stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

I Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy

 

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY

NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

w kręglach - BOWLING

CZĘSTOCHOWA 20.11-23.11.2008r.

Kobiety kategoria B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Maciąg

Anna

"Hetman" Lublin

88

120

110

60

378

2

Siwek

Edyta

"Jutrzenka" Częstochowa

58

106

98

90

352

3

Szypuła

Barbara

"Pionek" Bielsko-Biała

62

64

102

50

278

4

Basińska

Renata

"Tęcza" Poznań

16

51

80

100

247

5

Lewandowska

Dorota

"Cross" Opole

71

52

50

58

231

 

Mężczyzn kategoria B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma

1

Zięba

Jan

"Jutrzenka" Częstochowa

108

98

113

113

432

2

Tarkowski

Krzysztof

"Hetman" Lublin

79

114

100

65

358

3

Kała

Franciszek

"Jutrzenka" Częstochowa

65

71

128

92

356

4

Dudek

Piotr

OKWiM Olsztyn

93

101

66

90

350

5

Cywka

Sławomir

"Karolinka" Chorzów

43

64

82

67

256

6

Domin

Lesław

"Podkarpacie" Przemyśl

63

49

65

38

215

 

Kobiet kategoria B 2

 

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Odulińska

Danuta

"Morena" Iława

140

134

110

139

523

2

Szuszkiewicz

Jadwiga

OKWiM Olsztyn

113

132

120

118

483

3

Wilk

Renata

"Hetman" Lublin

132

79

104

156

471

4

Zięba

Irena

"Jutrzenka"Częstochowa

128

116

115

110

469

5

Kacprzak

Barbara

"Cross"Warszawa

133

110

91

111

445

6

Malcherek

Mirosława

"Łuczniczka" Bydgoszcz

94

109

121

99

423

7

Hejna

Jadwiga

"Cross"Opole

89

117

108

106

420

8

Madej

Teresa

"Omega" Łódź

124

115

85

95

419

9

Łuczyszyn

Barbara

"Podkarpacie" Przemyśl

95

113

112

96

416

10

Bryda

Anna

"Hetman" Lublin

75

127

106

102

410

11

Zielonka

Sonia

"Karolinka" Chorzów

113

89

81

71

354

12

Wołodźko

Zofia

"Jutrzenka"Częstochowa

85

83

74

83

325

13

Szlachtowska

Ewa

"Pogórze" Tarnów

49

58

78

89

274

14

Maćkowiak

Hanna

"Pionek" Włocławek

82

68

60

41

251

 

Mężczyzn kategoria B 2

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Oduliński

Stanisław

"Morena" Iława

141

127

135

174

577

2

Gęstwiński

Arkadiusz

"Łuczniczka" Bydgoszcz

126

154

123

155

558

3

Skop

Daniel

"Karolinka" Chorzów

108

140

148

138

534

4

Smoła

Jan

"Morena" Iława

125

150

104

147

526

5

Wojciechowski

Paweł

"Hetman" Lublin

154

115

143

92

504

6

Wójcik

Edward

"Hetman" Lublin

144

125

108

124

501

7

Kozyra

Mariusz

"Hetman" Lublin

115

143

111

123

492

8

Hejna

Henryk

"Cross" Opole

157

102

78

142

479

9

Jeleń

Janusz

"Morena" Iława

100

132

112

124

468

10

Więckowski

Jerzy

"Jutrzenka" Częstochowa

129

90

121

103

443

11

Romanowski

Marek

"Cross" Warszawa

114

110

110

104

438

12

Kacprzak

Piotr

"Cross" Warszawa

104

97

103

133

437

13

Kowalak

Zbigniew

"Cross" Warszawa

120

98

90

126

434

14

Stokłosa

Tomasz

"Karolinka" Chorzów

99

136

104

93

432

15

Pacut

Leszek

"Morena" Iława

94

126

110

102

432

16

Rozmus

Tadeusz

"Pionek" Bielsko-Biała

69

105

139

115

428

17

Bilski

Marek

"Tęcza" Poznań

76

147

103

95

421

18

Grabiec

Michał

"Karolinka" Chorzów

106

113

91

106

416

19

Curyło 

Kazimierz

"Pogórze" Tarnów 

97

133

109

75

414

20

Seniuk

Stanisław

"Karolinka" Chorzów

86

101

108

117

412

21

Nowak

Grzegorz

"Pionek" Bielsko-Biała

97

92

116

99

404

22

Dziędziel

Karol

"Pionek" Bielsko-Biała

89

99

109

90

387

23

Lewandowski

Henryk

"Cross" Opole

89

85

88

96

358

24

Stefański

Paweł

"Tęcza" Poznań

74

101

102

81

358

 

Kobiet kategoria B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Wierzejska

Agnieszka

"Hetman" Lublin

143

154

142

141

580

2

Borawa

Honorata

"Łuczniczka" Bydgoszcz

138

116

121

102

477

3

Marciniak 

Marzena

"Cross" Warszawa

140

113

113

99

465

4

Kaczor

Elżbieta

"Omega" Łódź

111

116

111

104

442

5

Burska

Grażyna

"Omega" Łódź

103

113

122

100

438

6

Grochowska

Łucja

"Jutrzenka" Częstochowa

119

105

92

116

432

7

Smoła

Marta

"Morena" Iława

85

116

112

78

391

8

Firlej 

Maria

"Cross" Opole

78

82

88

110

358

9

Nowak

Małgorzata

"Tęcza" Poznań

83

91

86

89

349

 

Mężczyzn kategoria B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Tor 1

Tor 2

Tor 3

Tor 4

Suma 

1

Szymański

Władysław

"Omega" Łódź

167

151

146

202

666

2

Sordyl

Albert

"Pogórze" Tarnów

141

127

162

148

578

3

Wiśniewski

Zbigniew

OKWiM Olsztyn

146

145

140

132

563

4

Gręzak

Marian

"Cross" Warszawa

177

162

118

86

543

5

Czyż

Dominik

OKWiM Olsztyn

126

143

118

145

532

6

Strzelecki

Zbigniew

"Cross" Warszawa

130

116

125

143

514

7

Gnadek

Piotr

"Cross" Warszawa

150

124

105

122

501

8

Gnadek

Paweł

"Cross" Warszawa

123

121

102

143

489

9

Nogaj

Jacek

"Cross" Radom

93

115

141

114

463

10

Majewski

Sebastian

"Karolinka" Chorzów

76

131

116

132

455

11

Łusiak

Eugeniusz

"Hetman" Lublin

90

88

134

122

434

12

Szczygieł

Andrzej

"Cross" Warszawa

118

99

104

111

432

13

Pławszewski

Jerzy

"Omega" Łódź

71

115

126

110

422

14

Błasikiewicz

Witold

"Jutrzenka" Częstochowa

99

127

84

98

408

15

Walczak

Zbigniew

"Omega" Łódź

118

103

83

103

407

16

Olejnik

Bernard

"Cross" Grudziądz

90

101

107

102

400

17

Korzuchowski

Ryszard

"Atut" Nysa

93

99

87

104

383

18

Małek

Romuald

"Cross"Radom

98

110

83

73

364

19

Brotoń

Marian

"Jutrzenka" Częstochowa

79

83

91

102

355

 

Wyniki drużynowe kobiet

                 Warszawa

952

 Bury Alicja  

 B 1

294

Kacprzak Barbara

 B 2

208

Marciniak Marzena

B 3

450

 Jutrzenka Częstochowa

1066

Siwek Edyta

 B 1

272

Grabka Danuta

 B 2

352

Grochowska Łucja

 B 3

442

Tarnów

781

Szlacutowska Ewa

B 2

233

Curyło Irena

B 3

548

Hetman Lublin

735

Maciąg Anna

B 1

298

Bryda Anna

B 2

437

Wyniki drużynowe mężczyzn

                    Morena Iława

835

Polkowski Szczepan

B 1

308

Pacut Leszek

B 2

527

                 Warszawa

1174

Podpora Mariusz

B 1

195

Kowalak Zbigniew

B 2

409

Strzelecki Zbigniew

B 3

570

                  Olsztyn               

1560

Dołowy Jerzy

B 1

345

Kontrymowicz Mieczysław

B 2

640

Dybiński Cezary

B 3

575

Chorzów

956

Skop Daniel

B 2

533

Majewski Sebastian

B 3

423

Jutrzenka Częstochowa

1393

Kała Franciszek

B 1

312

Więckowski Jerzy

B 2

579

Kleszcz Artur

B 3

502

                Grudziądz

810

Grześkowiak Ryszard

B 2

387

Wesołowski Jerzy

B 3

423

Tarnów

756

Kawecki Jan

B 1

265

Curyło Kazimierz

B 2

491

Bielsko-Biała

990

Rozmus Tadeusz

B 2

481

Sordyl Albert

B 3

589

Hetman Lublin

1558

Koziej Zdzisław

B 1

399

Wójcik Edward

B 2

588

Kozyra Mariusz

B 3

571

Kielce

776

Zięba Jan

B 1

365

Łygoński Jan

B 3

411