stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Karolinka 2009

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Bury Alicja B1 Warszawa k 99 93 86 55 333
2 Kozłowska Agnieszka B1 Olsztyn Warmia i Mazury k 73 54 53 65 245
3 Szypuła Barbara B1 Bielsko-Biała Pionek k 26 57 62 79 224
4 Basińska Renata B1 Poznań Tęcza k 55 44 48 72 219

 

Mężczyźni B1

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Blok Tor Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Oduliński Stanisław B2 Iława Morena m 3 12 177 144 164 158 643
2 Skop Daniel B2 Chorzów  m 1   127 180 135 129 571
3 Kubicki Benedykt B2 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 10 114 161 133 156 564
4 Smoła Jan B2 Iława Morena m 3 1 148 171 125 105 549
5 Jeleń Janusz B2 Iława Morena m 2 7 135 158 94 149 536
6 Kozyra Mariusz B2 Lublin Hetman m 2 5 125 140 115 139 519
7 Gęstwiński Arkadiusz B2 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 11 111 184 101 123 519
8 Piorun Augustyn B2 Przemyśl Podkarpacie m 2 6 136 128 121 106 491
9 Romanowski Marek B2 Warszawa m 3 1 142 124 120 91 477
10 Stokłosa Tomasz B2 Chorzów m 1   104 102 143 117 466
11 Seniuk Stanisław B2 Chorzów m 2 6 99 109 124 119 451
12 Lesik Tomasz B2 Chorzów m 2 5 87 126 94 142 449
13 Stefański Paweł B2 Poznań Tęcza m 3 9 132 79 134 95 440
14 Rozmus Tadeusz B2 Bielsko-Biała Pionek m 2 8 103 133 98 101 435
15 Kacprzak Piotr B2 Warszawa m 3 5 116 83 86 147 432
16 Fortkowski Stanisław B2 Tarnów m 2 10 89 111 122 107 429
17 Więckowski Jerzy B2 Częstochowa Jutrzenka m 2 11 97 79 126 126 428
18 Kozyra Henryk B2 Lublin Hetman m 2 9 104 109 126 88 427
19 Kowalak Zbigniew B2 Warszawa m 3 12 108 109 88 117 422
20 Pacut Leszek B2 Iława Morena m 2 9 103 114 84 113 414
21 Ranos Marcin B2 Chorzów m 1   86 91 102 134 413
22 Korzeniowski Krzysztof B2 Chorzów m 1   101 118 92 92 403
23 Grabiec Michał B2 Chorzów m 2 8 102 82 99 87 370
24 Malinowski Józef B2 Nysa m 2 5 60 122 90 89 361
25 Hejna Henryk B2 Opole m 3 8 106 87 65 101 359
26 Serek Przemysław B2 Chorzów m 1   63 81 81 124 349
27 Ludwig Antoni B2 Chorzów m 2 6 58 110 35 80 283
28 Lubczyk Jan B2 Kielce m 5 7 51 67 75 49 242
29 Sudoł Marek B2 Chorzów - warsztaty m 1   53 66 46 71 236
30 Skiba Rafał B2 Chorzów m 2 9 33 43 65 95 236

 

Kobiety B2

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Odulińska Danuta B2 Iława Morena k 140 157 154 154 605
2 Szuszkiewicz Jadwiga B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 142 120 119 100 481
3 Zięba Irena B2 Chorzów k 109 106 118 142 475
4 Malcherek Mirosława B2 Bydgoszcz Łuczniczka k 84 121 108 107 420
5 Trela Halina B2 Tarnów k 90 100 133 94 417
6 Wilk Marta B2 Lublin Hetman k 98 87 111 120 416
7 Hejna Jadwiga B2 Opole k 111 111 90 102 414
8 Helwig Monika B2 Chorzów k 65 108 137 100 410
9 Łukasik Aneta B2 Chorzów k 98 84 90 102 374
10 Dronia Aneta B2 Chorzów - warsztaty k 103 76 93 92 364
11 Michalewicz Halina B2 Przemyśl Podkarpacie k 69 91 93 107 360
12 Kacprzak Barbara B2 Warszawa k 68 84 88 92 332
13 Szlachtowska Ewa B2 Tarnów k 51 88 74 68 281
14 Domin Anna B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 65 64 64 75 268
15 Strusz Jolanta B2 Chorzów k 69 94 64 40 267
16 Zięba Izabela B2 Chorzów k 34 71 64 48 217
17 Wojciechowska Dorota B2 Poznań Razem k 52 57 76 26 211

 

Mężczyźni B2

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Blok Tor Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Oduliński Stanisław B2 Iława Morena m 3 12 177 144 164 158 643
2 Skop Daniel B2 Chorzów  m 1   127 180 135 129 571
3 Kubicki Benedykt B2 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 10 114 161 133 156 564
4 Smoła Jan B2 Iława Morena m 3 1 148 171 125 105 549
5 Jeleń Janusz B2 Iława Morena m 2 7 135 158 94 149 536
6 Kozyra Mariusz B2 Lublin Hetman m 2 5 125 140 115 139 519
7 Gęstwiński Arkadiusz B2 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 11 111 184 101 123 519
8 Piorun Augustyn B2 Przemyśl Podkarpacie m 2 6 136 128 121 106 491
9 Romanowski Marek B2 Warszawa m 3 1 142 124 120 91 477
10 Stokłosa Tomasz B2 Chorzów m 1   104 102 143 117 466
11 Seniuk Stanisław B2 Chorzów m 2 6 99 109 124 119 451
12 Lesik Tomasz B2 Chorzów m 2 5 87 126 94 142 449
13 Stefański Paweł B2 Poznań Tęcza m 3 9 132 79 134 95 440
14 Rozmus Tadeusz B2 Bielsko-Biała Pionek m 2 8 103 133 98 101 435
15 Kacprzak Piotr B2 Warszawa m 3 5 116 83 86 147 432
16 Fortkowski Stanisław B2 Tarnów m 2 10 89 111 122 107 429
17 Więckowski Jerzy B2 Częstochowa Jutrzenka m 2 11 97 79 126 126 428
18 Kozyra Henryk B2 Lublin Hetman m 2 9 104 109 126 88 427
19 Kowalak Zbigniew B2 Warszawa m 3 12 108 109 88 117 422
20 Pacut Leszek B2 Iława Morena m 2 9 103 114 84 113 414
21 Ranos Marcin B2 Chorzów m 1   86 91 102 134 413
22 Korzeniowski Krzysztof B2 Chorzów m 1   101 118 92 92 403
23 Grabiec Michał B2 Chorzów m 2 8 102 82 99 87 370
24 Malinowski Józef B2 Nysa m 2 5 60 122 90 89 361
25 Hejna Henryk B2 Opole m 3 8 106 87 65 101 359
26 Serek Przemysław B2 Chorzów m 1   63 81 81 124 349
27 Ludwig Antoni B2 Chorzów m 2 6 58 110 35 80 283
28 Lubczyk Jan B2 Kielce m 5 7 51 67 75 49 242
29 Sudoł Marek B2 Chorzów - warsztaty m 1   53 66 46 71 236
30 Skiba Rafał B2 Chorzów m 2 9 33 43 65 95 236

 

Kobiety B3

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Sarnacka Zofia B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 145 135 161 134 575
2 Borawa Honorata B3 Bydgoszcz Łuczniczka k 133 125 140 114 512
3 Curyło Irena B3 Tarnów k 119 139 120 117 495
4 Walczak Maria B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 122 104 112 109 447
5 Kulewicz Urszula B3 Przemyśl Podkarpacie k 103 101 106 134 444
6 Marciniak Marzena B3 Warszawa k 98 78 135 124 435
7 Walczak Izabela B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 80 124 83 139 426
8 Grochowska Łucja B3 Częstochowa Jutrzenka k 102 112 99 106 419
9 Woszczyna Katarzyna B3 Chorzów k 80 136 101 84 401
10 Kłos Elżbieta B3 Opole k 73 99 101 85 358
11 Smoła Marta B3 Iława Morena k 89 78 87 95 349
12 Bielecka Alicja B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 122 62 105 56 345
13 Nowak Małgorzata B3 Poznań Tęcza k 67 55 111 68 301
14 Fijał Jolanta B3 Tarnów k 57 70 70 74 271
15 Maćkowiak Hanna B3 Włocławek k 40 76 65 68 249
16 Borycka Beata B3 Chorzów - warsztaty k 81 59 46 39 225
17 Juszczyk Monika B3 Bydgoszcz Łuczniczka k 47 52 50 10 159

 

Mężczyźni B3

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Blok Tor Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 Szymański Władysław B3 Łódź Omega m 2 10 144 161 158 153 616
2 Wiśniewski Zbigniew B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 12 203 156 142 112 613
3 Sordyl Albert B3 Tarnów m 5 10 137 169 121 172 599
4 Dybiński Cezary B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 5 136 145 126 167 574
5 Gniadek Piotr B3 Warszawa m 3 5 120 169 150 134 573
6 Gniadek Paweł B3 Warszawa m 3 11 202 127 121 114 564
7 Majewski Sebastian B3 Chorzów m 1   135 127 156 132 550
8 Załomski Jerzy B3 Bielsko-Biała Pionek m 3 8 118 140 147 130 535
9 Strzelecki Zbigniew B3 Warszawa m 2 7 142 124 116 132 514
10 Sęk Piotr B3 Przemyśl Podkarpacie m 3 2 167 128 95 115 505
11 Kieresztura Ariel B3 Słupsk m 3 8 121 94 157 130 502
12 Gręzak Marian B3 Warszawa m 3 1 119 110 162 103 494
13 Koryciorz Marian B3 Opole m 3 7 118 102 149 118 487
14 Paluch Leszek B3 Przemyśl Podkarpacie m 2 9 138 115 123 102 478
15 Szczygieł Andrzej B3 Warszawa m 3 10 113 135 119 107 474
16 Juszczyk Marek B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 7 98 134 124 114 470
17 Hortecki Damian B3 Wrocław m 2 10 100 115 141 112 468
18 Kępys Radosław B3 Chorzów m 1   110 88 114 134 446
19 Nogaj Jacek B3 Radom m 2 5 125 79 109 132 445
20 Huszcza Krzysztof B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 1 100 114 109 111 434
21 Nadolski Robert B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 2 11 112 114 70 127 423
22 Pławszewski Jerzy B3 Łódź Omega m 3 8 112 77 145 85 419
23 Filo Andrzej B3 Iława Morena m 3 2 79 109 111 118 417
24 Brotoń Marian B3 Częstochowa Jutrzenka m 2 12 102 81 91 123 397
25 Mądry Zdzisław B3 Częstochowa Jutrzenka m 2 11 97 113 94 82 386
26 Matusiewicz Kazimierz B3 Opole m 3 6 76 105 83 122 386
27 Szapański Marek B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 9 71 77 94 112 354
28 Gierke Tomasz B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 2 7 78 83 109 72 342
29 Wala Damian B3 Chorzów m 1   74 104 75 84 337
30 Kurzyński Sławomir B3 Chorzów m 2 8 99 89 53 84 325
31 Deptuła Marek B3 Chorzów - warsztaty m 1   90 82 60 68 300

 

Drużynowe Kobiety

 
1 Kozłowska Agnieszka B1 Olsztyn Warmia i Mazury k 73 54 53 65 245
Szuszkiewicz Jadwiga B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 142 120 119 100 481
Sarnacka Zofia B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 145 135 161 134 575

 

                                                                                                                                                                                        1301

 

 
2 Bury Alicja B1 Warszawa k 99 93 86 55 333
Kacprzak Barbara B2 Warszawa k 68 84 88 92 332
Marciniak Marzena B3 Warszawa k 98 78 135 124 435

 

                                                                                                                                                                                        1100

Drużynowe Mężczyźni

 

 
1 Dudek Piotr B1 Olsztyn Warmia i Mazury m 72 119 71 80 342
Kubicki Benedykt B2 Olsztyn Warmia i Mazury m 114 161 133 156 564
Wiśniewski Zbigniew B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 203 156 142 112 613

 

                                                                                                                                                                                        1519

 

 
2 Cywka Sławomir B1 Chorzów m 53 31 48 76 208
Skop Daniel B2 Chorzów  m 127 180 135 129 571
Majewski Sebastian B3 Chorzów m 135 127 156 132 550

 

                                                                                                                                                                                        1329

 

 
3 Kawecki Jan B1 Tarnów m 59 60 47 75 241
Fortkowski Stanisław B2 Tarnów m 89 111 122 107 429
Sordyl Albert B3 Tarnów m 137 169 121 172 599

 

                                                                                                                                                                                                                                                     1269

 

 
4 Zientara Aleksander B1 Warszawa m 55 55 56 49 215
Romanowski Marek B2 Warszawa m 142 124 120 91 477
Gniadek Piotr B3 Warszawa m 120 169 150 134 573

 

                                                                                                                                                                                        1265

 

 
5 Kolbusz Tadeusz B1 Opole m 90 112 69 79 350
Hejna Henryk B2 Opole m 106 87 65 101 359
Koryciorz Marian B3 Opole m 118 102 149 118 487

 

                                                                                                                                                                                         1196

 

 
6 Herman Franciszek B1 Bydgoszcz Łuczniczka m 43 33 63 45 184
Gęstwiński Arkadiusz B2 Bydgoszcz Łuczniczka m 111 184 101 123 519
Juszczyk Marek B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 98 134 124 114 470

 

                                                                                                                                                                                        1173

 

 
7 Kała Franciszek B1 Częstochowa Jutrzenka m 53 64 85 98 300
Więckowski Jerzy B2 Częstochowa Jutrzenka m 97 79 126 126 428
Brotoń Marian B3 Częstochowa Jutrzenka m 102 81 91 123 397

 

                                                                                                                                                                                        1125

Ogólne

 

 
Lp. Zawodnik Kategoria Klub Płeć Blok Tor Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
  Oduliński Stanisław B2 Iława Morena m 3 12 177 144 164 158 643
  Szymański Władysław B3 Łódź Omega m 2 10 144 161 158 153 616
  Wiśniewski Zbigniew B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 12 203 156 142 112 613
  Odulińska Danuta B2 Iława Morena k 3 7 140 157 154 154 605
  Sordyl Albert B3 Tarnów m 5 10 137 169 121 172 599
  Sarnacka Zofia B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 3 6 145 135 161 134 575
  Dybiński Cezary B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 5 136 145 126 167 574
  Gniadek Piotr B3 Warszawa m 3 5 120 169 150 134 573
  Skop Daniel B2 Chorzów  m 1   127 180 135 129 571
  Kubicki Benedykt B2 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 10 114 161 133 156 564
  Gniadek Paweł B3 Warszawa m 3 11 202 127 121 114 564
  Majewski Sebastian B3 Chorzów m 1   135 127 156 132 550
  Smoła Jan B2 Iława Morena m 3 1 148 171 125 105 549
  Jeleń Janusz B2 Iława Morena m 2 7 135 158 94 149 536
  Załomski Jerzy B3 Bielsko-Biała Pionek m 3 8 118 140 147 130 535
  Kozyra Mariusz B2 Lublin Hetman m 2 5 125 140 115 139 519
  Gęstwiński Arkadiusz B2 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 11 111 184 101 123 519
  Strzelecki Zbigniew B3 Warszawa m 2 7 142 124 116 132 514
  Borawa Honorata B3 Bydgoszcz Łuczniczka k 5 11 133 125 140 114 512
  Sęk Piotr B3 Przemyśl Podkarpacie m 3 2 167 128 95 115 505
  Kieresztura Ariel B3 Słupsk m 3 8 121 94 157 130 502
  Curyło Irena B3 Tarnów k 3 7 119 139 120 117 495
  Gręzak Marian B3 Warszawa m 3 1 119 110 162 103 494
  Piorun Augustyn B2 Przemyśl Podkarpacie m 2 6 136 128 121 106 491
  Koryciorz Marian B3 Opole m 3 7 118 102 149 118 487
  Szuszkiewicz Jadwiga B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 3 5 142 120 119 100 481
  Paluch Leszek B3 Przemyśl Podkarpacie m 2 9 138 115 123 102 478
  Romanowski Marek B2 Warszawa m 3 1 142 124 120 91 477
  Zięba Irena B2 Chorzów k 5 12 109 106 118 142 475
  Szczygieł Andrzej B3 Warszawa m 3 10 113 135 119 107 474
  Juszczyk Marek B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 7 98 134 124 114 470
  Hortecki Damian B3 Wrocław m 2 10 100 115 141 112 468
  Stokłosa Tomasz B2 Chorzów m 1   104 102 143 117 466
  Seniuk Stanisław B2 Chorzów m 2 6 99 109 124 119 451
  Lesik Tomasz B2 Chorzów m 2 5 87 126 94 142 449
  Walczak Maria B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 5 5 122 104 112 109 447
  Kępys Radosław B3 Chorzów m 1   110 88 114 134 446
  Nogaj Jacek B3 Radom m 2 5 125 79 109 132 445
  Kulewicz Urszula B3 Przemyśl Podkarpacie k 2 12 103 101 106 134 444
  Stefański Paweł B2 Poznań Tęcza m 3 9 132 79 134 95 440
  Rozmus Tadeusz B2 Bielsko-Biała Pionek m 2 8 103 133 98 101 435
  Marciniak Marzena B3 Warszawa k 3 12 98 78 135 124 435
  Huszcza Krzysztof B3 Olsztyn Warmia i Mazury m 3 1 100 114 109 111 434
  Kacprzak Piotr B2 Warszawa m 3 5 116 83 86 147 432
  Fortkowski Stanisław B2 Tarnów m 2 10 89 111 122 107 429
  Więckowski Jerzy B2 Częstochowa Jutrzenka m 2 11 97 79 126 126 428
  Kozyra Henryk B2 Lublin Hetman m 2 9 104 109 126 88 427
  Walczak Izabela B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 5 10 80 124 83 139 426
  Nadolski Robert B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 2 11 112 114 70 127 423
  Kowalak Zbigniew B2 Warszawa m 3 12 108 109 88 117 422
  Malcherek Mirosława B2 Bydgoszcz Łuczniczka k 5 9 84 121 108 107 420
  Grochowska Łucja B3 Częstochowa Jutrzenka k 2 6 102 112 99 106 419
  Pławszewski Jerzy B3 Łódź Omega m 3 8 112 77 145 85 419
  Trela Halina B2 Tarnów k 2 10 90 100 133 94 417
  Filo Andrzej B3 Iława Morena m 3 2 79 109 111 118 417
  Wilk Marta B2 Lublin Hetman k 3 10 98 87 111 120 416
  Pacut Leszek B2 Iława Morena m 2 9 103 114 84 113 414
  Hejna Jadwiga B2 Opole k 3 2 111 111 90 102 414
  Ranos Marcin B2 Chorzów m 1   86 91 102 134 413
  Helwig Monika B2 Chorzów k 1   65 108 137 100 410
  Korzeniowski Krzysztof B2 Chorzów m 1   101 118 92 92 403
  Woszczyna Katarzyna B3 Chorzów k 1   80 136 101 84 401
  Brotoń Marian B3 Częstochowa Jutrzenka m 2 12 102 81 91 123 397
  Mądry Zdzisław B3 Częstochowa Jutrzenka m 2 11 97 113 94 82 386
  Matusiewicz Kazimierz B3 Opole m 3 6 76 105 83 122 386
  Łukasik Aneta B2 Chorzów k 1   98 84 90 102 374
  Grabiec Michał B2 Chorzów m 2 8 102 82 99 87 370
  Dronia Aneta B2 Chorzów - warsztaty k 1   103 76 93 92 364
  Malinowski Józef B2 Nysa m 2 5 60 122 90 89 361
  Michalewicz Halina B2 Przemyśl Podkarpacie k 2 12 69 91 93 107 360
  Hejna Henryk B2 Opole m 3 8 106 87 65 101 359
  Kłos Elżbieta B3 Opole k 3 11 73 99 101 85 358
  Szapański Marek B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 5 9 71 77 94 112 354
  Kolbusz Tadeusz B1 Opole m 2a 2 90 112 69 79 350
  Serek Przemysław B2 Chorzów m 1   63 81 81 124 349
  Smoła Marta B3 Iława Morena k 3 11 89 78 87 95 349
  Bielecka Alicja B3 Olsztyn Warmia i Mazury k 3 9 122 62 105 56 345
  Gierke Tomasz B3 Bydgoszcz Łuczniczka m 2 7 78 83 109 72 342
  Dudek Piotr B1 Olsztyn Warmia i Mazury m 4   72 119 71 80 342
  Wala Damian B3 Chorzów m 1   74 104 75 84 337
  Bury Alicja B1 Warszawa k 2c 1 99 93 86 55 333
  Kacprzak Barbara B2 Warszawa k 3 11 68 84 88 92 332
  Kurzyński Sławomir B3 Chorzów m 2 8 99 89 53 84 325
  Nowak Małgorzata B3 Poznań Tęcza k 3 9 67 55 111 68 301
  Deptuła Marek B3 Chorzów - warsztaty m 1   90 82 60 68 300
  Kała Franciszek B1 Częstochowa Jutrzenka m 2a 1 53 64 85 98 300
  Ludwig Antoni B2 Chorzów m 2 6 58 110 35 80 283
  Szlachtowska Ewa B2 Tarnów k 5 6 51 88 74 68 281
  Fijał Jolanta B3 Tarnów k 5 6 57 70 70 74 271
  Domin Anna B2 Olsztyn Warmia i Mazury k 5 5 65 64 64 75 268
  Strusz Jolanta B2 Chorzów k 5 8 69 94 64 40 267
  Orłowski Sławomir B1 Grudziądz m 4   54 66 47 90 257
  Maćkowiak Hanna B3 Włocławek k 3 6 40 76 65 68 249
  Kozłowska Agnieszka B1 Olsztyn Warmia i Mazury k 5a 1 73 54 53 65 245
  Lubczyk Jan B2 Kielce m 5 7 51 67 75 49 242
  Kawecki Jan B1 Tarnów m 4   59 60 47 75 241
  Sudoł Marek B2 Chorzów - warsztaty m 1   53 66 46 71 236
  Skiba Rafał B2 Chorzów m 2 9 33 43 65 95 236
  Borycka Beata B3 Chorzów - warsztaty k 1   81 59 46 39 225
  Szypuła Barbara B1 Bielsko-Biała Pionek k 4   26 57 62 79 224
  Basińska Renata B1 Poznań Tęcza k 4   55 44 48 72 219
  Zięba Izabela B2 Chorzów k 5 8 34 71 64 48 217
  Zientara Aleksander B1 Warszawa m 2b 2 55 55 56 49 215
  Wojciechowska Dorota B2 Poznań Razem k 3 9 52 57 76 26 211
  Cywka Sławomir B1 Chorzów m 4   53 31 48 76 208
  Herman Franciszek B1 Bydgoszcz Łuczniczka m 4   43 33 63 45 184
  Juszczyk Monika B3 Bydgoszcz Łuczniczka k 5 12 47 52 50 10 159
  Blicharski Zdzisław B1 Dąbrowa Górnicza m 2b 1 13 0 - - 13