stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Półfinał IMP /Strefa A/

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Maciąg Anna Lublin Hetman 73 102 85 75 78 78 491
2 Siwek Edyta Częstochowa Jutrzenka 63 47 54 68 91 71 394
3 Stępniewska Mieczysława Łódź OMEGA  68 39 72 75 83 49 386
4 Szypuła Barbara  Bielsko Biała Pionek 46 44 47 82 55 45 319
5 Walkowiak Salomea Bożena Kłodzko Sudety 31 69 22 51 64 31 268
6 Krysiak Grażyna Chorzów Karolinka 50 27 24 59 63 41 264

 

Kobiety B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kurek Dorota  Lublin Ikar  107 178 163 151 149 159 907
2 Zięba Irena  Chorzów Karolinka 130 151 121 107 153 124 786
3 Hejna Jadwiga Opole Cross  123 137 117 143 105 138 763
4 Staliś Joanna Nysa Atut 119 155 149 87 115 129 754
5 Kowal Anna  Przemyśl Podkarpacie  107 119 144 123 113 127 733
6 Łuczyszyn Barbara  Przemyśl Podkarpacie  158 109 84 120 111 137 719
7 Michalewicz Halina  Przemyśl Podkarpacie  116 95 115 102 149 106 683
8 Bryda Anna Lublin Hetman 95 121 112 122 107 125 682
9 Madej Teresa Łódź OMEGA  143 101 114 96 104 101 659
10 Flak Iwona Lublin Hetman 121 107 107 101 100 122 658
11 Wilk Marta Lublin Hetman 138 79 85 96 149 93 640
12 Harazim Maria Chorzów Karolinka 97 101 97 96 96 116 603
13 Szlachtowska Ewa  Tarnów Klub Pogórze  95 106 84 105 97 116 603
14 Chojnacka Danuta  Łódź OMEGA  68 110 89 90 134 107 598
15 Wołodźko Zofia Częstochowa Jutrzenka 99 91 107 73 90 103 563
16 Trela Halina Tarnów Klub Pogórze  55 97 103 102 92 89 538

 

Kobiety B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Curyło Irena  Tarnów Klub Pogórze  142 196 149 150 163 134 934
2 Sabaj Jolanta  Przemyśl Podkarpacie  148 130 127 154 175 114 848
3 Kulewicz Urszula  Przemyśl Podkarpacie  123 118 102 170 150 153 816
4 Kaczor Elżbieta Łódź OMEGA  152 145 134 113 116 116 776
5 Burska Grażyna Łódź OMEGA  132 138 114 120 119 120 743
6 Sawiniec Emilia Lublin Hetman 111 100 141 114 105 133 704
7 Ciućka Katarzyna Kłodzko Sudety 111 122 106 110 108 121 678
8 Borkowska Karolina  Lublin Ikar  105 87 100 97 115 99 603
9 Delfin Nadja Łódź OMEGA  108 100 97 79 101 100 585
10 Kłos Elżbieta Opole Cross  90 98 75 101 74 111 549
11 Kajzer Magdalena Chorzów Karolinka 70 86 80 58 90 82 466
12 Rumak Agnieszka  Łódź OMEGA  68 77 72 71 96 79 463
13 Fijał Jolanta Tarnów Klub Pogórze  78 99 88 68 66 62 461

 

Mężczyźni B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kała Franciszek Częstochowa Jutrzenka 84 99 67 85 110 110 555
2 Tarkowski Krzysztof Lublin Hetman 107 79 84 60 76 89 495
3 Koziej Zdzisław  Lublin Hetman 55 54 67 87 98 95 456
4 Zięba Jan Chorzów Karolinka 90 33 27 74 56 73 353
5 Domin Lesław  Przemyśl Podkarpacie  48 32 72 72 77 51 352
6 Kolbusz Tadeusz Opole Cross  26 48 73 81 38 73 339
7 Kawecki Jan  Tarnów Klub Pogórze  56 81 39 41 77 36 330
8 Borkowski Tomasz  Lublin Ikar  36 75 64 36 62 35 308
9 Modrzyński Grzegorz Wrocław Sprint 28 79 13 17 72 78 287

 

Mężczyźni B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Skop Daniel  Chorzów Karolinka 123 127 160 150 176 160 896
2 Warowny Jan Łódź OMEGA  112 123 157 123 120 195 830
3 Więckowski Jerzy Częstochowa Jutrzenka 136 107 152 166 134 130 825
4 Wojciechowski Paweł Lublin Hetman 124 150 134 99 148 144 799
5 Krupski Józef Łódź OMEGA  112 138 170 130 116 124 790
6 Fortkowski Stanisław Tarnów Klub Pogórze  108 139 122 138 122 142 771
7 Kozyra Henryk Lublin Hetman 123 128 138 154 96 122 761
8 Rozmus Tadeusz Bielsko Biała Pionek 149 112 104 109 123 160 757
9 Matuszek Zbigniew  Przemyśl Podkarpacie  129 123 156 101 117 130 756
10 Kozyra Mariusz Lublin Hetman 132 120 126 116 134 127 755
11 Sabaj Mieczysław  Przemyśl Podkarpacie  121 114 125 138 99 133 730
12 Nowak Grzegorz Łódź OMEGA  139 128 95 113 130 123 728
13 Serek Przemysław  Chorzów Karolinka 123 153 119 112 93 111 711
14 Wójcik Edward Lublin Hetman 91 124 151 108 117 111 702
15 Pipiak Ryszard Kłodzko Sudety 111 175 78 92 137 99 692
16 Curyło Kazimierz Tarnów Klub Pogórze  99 97 96 126 126 144 688
17 Pietrakiewicz Grzegorz Łódź OMEGA  85 121 118 132 107 125 688
18 Betka Marek  Bielsko Biała Pionek 88 119 123 85 101 85 601
19 Kożuchowski Ryszard Nysa Atut 85 112 126 116 64 95 598
20 Hejna Henryk Opole Cross  108 119 115 103 89 62 596
21 Tarkowski Mirosław  Tarnów Klub Pogórze  88 111 100 83 115 89 586
22 Prudło Stanisław  Częstochowa Jutrzenka 105 95 94 79 102 95 570
23 Wojciechowski Andrzej Lublin Hetman 82 90 81 76 105 80 514
24 Gierłach Sławomir Opole Cross  72 91 78 92 92 84 509
25 Rutkowski Krzysztof Łódź OMEGA  72 70 83 62 115 79 481

 

Mężczyźni B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kanikuła Grzegorz Lublin Hetman 181 133 166 135 146 171 932
2 Gurak Witold  Przemyśl Podkarpacie  175 127 176 154 145 126 903
3 Walczak Zbigniew Łódź OMEGA  125 161 167 150 169 125 897
4 Strzelecki Zbigniew Chorzów Karolinka 115 122 145 137 155 198 872
5 Majewski Sebastian Chorzów Karolinka 157 132 176 137 107 145 854
6 Rydzyński Zdzisław Łódź OMEGA  144 153 158 126 125 147 853
7 Zygmond Szymon Chorzów Karolinka 145 137 142 141 140 146 851
8 Sęk Piotr  Przemyśl Podkarpacie  115 97 182 136 148 143 821
9 Kowalczyk Rafał  Lublin Ikar  97 189 109 134 144 135 808
10 Szymański Władysław Łódź OMEGA  144 111 162 116 144 129 806
11 Koryciorz Marian Opole Cross  167 158 120 131 122 108 806
12 Pławszewski Jerzy Łódź OMEGA  143 117 154 126 143 111 794
13 Sordyl Albert Tarnów Klub Pogórze  138 140 104 138 139 134 793
14 Paluch Lesław  Przemyśl Podkarpacie  133 159 147 128 108 89 764
15 Śródka Krzysztof Łódź OMEGA  129 135 148 118 113 120 763
16 Lonc Paweł  Przemyśl Podkarpacie  105 117 140 102 145 144 753
17 Fiuta Lucjan Lublin Hetman 119 110 114 110 133 135 721
18 Jankowski Marian Opole Cross  132 135 92 103 125 116 703
19 Płachta Piotr  Łódź OMEGA  118 122 135 106 113 99 693
20 Brotoń Marian Częstochowa Jutrzenka 118 103 83 113 117 126 660
21 Gruszkowski Sławomir Łódź OMEGA  87 114 124 106 87 117 635
22 Szamal Bogusław Łódź OMEGA  65 146 141 95 86 88 621
23 Jarząbek Piotr  Kielce  87 71 121 121 113 86 599
24 Dynkowski Jarosław  Łódź OMEGA  96 85 80 67 84 72 484
25 Pobocha Piotr Kielce  98 73 88 53 51 102 465