stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Mistrzostwa Polski w Bowlingu

 

MISTRZOSTWA POLSKI W BOWLINGU

NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

26-28.09.2008r. OSTRÓDA

Kobiety kategoria B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Szczypiorska

Regina

"Morena" Iława

85

85

81

81

332

2

Siwek

Edyta

"Jutrzenka" Częstochowa

42

103

80

58

283

3

Stępniewska

Mieczysława

"Omega" Łódź

52

79

32

99

262

4

Nowak 

Anna

"Podkarpacie" Przemyśl

43

91

68

48

250

5

Maciąg

Anna

"Hetman" Lublin 

41

71

63

73

248

6

Lewandowska

Dorota

"Cross" Opole

60

35

68

76

239

7

Henisz

Irena

"Morena" Iława

68

28

59

56

211

8

Basińska

Renata

"Tęcza" Poznań

24

32

74

41

171

9

Bury

Alicja

"Cross" Warszawa

32

45

36

24

137

10

Jedynak

Maria

"Atut" Nysa

0

0

0

0

0

 

 

Mężczyzn kategoria B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma

1

Koziej

Zdzisław

"Hetman" Lublin 

103

91

118

114

426

2

Zięba

Jan

"Jutrzenka" Częstochowa

86

101

91

108

386

3

Polkowski

Szczepan

"Morena" Iława

98

103

75

89

365

4

Dołowy

Jerzy

OKS WiM Olsztyn

67

117

72

92

348

5

Dudek 

Piotr

OKS WiM Olsztyn

81

80

79

94

334

6

Tarkowski

Krzysztof

"Hetman" Lublin 

65

59

80

80

284

7

Milczak

Jerzy

"Omega" Łódź

71

67

80

64

282

8

Czyż 

Witold

"Podkarpacie" Przemyśl

82

65

70

23

240

9

Orłowski

Sławomir

Grudządz

65

23

34

43

165

10

Woszuk 

Artur

"Viktoria" Białystok

0

0

0

0

0

 

 

Kobiet kategoria B 2

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Odulińska

Danuta

"Morena" Iława

109

142

152

115

518

2

Szymańska

Janina

"Morena" Iława

119

142

106

140

507

3

Zięba

Irena

"Jutrzenka" Częstochowa

137

125

96

119

477

4

Szuszkiewicz

Jadwiga

OKS WiM Olsztyn

83

116

149

106

454

5

Kowal

Anna

"Podkarpacie" Przemyśl

134

109

111

99

453

6

Malcherek

Mirosława

"Łuczniczka" Bydgoszcz

79

122

136

95

432

7

Bryda 

Anna

"Hetman" Lublin

103

121

95

111

430

8

Dołowa 

Barbara

OKS WiM Olsztyn

87

103

101

121

412

9

Hejna

Jadwiga

"Cross" Opole

110

107

97

75

389

10

Trela 

Halina

"Pogórze" Tarnów

67

75

131

96

369

 

 

Mężczyz kategoria B 2

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Kontrymowicz

Mieczysław

OKS WiM Olsztyn

200

154

174

173

701

2

Wójcik

Edward

"Hetman" Lublin 

128

148

186

184

646

3

Oduliński

Stanisław

"Morena" Iława

142

148

157

133

580

4

Kubicki

Benedykt

OKS WiM Olsztyn

145

143

123

143

554

5

Skop

Daniel

"Karolinka" Chorzów

143

113

139

154

549

6

Bobrowski

Tomasz

"Ikar" Lublin 

163

111

111

138

523

7

Smoła

Jan

"Morena" Iława

132

143

121

120

516

8

Kozyra

Mariusz

"Hetman" Lublin 

137

107

115

141

500

9

Jeleń

Janusz

"Morena" Iława

135

113

107

121

476

10

Wojciechawski

Paweł

"Hetman" Lublin 

139

104

106

98

447

 

 

Kobiet kategoria B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Wierzejska

Agnieszka

"Hetman" Lublin

154

137

123

132

546

2

Burska

Grażyna

"Omega" Łódź

95

118

146

127

486

3

Curyło

Irena

"Pogórze" Tarnów

120

151

104

98

473

4

Borawa

Honorata

"Łuczniczka" Bydgoszcz

116

129

96

93

434

5

Marciniak

Marzena

"Cross" Warszawa

121

92

121

94

428

6

Kocięda

Stanisława

"Morena" Iława

76

111

128

100

415

7

Ekiert

Elżbieta

"Morena" Iława

77

63

88

121

349

8

Firlej

Maria

"Cross" Opole

88

97

66

94

345

9

Gubernat

Walentyna

"Jaćwing" Suwałki

73

96

81

92

342

10

Ciućka

Katarzyna

Kłodzko

0

0

0

0

0

 

Mężczyzn kategoria B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Kanikuła

Grzegorz

"Ikar" Lublin

147

154

190

184

675

2

Szymański

Władysław

"Omega" Łódż

156

167

139

193

655

3

Dybiński

Cezary

OKS WiM Olsztyn

125

161

161

198

645

4

Prokopiuk

Zbigniew

"Ikar" Lublin

117

133

170

149

569

5

Chaberski

Rafał

"Morena" Iława

152

117

110

181

560

6

Czyż

Dominik

OKS WiM Olsztyn

137

150

134

134

555

7

Zieliński

Grzegorz

OKS WiM Olsztyn

145

139

121

146

551

8

Pławszewski

Jerzy

"Omega" Łódż

140

95

170

98

503

9

Łusiak

Eugeniusz

"Hetman" Lublin

140

95

170

98

503

10

Strzelecki

Zbigniew

"Cross" Warszawa

73

121

128

110

432