stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Mistrzostwa Polski 2011

 

Lp.

Kobiety B1

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Maćkowiak Mariola Łuczniczka Bydgoszcz 96 85 108 98 97 126 610
2 Nowacka Jolanta Syrenka Warszawa 88 98 100 102 130 68 586
3 Kozłowska Agnieszka Warmia i Mazury Olsztyn 60 77 90 120 81 96 524
4 Maciąg Anna Hetman Lublin 67 69 66 92 99 116 509
5 Rzepa Karolina Łuczniczka Bydgoszcz 80 67 79 90 82 103 501
6 Henisz Irena Morena Iława 71 60 71 88 90 71 451
7 Szypuła Barbara Karolinka Chorzów 24 56 50 57 68 68 323
8 Basińska Renata Tęcza Poznań 61 50 65 75 20 43 314
9 Walkowiak Salomea Pogórze Tarnów 62 70 58 31 20 50 291
10 Siwek Edyta Jutrzenka Częstochowa 34 63 46 38 37 22

240

 

Lp.

Kobiety B2

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Odulińska Danuta Morena Iława 177 139 148 147 132 124 867
2 Madej Teresa Omega Łódź 119 153 125 139 130 123 789
3 Maksymowicz Janina Cross Elbląg 161 111 129 121 102 151 775
4 Bryda Anna Hetman Lublin 134 113 168 135 108 113 771
5 Szuszkiewicz Jadwiga Warmia i Mazury Olsztyn 143 118 126 111 115 152 765
6 Kowal Anna Podkarpacie Przemyśl 144 145 126 117 115 116 763
7 Kurek Dorota Ikar Lublin 155 112 125 108 100 137 737
8 Szapańska Jolanta Łuczniczka Bydgoszcz 128 120 110 125 143 110 736
9 Okrój Helena Cross Elbląg 118 136 133 107 125 89 708
10 Malcherek Mirosława Łuczniczka Bydgoszcz 107 128 116 108 109 130 698

 

Lp.

Kobiety B3

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Borawa Honorata Łuczniczka Bydgoszcz 174 152 163 125 198 174 986
2 Łukasik Aneta Karolinka Chorzów 143 105 149 161 149 174 881
3 Walczak Izabela Warmia i Mazury Olsztyn 202 144 140 119 131 145 881
4 Sarnacka Zofia Warmia i Mazury Olsztyn 112 125 140 152 140 178 847
5 Krok - Sabaj Jolanta Podkarpacie Przemyśl 117 156 164 134 122 118 811
6 Curyło Irena Pogórze Tarnów 117 121 132 145 151 124 790
7 Kulewicz Urszula Podkarpacie Przemyśl 134 133 137 155 100 130 789
8 Walczak Maria Warmia i Mazury Olsztyn 93 144 131 143 135 121 767
9 Sawiniec Emilia Hetman Lublin 127 175 111 105 128 108 754
10 Pazurkiewicz Jolanta Warmia i Mazury Olsztyn 112 110 120 120 124 109 695

 

Lp.

Mężczyźni B1

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Koziej Zdzisław Hetman Lublin 119 131 126 127 116 136 755
2 Tarkowski Krzysztof Hetman Lublin 118 129 98 123 161 122 751
3 Polkowski Szczepan Morena Iława 101 154 105 135 120 128 743
4 Domin Lesław Podkarpacie Przemyśl 69 80 102 112 132 118 613
5 Zwolenkiewicz Marek Karolinka Chorzów 82 100 104 153 51 92 582
6 Dudek Piotr Warmia i Mazury Olsztyn 127 96 93 77 102 84 579
7 Kawecki Jan Pogórze Tarnów 81 89 94 106 62 71 503
8 Dołowy Jerzy Warmia i Mazury Olsztyn 89 70 78 88 64 86 475
9 Kała Franciszek Jutrzenka Częstochowa 58 85 87 75 88 68 461
10 Podpora Mariusz Syrenka Warszawa 63 52 89 51 91 84 430

 

Lp.

Mężczyźni B2

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Kontrymowicz Mieczysław Warmia i Mazury Olsztyn 157 169 201 186 148 213 1074
2 Dybiński Cezary Warmia i Mazury Olsztyn 172 169 175 145 183 146 990
3 Oduliński Stanisław Morena Iława 134 185 161 173 167 130 950
4 Czyż Dominik Warmia i Mazury Olsztyn 173 167 132 160 146 148 926
5 Kozyra Mariusz Hetman Lublin 141 146 128 149 185 168 917
6 Kozyra Henryk Hetman Lublin 136 159 106 197 138 162 898
7 Warowny Jan Omega Łódź 132 182 167 137 112 155 885
8 Skop Daniel Karolinka Chorzów 152 180 148 151 101 152 884
9 Smoła Jan Morena Iława 167 136 145 118 135 147 848
10 Gęstwiński Arkadiusz Łuczniczka Bydgoszcz 140 139 109 133 195 129 845

 

Lp.

Mężczyźni B3

Zawodnik

 

Klub

 

Gra 1

 

Gra 2

 

Gra 3

 

Gra 4

 

Gra 5

 

Gra 6

 

Suma

1 Sudoł Wojciech Morena Iława 178 213 134 122 201 167 1015
2 Szymański Władysław Omega Łódź 168 168 162 145 138 198 979
3 Strzelecki Zbigniew Karolinka Chorzów 151 134 163 212 166 134 960
4 Sordyl Albert Pogórze Tarnów 175 147 99 196 164 162 943
5 Harkowski Marek Warmia i Mazury Olsztyn 122 114 184 185 145 185 935
6 Gniadek Paweł Syrenka Warszawa 148 159 106 197 148 112 870
7 Huszcza Krzysztof Warmia i Mazury Olsztyn 188 168 118 114 126 154 868
8 Walczak Zbigniew Omega Łódź 137 120 167 175 142 113 854
9 Chaberski Rafał Warmia i Mazury Olsztyn 121 148 156 129 118 152 824
10 Gniadek Piotr Syrenka Warszawa 138 160 145 137 84 137 801