniczka" 98 106 99 119 96 144 662
29 Skotarek Janusz Szczecin "Bryza" 105 98 106 115 110 123 657
30 Nowacki Jacek Warszawa "Syrenka" 96 113 105 99 105 113 631
31 Marciniak Wojciech Olsztyn "Warmia i Mazury" 77 89 86 102 79 108 541