stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Eliminacje MP Poznań

 

 

KOBIETY KATEGORIA B-1

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KAT

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

BURY ALICJA

CROSS-WARSZAWA

77

83

56

76

292

73,00

2

BASIŃSKA RENATA

TĘCZA-POZNAŃ

90

77

76

46

289

72,25

3

SZCZYPIORSKA REGINA

MORENA-IŁAWA

27

54

99

79

259

64,75

4

HENISZ IRENA

MORENA-IŁAWA

50

50

35

40

175

43,75

 

 

 

KOBIETY KATEGORIA B-2

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KAT

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

SZYMAŃSKA JANINA

MORENA-IŁAWA

134

146

163

93

536

134,00

2

ODULIŃSKA DANUTA

MORENA-IŁAWA

142

77

121

102

442

110,50

3

SZUSZKIEWICZ JADWIGA

WiM-OLSZTYN

99

104

117

101

421

105,25

4

MALCHEREK MIROSŁAWA

ŁUCZNICZKA-BYDGOSZCZ

112

92

87

113

404

101,00

5

DOŁOWY BARBARA

WiM-OLSZTYN

77

87

98

118

380

95,00

6

HARKOWSKA BOŻENA

WiM-OLSZTYN

115

61

85

118

379

94,75

7

KACPRZAK BARBARA

CROSS-WARSZAWA

102

94

71

75

342

85,50

8

BŁACH DANIELA

GRUDZIĄDZ

63

71

86

72

292

73,00

9

KOWALSKA EWA

JANTAR-GDAŃSK

56

70

65

95

286

71,50

10

KOZŁOWSKA ZOFIA

WŁOCŁAWEK-PŁOCK

24

71

55

50

200

50,00

11

ŁAZUKA CZESŁAWA

TĘCZA-POZNAŃ

51

34

46

48

179

44,75

12

KOZACZKA ANNA

SZCZECIN

84

74

83

105

346

86,50

13

ŁUSZCZEK DANUTA

SZCZECIN

67

74

77

53

271

67,75

 

 

 

KOBIETY KATEGORIA B-3

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KLUB

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

BORAWA HONORATA

BYDGOSZCZ

132

134

119

135

520

130,00

2

KOCIĘDA STANISŁAWA

MORENA-IŁAWA

144

97

91

153

485

121,25

3

MARCINIAK MARZENA

WARSZAWA

124

83

112

121

440

110,00

4

MATYJEWICZ KRYSTYNA

WiM-OLSZTYN

92

114

115

104

425

106,25

5

EKIERT ELŻBIETA

MORENA-IŁAWA

70

89

112

106

377

94,25

6

GUBERNAT WALENTYNA

JAĆWING-SUWAŁKI

90

95

76

92

353

88,25

7

NOWAK MAŁGORZATA

TĘCZA-POZNAŃ

93

79

103

74

349

87,25

8

GRAF BOŻENA

TĘCZA-POZNAŃ

60

75

83

126

344

86,00

9

RACZYŃSKA KATARZYNA

WiM-OLSZTYN

85

81

92

72

330

82,50

10

ANDRZEJEWSKA ANNA

MORENA-IŁAWA

76

81

85

79

321

80,25

11

KOSK ZOFIA

JAĆWING-SUWAŁKI

88

56

71

90

305

76,25

12

SZATKOWSKA SYLWIA

ZRYW-SŁUPSK

64

69

91

63

287

71,75

13

BONIK TERESA

JAĆWING-SUWAŁKI

47

61

96

56

260

65,00

14

MAĆKOWIAK HANNA

WŁOCŁAWEK-PŁOCK

83

61

62

34

240

60,00

 

 

MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B-1

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KLUB

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

DUDEK PIOTR

WiM-OLSZTYN

114

123

112

108

457

114,25

2

WOSZUK ARTUR

VICTORIA-BIAŁYSTOK

119

77

98

84

378

94,50

3

POLKOWSKI SZCZEPAN

MORENA-IŁAWA

39

121

80

106

346

86,50

4

DOŁOWY JERZY

WiM-OLSZTYN

98

77

60

104

339

84,75

5

ORŁOWSKI SŁAWOMIR

GRUDZIĄDZ

83

51

75

33

242

60,50

6

PODPORA MARIUSZ

CROSS-WARSZAWA

18

39

45

35

137

34,25

7

ZIĘTARA ALEKSANDER

CROSS-WARSZAWA

22

45

22

33

122

30,50

 

MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B-2

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KLUB

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

KONTRYMOWICZ MIECZYSŁAW

WiM-OLSZTYN

199

167

181

161

708

177,00

2

ODULIŃSKI STANISŁAW

MORENA-IŁAWA

128

165

146

127

566

141,50

3

KUBICKI BENEDYKT

WiM-OLSZTYN

138

153

118

131

540

135,00

4

SMOŁA JAN

MORENA-IŁAWA

131

126

141

138

536

134,00

5

JELEŃ JANUSZ

MORENA-IŁAWA

172

77

117

146

512

128,00

6

RYGIEL ROMAN

WiM-OLSZTYN

104

144

105

130

483

120,75

7

ORZESZKO GRZEGORZ

TECZA-POZNAŃ

110

109

152

99

470

117,50

8

WIETECKI JERZY

TECZA-POZNAŃ

134

123

106

103

466

116,50

9

KACPRZAK PIOTR

CROSS-WARSZAWA

135

113

89

124

461

115,25

10

SOKÓŁ TOMASZ

VICTORIA-BIAŁYSTOK

113

131

118

84

446

111,50

11

PUCHACZ WOJCIECH

VICTORIA-BIAŁYSTOK

83

105

102

132

422

105,50

12

BILSKI MAREK

TECZA-POZNAŃ

111

106

101

99

417

104,25

13

GĘSTWIŃSKI ARKADIUSZ

ŁUCZ.-BYDGOSZCZ

95

84

120

118

417

104,25

14

PACUT LESZEK

MORENA-IŁAWA

88

112

93

118

411

102,75

15

NOWICKI KAZIMIERZ

TECZA-POZNAŃ

89

99

119

100

407

101,75

16

GRZEŚKOWIAK RYSZARD

GRUDZIĄDZ

85

104

113

104

406

101,50

17

KOWALAK ZBIGNIEW

CROSS-WARSZAWA

109

48

134

99

390

97,50

18

ROMANOWSKI MAREK

CROSS-WARSZAWA

69

95

74

96

334

83,50

19

ŁAZUKA JAN

TECZA-POZNAŃ

68

91

77

73

309

77,25

 

MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B-3

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KLUB

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

SUMA 

ŚREDNIA

1

DYBIŃSKI CEZARY

WiM-OLSZTYN

132

168

233

187

720

180,00

2

ZIELIŃSKI GRZEGORZ

WiM-OLSZTYN

167

148

209

168

692

173,00

3

CHABERSKI RAFAŁ

MORENA-IŁAWA

149

142

168

167

626

156,50

4

CZYŻ DOMINIK

WiM-OLSZTYN

164

132

170

126

592

148,00

5

STRZELECKI ZBIGNIEW

CROSS-WARSZAWA

160

172

135

122

589

147,25

6

MIŚ PIOTR

WiM-OLSZTYN

170

106

139

160

575

143,75

7

STANKIEWICZ IRENEUSZ

VICTORIA-BIAŁYSTOK

127

144

150

154

575

143,75

8

KLIMCZAK MIECZYSŁAW

TĘCZA-POZNAŃ

151

127

151

136

565

141,25

9

GNIADEK PAWEŁ

CROSS-WARSZAWA

122

126

171

130

549

137,25

10

POLAKOWSKI JANUSZ

BRYZA-SZCZECIN

108

149

140

140

537

134,25

11

BINKUŚ MARCIN

MORENA-IŁAWA

154

93

142

135

524

131,00

12

GNIADEK PIOTR

CROSS-WARSZAWA

106

145

147

112

510

127,50

13

WESOŁOWSKI JERZY

GRUDZIADZ

93

167

132

115

507

126,75

14

JARZĄB DANIEL

TĘCZA-POZNAŃ

109

146

140

109

504

126,00

15

GRĘZAK MARIAN

CROSS-WARSZAWA

108

118

125

132

483

120,75

16

LIS JAN

WiM-OLSZTYN

105

146

96

130

477

119,25

17

SZCZYGIEŁ ANDRZEJ

CROSS-WARSZAWA

94

126

117

125

462

115,50

18

KUZIEL TOMASZ

ŁUCZNICZKA-BYDGOSZCZ

109

110

122

119

460

115,00

19

WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW

WiM-OLSZTYN

126

125

108

96

455

113,75

20

HARKOWSKI MAREK

WiM-OLSZTYN

113

101

94

140

448

112,00

21

ROCHOWICZ SŁAWOMIR

MORENA-IŁAWA

115

98

92

79

384

96,00

22

MIRYNOWSKI MIROSŁAW

ZRYW-SŁUPSK

108

76

75

119

378

94,50

23

ŚWITAJ ANDRZEJ

JAĆWING-SUWAŁKI

89

110

75

90

364

91,00

24

ANDRZEJEWSKI ZYGMUNT

GIŻYCKO

99

95

80

77

351

87,75

25

RUSZCZYK HENRYK

JAĆWING-SUWAŁKI

78

89

93

89

349

87,25

26

MAKSYMIUK DAWID

GIŻYCKO

74

89

90

84

337

84,25

27

WIERZBICKI ŁUKASZ

VICTORIA-BIAŁYSTOK

102

52

82

62

298

74,50

28

MIŁKOWSKI ADAM

GIŻYCKO

80

54

55

106

295

73,75

29

SERGIEJ PIOTR

GIŻYCKO

68

65

40

53

226

56,50

30

KONOPA DARIUSZ

ZRYW-SŁUPSK

54

48

43

 

145

48,33