stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Mistrzostwa Polski 2010

KOBIETY KATEGORIA B1
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B1 Nowacka Jolanta Warszawa "Syrenka" 86,67 6 520 89 83 72 98 87 91
2 B1 Maćkowiak Mariola Bydgoszcz "Łuczniczka" 85,83 6 515 79 75 79 94 108 80
3 B1 Maciąg Anna Lublin Hetman 83,33 6 500 96 99 97 55 93 60
4 B1 Kozłowska Agnieszka Olsztyn "Warmia i Mazury" 74,67 6 448 87 56 113 66 61 65
5 B1 Basińska Renata Poznań "Tęcza" 73,50 6 441 74 55 92 68 78 74
6 B1 Szczypiorska Regina Iława "Morena" 62,67 6 376 50 52 81 92 42 59
7 B1 Bury Alicja Warszawa "Syrenka" 62,17 6 373 80 53 75 51 46 68
8 B1 Siwek Edyta Częstochowa Jutrzenka 53,50 6 321 35 44 81 32 39 90
9 B1 Stępniewska Mieczysława Łódź OMEGA  50,33 6 302 35 33 64 45 81 44
10 B1 Rzepa Karolina Bydgoszcz "Łuczniczka" 45,33 6 272 37 47 54 31 55 48
KOBIETY KATEGORIA B2
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B2 Szymańska Janina Olsztyn "Warmia i Mazury" 147,67 6 886 148 155 157 153 115 158
2 B2 Kowal Anna  Przemyśl Podkarpacie  143,83 6 863 134 156 151 168 127 127
3 B2 Odulińska Danuta Iława "Morena" 143,83 6 863 123 114 164 155 137 170
4 B2 Szuszkiewicz Jadwiga Olsztyn "Warmia i Mazury" 143,67 6 862 126 191 138 124 146 137
5 B2 Kurek Dorota  Lublin Ikar  136,83 6 821 154 137 109 128 130 163
6 B2 Zięba Irena  Chorzów Karolinka 134,17 6 805 137 160 121 126 119 142
7 B2 Okrój Helena Elbląg "Elcross" 129,67 6 778 102 146 154 99 129 148
8 B2 Malcherek Mirosława Bydgoszcz "Łuczniczka" 124,50 6 747 141 154 115 110 111 116
9 B2 Staliś Joanna Nysa Atut 117,83 6 707 122 119 109 147 111 99
10 B2 Hejna Jadwiga Opole Cross  113,17 6 679 133 97 104 122 96 127
KOBIETY KATEGORIA B3
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B3 Sarnacka Zofia Olsztyn "Warmia i Mazury" 154,00 6 924 120 143 195 156 158 152
2 B3 Borawa Honorata Bydgoszcz "Łuczniczka" 142,67 6 856 158 137 182 155 115 109
3 B3 Curyło Irena  Tarnów Klub Pogórze  139,33 6 836 142 146 127 141 146 134
4 B3 Walczak Izabela Olsztyn "Warmia i Mazury" 129,67 6 778 136 136 151 123 132 100
5 B3 Sabaj Jolanta  Przemyśl Podkarpacie  129,17 6 775 163 116 147 125 127 97
6 B3 Walczak Maria Olsztyn "Warmia i Mazury" 125,33 6 752 134 92 139 119 150 118
7 B3 Kulewicz Urszula  Przemyśl Podkarpacie  124,33 6 746 129 123 81 129 127 157
8 B3 Łukasik Aneta Chorzów Karolinka 121,17 6 727 87 117 125 132 128 138
9 B3 Kaczor Elżbieta Łódź OMEGA  113,00 6 678 90 114 127 128 103 116
10 B3 Burska Grażyna Łódź OMEGA  112,00 6 672 92 88 122 130 112 128
MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B1
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B1 Koziej Zdzisław  Lublin Hetman 103,83 6 623 106 120 96 92 111 98
2 B1 Dudek Piotr Olsztyn "Warmia i Mazury" 101,83 6 611 116 92 117 76 99 111
3 B1 Tarkowski Krzysztof Lublin Hetman 87,67 6 526 106 94 77 93 85 71
4 B1 Polkowski Szczepan Iława "Morena" 86,33 6 518 76 96 80 82 83 101
5 B1 Podpora Mariusz Warszawa "Syrenka" 80,83 6 485 43 96 111 79 65 91
6 B1 Domin Lesław  Przemyśl Podkarpacie  80,67 6 484 90 72 79 71 65 107
7 B1 Dołowy Jerzy Olsztyn "Warmia i Mazury" 78,17 6 469 81 95 70 71 66 86
8 B1 Kała Franciszek Częstochowa Jutrzenka 75,83 6 455 72 93 62 62 70 96
9 B1 Nowicki Roman Poznań "Tęcza" 66,83 6 401 50 32 64 75 85 95
10 B1 Zięba Jan Chorzów Karolinka 61,00 6 366 38 86 33 105 53 51
MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B2
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B2 Kontrymowicz Mieczysław Olsztyn "Warmia i Mazury" 171,00 6 1026 179 167 159 166 166 189
2 B2 Skop Daniel  Chorzów Karolinka 166,00 6 996 156 157 176 195 166 146
3 B2 Oduliński Stanisław Iława "Morena" 160,33 6 962 125 183 157 190 154 153
4 B2 Jeleń Janusz Iława "Morena" 153,83 6 923 118 164 185 117 192 147
5 B2 Gęstwiński Arkadiusz Bydgoszcz "Łuczniczka" 153,17 6 919 152 129 170 176 113 179
6 B2 Smoła Jan Iława "Morena" 137,33 6 824 140 129 131 153 136 135
7 B2 Warowny Jan Łódź OMEGA  134,83 6 809 143 135 150 120 126 135
8 B2 Wojciechowski Paweł Lublin Hetman 129,67 6 778 169 136 107 130 121 115
9 B2 Więckowski Jerzy Częstochowa Jutrzenka 111,50 6 669 133 101 88 129 107 111
10 B1 Szfran Dariusz Słupsk "Zryw" 110,00 6 660 84 113 96 119 108 140
MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B3
LP.   NAZWISKO I IMIĘ KLUB ŚREDNIA z 6 GIER ILOŚĆ SUMA 1 2 3 4 5 6
1 B3 Dybiński Cezary Olsztyn "Warmia i Mazury" 163,50 6 981 146 206 156 122 196 155
2 B3 Czyż Dominik Olsztyn "Warmia i Mazury" 161,83 6 971 159 156 155 161 161 179
3 B3 Kanikuła Grzegorz Lublin Hetman 155,50 6 933 148 165 161 176 146 137
4 B3 Sudoł Wojciech Iława "Morena" 155,00 6 930 194 165 141 152 135 143
5 B3 Gurak Witold  Przemyśl Podkarpacie  151,67 6 910 164 118 136 157 145 190
6 B3 Klimczak Mieczysław Poznań "Tęcza" 145,17 6 871 131 149 142 141 169 139
7 B3 Walczak Zbigniew Łódź OMEGA  143,50 6 861 120 159 133 154 139 156
8 B3 Harakowski Marek Olsztyn "Warmia i Mazury" 141,50 6 849 154 133 152 121 151 138
9 B3 Huszcza Krzysztof Olsztyn "Warmia i Mazury" 140,50 6 843 132 123 138 117 167 166
10 B3 Binkuś Marcin Iława "Morena" 114,83 6 689 133 81 143 113 116 103