stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

IMP 2009

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 SZCZYPIORSKA REGINA IŁAWA-MORENA 93 63 87 87 330
2 STĘPNIEWSKA MIECZYSŁAWA ŁÓDŹ-OMEGA 73 61 105 82 321
3 SOŁEK BARBARA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 70 82 82 64 298
4 NOWACKA JOLANTA WARSZAWA-CROSS 70 95 47 77 289
5 LEWANDOWSKA DOROTA OPOLE-CROSS 65 53 55 87 260
6 BASIŃSKA RENATA POZNAŃ-TĘCZA 35 80 81 33 229
7 SZYPUŁA BARBARA BIELSKO BIAŁA-PIONEK 58 52 60 49 219
8 MACIĄG ANNA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 66 26 43 48 183
9 MACHOWSKA SEWERYNA OLSZTYN-WiM 37 17 23 62 139
10 HENISZ IRENA IŁAWA-MORENA 16 30 28 40 114

 

Mężczyźni B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 KOZIEJ ZDZISŁAW LUBLIN-HETMAN 105 90 116 117 428
2 DUDEK PIOTR OLSZTYN-WiM 100 91 72 96 359
3 DOŁOWY JERZY OLSZTYN-WiM 90 92 93 72 347
4 POLKOWSKI SZCZEPAN IŁAWA-MORENA 56 67 85 88 296
5 ZIĘBA JAN CHORZÓW-KAROLINKA 84 94 70 39 287
6 DOMIN LESŁAW PRZEMYŚL-PODKARPACIE 65 89 64 51 269
7 WOSZUK ARTUR BIAŁYSTOK-VICTORIA 59 47 82 46 234
8 TARKOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN-HETMAN 37 63 53 70 223
9 KAŁA FRANCISZEK CZESTOCHOWA-JUTRZENKA 76 42 57 46 221
10 BASIAK KACPER SŁUPSK-ZRYW 23 21 35 35 114

 

Kobiety B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 ODULIŃSKA DANUTA IŁAWA-MORENA 159 149 188 148 644
2 SZYMAŃSKA JANINA OLSZTYN-WiM 126 117 122 167 532
3 ZIĘBA IRENA CHORZÓW-KAROLINKA 154 116 106 121 497
4 SZUSZKIEWICZ JADWIGA OLSZTYN-WiM 109 113 128 128 478
5 MALCHEREK MIROSŁAWA BYDGOSZCZ-ŁUCZNICZKA 104 104 94 173 475
6 MICHALEWICZ HALINA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 91 96 121 129 437
7 BRYDA ANNA LUBLIN-HETMAN 132 98 99 90 419
8 ŁUCZYSZYN BARBARA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 118 123 94 77 412
9 KUREK DOROTA  LUBLIN-IKAR 92 116 93 90 391
10 DOŁOWY BARBARA OLSZTYN WiM 111 95 102 72 380

 

Mężczyźni B2

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 SKOP DANIEL CHORZÓW-KAROLINKA 191 172 119 192 674
2 KONTRYMOWICZ MIECZYSŁAW OLSZTYN-WiM 162 161 191 128 642
3 GĘSTWIŃSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ-ŁUCZNICZKA 102 152 174 208 636
4 WÓJCIK EDWARD LUBLIN-HETMAN 174 144 152 120 590
5 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ LUBLIN-HETMAN 132 161 130 134 557
6 KOZYRA MARIUSZ LUBLIN-HETMAN 155 110 129 136 530
7 PACUT LESZEK IŁAWA-MORENA 123 139 144 123 529
8 KUBICKI BENEDYKT OLSZTYN-WiM 142 130 128 120 520
9 BILSKI MAREK POZNAŃ-TĘCZA 102 153 99 137 491
10 KOZYRA HENRYK LUBLIN-HETMAN 125 118 83 109 435

 

Kobiety B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma Strike Spare
1 SARNACKA ZOFIA OLSZTYN-WiM 188 148 179 151 666    
2 KULEWICZ URSZULA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 128 123 138 129 518 7 14
3 SABAJ JOLANTA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 113 135 125 145 518 7 11
4 BURSKA GRAŻYNA ŁÓDŹ-OMEGA 128 118 160 110 516    
5 BORAWA HONORATA BYDGOSZCZ-ŁUCZNICZKA 138 107 113 136 494    
6 WALCZAK MARIA OLSZTYN-WiM 140 126 108 115 489    
7 CURYŁO IRENA TARNÓW-POGÓRZE 115 128 86 111 440    
8 ELŻBIETA ĆWIKŁA WARSZAWA-CROSS 111 104 120 97 432    
9 KRAJEWSKA KRYSTYNA OLSZTYN-WiM 133 104 100 94 431    
10 KUŹNIAR EWA PRZEMYŚL-PODKARPACIE 96 86 126 120 428    

 

Mężczyźni B3

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma
1 KANIKUŁA GRZEGORZ LUBLIN-IKAR 179 196 154 178 707
2 DYBIŃSKI CEZARY OLSZTYN-WiM 175 171 135 177 658
3 SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW ŁÓDŹ-OMEGA 150 160 204 139 653
4 ZAŁOMSKI JERZY BIELSKO BIAŁA-PIONEK 150 164 193 134 641
5 CZYŻ DOMINIK OLSZTYN-WiM 167 131 121 166 585
6 CHABERSKI RAFAŁ OLSZTYN-WiM 125 135 142 177 579
7 HARKOWSKI MAREK OLSZTYN-WiM 120 152 124 157 553
8 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW OLSZTYN-WiM 111 156 138 135 540
9 MAJEWSKI SEBASTIAN CHORZÓW-KAROLINKA 142 124 95 159 520
10 PALUCH LESZEK PRZEMYŚL-PODKARPACIE 126 105 131 146 508