stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Kwalifikacje MP /Strefa A/

 

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU

 /STREFA A/

RZESZÓW 11-14.06.2009 r.

 
 
B1 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Szypuła
Barbara
Pionek
Bielsko-Biała
50
123
137
97
407
2.  
Nowak
Anna
Podkarpacie
Przemyśl
66
86
102
59
313
3.  
Lewandowska
Dorota
CROSS
Opole
94
56
75
79
304
4.  
Stępniewska
Mieczysława
Omega
Łódź
76
76
72
76
300
5.  
Sołek
Barbara
Podkarpacie
Przemyśl
86
70
67
73
296
6.  
Maciąg
Anna
Hetman
Lublin
67
74
77
67
285
7.  
Siwek
Edyta
Jutrzenka
Częstochowa
67
39
94
71
271
8.  
Jedynak
Maria
Atut
Nysa
38
56
45
75
214
 
 
B2 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Łuczyszyn
Barbara
Podkarpacie
Przemyśl
148
143
119
112
522
2.  
Kurek
Dorota
Ikar
Lublin
150
100
111
130
491
3.  
Bryda
Anna
Hetman
Lublin
119
115
138
115
487
4.  
Zięba
Irena
Karolinka
Chorzów
108
121
90
151
470
5.  
Michalewicz
Halina
Podkarpacie
Przemyśl
109
99
119
133
460
6.  
Kowal
Anna
Podkarpacie
Przemyśl
115
120
115
110
460
7.  
Hejna
Jadwiga
CROSS
Opole
120
107
106
124
457
8.  
Flak
Iwona
Hetman
Lublin
90
118
104
144
456
9.  
Staliś
Joanna
Atut
Nysa
100
92
101
123
416
10.             
Madej
Teresa
Omega
Łódź
104
99
97
93
393
11.             
Wołodzko
Zofia
Jutrzenka
Częstochowa
91
101
94
101
387
12.             
Kobylańska
Wanda
Omega
Łódź
106
94
83
96
379
13.             
Łukasik
Aneta
Karolinka
Chorzów
92
92
83
99
366
14.             
Trela
Halina
Pogórze
Tarnów
91
105
79
81
356
15.             
Woszczyna
Katarzyna
Karolinka
Chorzów
78
83
94
101
356
16.             
Szlachtowska
Ewa
Pogórze
Tarnów
61
91
97
98
347
17.             
Wilk
Marta
Hetman
Lublin
74
93
92
84
343
18.             
Leśkiewicz
Barbara
ŚKS
Kielce
94
75
82
77
328
19.             
Dudowicz
Magdalena
ŚKS
Kielce
62
68
92
88
310
20.             
Zięba
Izabela
Karolinka
Chorzów
55
71
73
103
302
21.             
Rudko
Bożena
CROSS
Kłodzko
58
51
56
35
200
 
 
B3 – KOBIET
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Sabaj
Jolanta
Podkarpacie
Przemyśl
143
132
176
105
556
2.  
Curyło
Irena
Pogórze
Tarnów
139
137
125
123
524
3.  
Kulewicz
Urszula
Podkarpacie
Przemyśl
130
127
137
115
509
4.  
Kuźniar
Ewa
Podkarpacie
Przemyśl
150
126
88
143
507
5.  
Burska
Grażyna
Omega
Łódź
111
101
139
122
473
6.  
Grochowska
Łucja
Jutrzenka
Częstochowa
114
123
128
106
471
7.  
Firlej
Maria
CROSS
Opole
121
126
108
99
454
8.  
Kaczor
Elżbieta
Omega
Łódź
106
124
115
95
440
9.  
Pietrzyk
Ilona
Podkarpacie
Przemyśl
115
100
89
120
424
10.             
Ołownia
Dorota
Ikar
Lublin
96
120
84
116
416
11.             
Kozarska
Barbara
Karolinka
Chorzów
102
110
80
120
412
12.             
Sawiniec
Emilia
Hetman
Lublin
118
97
90
97
402
13.             
Chraścina
Beata
Hetman
Lublin
79
80
113
95
367
14.             
Grzesista
Ewa
Atut
Nysa
86
94
95
62
337
15.             
Falkowska
Krystyna
CROSS
JastrzębieZdrój
81
88
65
59
293
16.             
Augustyn
Krystyna
CROSS
JastrzębieZdrój
40
76
101
63
280
17.             
Kadela
Wanda
CROSS
Opole
57
97
40
62
256
18.             
Fijał
Jolanta
Pogórze
Tarnów
47
64
70
69
250
                                     
 
B1 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Zięba
Jan
Karolinka
Chorzów
106
149
124
116
495
2.  
Koziej
Zdzisław
Hetman
Lublin
118
102
129
125
474
3.  
Kała
Franciszek
Jutrzenka
Częstochowa
87
112
85
108
392
4.  
Tarkowski
Krzysztof
Hetman
Lublin
75
86
106
91
358
5.  
Domin
Lesław
Podkarpacie
Przemyśl
127
84
67
64
342
6.  
Modrzyński
Grzegorz
Sprint
Wrocław
95
76
80
53
304
7.  
Kolbusz
Tadeusz
CROSS
Opole
72
38
80
82
272
8.  
Cywka
Sławomir
Karolinka
Chorzów
51
70
35
72
228
9.  
Kawecki
Jan
Pogórze
Tarnów
27
55
41
69
192
 
 
 
 
B2 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Skop
Daniel
Karolinka
Chorzów
157
184
141
112
594
2.  
Kozyra
Mariusz
Hetman
Lublin
132
172
115
173
592
3.  
Wojciechowski
Paweł
Hetman
Lublin
162
119
156
132
569
4.  
Kozyra
Henryk
Hetman
Lublin
144
174
105
135
558
5.  
Wójcik
Edward
Hetman
Lublin
139
153
127
134
553
6.  
Piorun
Augustyn
Podkarpacie
Przemyśl
122
134
153
143
552
7.  
Rozmus
Tadeusz
Pionek Bielsko Biała
119
147
135
144
545
8.  
Czarski
Michał
Hetman
Lublin
92
165
136
122
515
9.  
Sabaj
Mieczysław
Podkarpacie
Przemyśl
95
149
126
136
506
10.             
Więckowski
Jerzy
Jutrzenka
Częstochowa
143
150
92
114
499
11.             
Fortkowski
Stanisław
Pogórze
Tarnów
113
114
98
160
485
12.             
Nowak
Grzegorz
Omega
Łódź
123
78
119
159
479
13.             
Pipiak
Ryszard
CROSS
Kłodzko
109
105
118
135
467
14.             
Stokłosa
Tomasz
Karolinka
Chorzów
124
111
108
111
454
15.             
Wojciechowski
Andrzej
Hetman
Lublin
101
140
96
93
430
16.             
Dynda
Piotr
Podkarpacie
Przemyśl
121
113
98
95
427
17.             
Hejna
Henryk
CROSS
Opole
123
83
95
118
419
18.             
Ranos
Marcin
Karolinka
Chorzów
102
98
112
85
397
19.             
Chęciński
Piotr
Pionek Bielsko Biała
102
106
63
100
371
20.             
Lewandowski
Henryk
CROSS
Opole
86
101
56
100
343
21.             
Procel
Waldemar
Ikar
Lublin
87
82
71
102
342
22.             
Piątek
Grzegorz
CROSS
Kłodzko
68
79
67
107
321
23.             
Grabiec
Michał
Karolinka
Chorzów
75
62
92
74
303
 
 
B3 – MĘŻCZYZN
M-ce
Nazwisko i 
imię
Klub
Tor 1
Tor 2
Tor 3
Tor 4
Razem
1.  
Załomski
Jerzy
Pionek Bielsko
Biała
156
156
168
147
627
2.  
Kanikuła
Grzegorz
Ikar
Lublin
184
146
174
115
619
3.  
Szymański
Władysław
Omega
Łódź
118
154
157
187
616
4.  
Paluch
Leszek
Podkarpacie
Przemyśl
112
142
181
142
577
5.  
Majewski
Sebastian
Karolinka
Chorzów
178
129
83
169
559
6.  
Kyc
Grzegorz
Podkarpacie
Przemyśl
106
121
151
177
555
7.  
Sordyl
Albert
Pogórze
Tarnów
135
117
162
137
551
8.  
Łusiak
Eugeniusz
Hetman
Lublin
161
135
104
150
550
9.  
Fiuta
Lucjan
Hetman
Lublin
124
132
123
156
535
10.             
Babiarz
Andrzej
CROSS
Opole
134
109
128
130
501
11.             
Mądry
Zdzisław
Jutrzenka
Częstochowa
135
129
108
100
472
12.             
Brotoń
Marian
Jutrzenka
Częstochowa
112
134
120
104
470
13.             
Jankowski
Marian
CROSS
Opole
115
137
107
110
469
14.             
Sęk
Piotr
Podkarpacie
Przemyśl
94
147
120
105
466
15.             
Pławszewski
Jerzy
Omega
Łódź
134
94
121
102
451
16.             
Walczak
Zbigniew
Omega
Łódź
86
117
110
132
445
17.             
Kowalczyk
Rafał
Ikar
Lublin
133
128
102
81
444
18.             
Kepys
Radosław
Karolinka
Chorzów
105
102
131
87
425
19.             
Lonc
Paweł
Podkarpacie
Przemyśl
103
91
86
137
417
20.             
Kożuchowski
Ryszard
Atut
Nysa
93
90
117
104
404
21.             
Sikorski
Krzysztof
Ikar
Lublin
61
65
88
108
322