stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Łaziska 2010

1 Sarnacka Zofia B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 174 143 149 119 143 178 906
2 Odulińska Danuta B2 Iława Morena k 135 169 156 139 125 114 838
3 Burska Grażyna B3 Łódź Omega k 123 142 125 110 161 128 789
4 Szuszkiewicz Jadwiga B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 84 116 148 169 138 113 768
5 Jezikowa Alzbieta B3 Słowacja k 90 118 96 166 160 133 763
6 Szymańska Janina B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 107 166 141 150 94 101 759
7 Borawa Honorata B3 Bydgoszcz Łuczniczka k 134 132 134 102 90 147 739
8 Curyło Irena B3 Tarnów k 114 137 105 132 115 132 735
9 Łukasik Aneta B2 Karolinka Chorzów  k 103 94 146 117 137 132 729
10 Zięba Irena B2 Karolinka Chorzów  k 118 121 128 129 109 100 705
11 Kurek Dorota B2 Lublin Ikar k 116 109 95 130 86 134 670
12 Szapańska Jolanta B2 Bydgoszcz Łuczniczka k 98 103 127 87 122 125 662
13 Wilk Marta B2 Lublin Hetman k 112 110 100 125 102 110 659
14 Staliś Joanna B2 Nysa k 90 95 131 109 106 109 640
15 Kacprzak Barbara B2 Warszawa k 90 59 118 113 123 97 600
16 Grochowska Łucja B3 Częstochowa Jutrzenka k 90 105 111 93 79 103 581
17 Nowak Małgorzata B2 Poznań Tęcza k 112 110 83 81 88 82 556
18 Rudko Bożena B2 Iława Morena k 115 91 107 76 97 69 555
19 Kłos Elżbieta B3 Opole k 103 87 107 67 92 98 554
20 Bury Alicja B1 Warszawa k 92 61 82 120 85 95 535
21 Harazim Maria B2 Karolinka Chorzów  k 98 59 63 94 99 97 510
22 Szlachtowska Ewa B2 Tarnów k 91 73 66 99 59 88 476
23 Zięba Izabela B2 Karolinka Chorzów  k 53 73 76 98 79 84 463
24 Wołodźko Zofia B2 Częstochowa Jutrzenka k 66 82 75 71 60 85 439
25 Nowacka Jolanta B1 Warszawa k 88 65 81 74 68 62 438
26 Trela Halina B2 Tarnów k 51 59 57 86 53 102 408
27 Strusz Jolanta B3 Karolinka Chorzów  k 34 41 57 96 91 64 383
28 Walkowiak Salomea B1 Kłodzko k 59 46 59 55 75 54 348
29 Siwek Edyta B1 Częstochowa Jutrzenka k 56 72 77 42 41 50 338
30 Barwińska Anna B2 Łódź Omega k 33 49 57 47 75 63 324
31 Kozłowska Agnieszka B1 Olsztyn Warmia i Mazury k 69 57 52 26 28 69 301
32 Szypuła Barbara B1 Bielsko-Biała Pionek k 42 19 24 54 77 62 278
33 Basińska Renata B1 Poznań Tęcza k 22 56 39 54 32 21 224