stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Eliminacje MP Opole

 

 

Kobiety KAT.B-1

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Lewandowska Dorota

Opole Cross

63

92

70

61

286,0

2

Siwek Edyta

Częstochowa

42

57

80

69

248

3

Maciąg Anna

Lublin Hetman

57

38

72

78

245

4

Stępniewska Mieczysława

Łódź Omega

57

64

38

42

201

5

Jedynak Maria

Nysa Atut

48

36

54

61

199

6

Nowak Anna

Przemyśl

59

14

11

65

149

 

 

 

Kobiety KAT.B-2

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Hejna Jadwiga

Opole Cross

98

95

163

121

477

2

Zięba Irena

Częstochowa

106

104

158

105

473

3

Kowal Anna 

Przemyśl

114

103

111

133

461

4

Bryda Anna

Lublin Hetman

95

96

121

127

439

5

Trela Halina

Tarnów

106

119

94

103

422

6

Wilk Marta

Lublin Hetman

112

123

108

78

421

7

Kamionka Marta

Chorzów-Karolinka

127

105

98

79

409

8

Staliś Joanna 

Nysa Atut

84

103

84

122

393

9

Łuczyszyn Barbara

Przemyśl

112

82

93

105

392

10

Grabka Danuta

Częstochowa

96

108

113

74

391

11

Wołodźko Zofia

Częstochowa

86

87

92

106

371

12

Flak Iwona

Lublin Hetman

94

78

99

97

368

13

Leśkiewicz Barbara

Kielce

71

80

107

52

310

14

Skiba Romualda

Kłodzko

94

33

62

82

271

15

Nowara Renata

Opole Cross

71

50

67

51

239

16

Naziębło Maria

Nysa Atut

62

52

69

49

232

17

Głębowska Bogusława

Kielce

65

38

66

51

220

 

 

 

Kobiety KAT.B-3

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Wierzejska Agnieszka

Lublin Hetman

145

109

115

141

510

2

Curyło Irena

Tarnów

106

116

149

129

500

3

Ciućka Katarzyna

Kłodzko

160

85

129

117

491

4

Firlej Maria

Opole Cross

128

114

123

91

456

5

Burska Grażyna

Łódź Omega

96

108

151

96

451

6

Kulewicz Urszula

Przemyśl

110

79

66

146

401

7

Grochowska Lucyna

Częstochowa

101

79

115

99

394

8

Pietrzyk Ilona

Przemyśl

106

66

108

100

380

9

Kaczor Elzbieta

Łódź Omega

82

95

72

113

362

10

Sabaj Jolanta

Przemyśl

102

73

104

76

355

11

Kłos Elżbieta

Opole Cross

77

87

88

101

353

12

Tarnawska Olga

Kłodzko

58

49

85

87

279

13

Fyda Agata

Nysa Atut

57

51

78

58

244

 

 

 

Mężczyźni KAT.B-1

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Koziej Zdzisław

Lublin Hetman

81

94

88

100

363

2

Zięba Jan

Częstochowa

69

96

75

98

338

3

Czyż Witold

Przemyśl

93

80

81

39

293

4

Milczak Jerzy

Łódź Omega

93

72

60

65

290

5

Tarkowski Krzysztof

Lublin Hetman

90

64

49

60

263

6

Wyrwich Artur

Opole Cross

88

58

47

69

262

7

Domin Lesław

Przemyśl

63

73

45

62

243

8

Kała Franciszek

Częstochowa

57

43

56

65

221

9

Zemła Krzysztof

B.Biała Pionek

44

46

46

81

217

10

Kolbusz Tadeusz

Opole Cross

57

49

56

55

217

11

Cywka Sławomir

Chorzów-Karolinka

51

48

39

37

175

12

Kawecki Mirosław

Tarnów

22

49

18

17

106

 

 

 

Mężczyźni KAT.B-2

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Wojciechowski Paweł

Lublin Hetman

166

122

181

154

623

2

Bobrowski Tomasz

Lublin Ikar

149

140

171

156

616

3

Wójcik Edward

Lublin Hetman

145

153

106

157

561

4

Kozyra Mariusz

Lublin Hetman

129

129

154

140

552

5

Skop Daniel

Chorzów-Karolinka

122

130

161

129

542

6

Fortkowski Stanisław

Tarnów

157

143

122

106

528

7

Sabaj Mieczysław

Przemyśl 

122

139

111

126

498

8

Hejna Henryk

Opole Cross

97

113

145

102

457

9

Więckowski Jerzy

Częstochowa

124

123

118

90

455

10

Seniuk Stanisław

Chorzów-Karolinka

105

107

115

122

449

11

Curyło Kazimierz

Tarnów

113

74

124

127

438

12

Łygoński Mieczysław

Kielce

140

87

84

109

420

13

Rozmus Tadeusz

B.Biała Pionek

92

120

95

112

419

14

Czarski Michał

Lublin Hetman

96

131

83

93

403

15

Piorun Augustyn

Przemyśl 

112

97

101

90

400

16

Malinowski Józef

Nysa Atut

95

89

90

121

395

17

Kozyra Henryk

Lublin Hetman

94

98

93

101

386

18

Chęciński Piotr

B.Biała Pionek

99

84

106

92

381

19

Skiba Rafał

Chorzów-Karolinka

84

101

98

92

375

20

Kotula Stanisław

Przemyśl 

75

115

93

78

361

21

Zelent Radosław

Nysa Atut

68

98

90

100

356

22

Grabiec Michał

Chorzów-Karolinka

83

65

52

98

298

23

Lewandowski Henryk 

Opole Cross

86

53

45

108

292

24

Lubczyk Jan

Kielce

DSQ

DSQ

DSQ

DSQ

DSQ

 

 

 

Mężczyźni KAT.B-3

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

tor 1

tor 2

tor 3

tor 4

suma

1

Pławszewski Jerzy

Łódź Omega

192

135

141

104

572

2

Kanikuła Grzegorz

Lublin Ikar

155

137

163

111

566

3

Prokopiuk Zbigniew

Lublin Ikar

131

117

100

194

542

4

Łusiak Eugeniusz

Lublin Hetman

141

129

125

136

531

5

Szymański Władysław

Łódź Omega

112

116

163

126

517

6

Sordyl Albert

Tarnów

136

115

139

121

511

7

Fiuta Lucjan

Lublin Hetman

120

134

134

114

502

8

Terefinko Jakub

Dąbrowa Górnicza

145

106

135

110

496

9

Załomski Jerzy

B.Biała Pionek

115

124

114

139

492

10

Babiarz Andrzej

Opole Cross

104

112

135

136

487

11

Nowak Grzegorz

Łódź Omega

93

106

150

127

476

12

Grzywaczewski Kazimierz

Lublin Hetman

95

101

114

139

449

13

Walczak Zbigniew

Łódź Omega

124

88

115

120

447

14

Paluch Leszek

Przemyśl

100

125

98

124

447

15

Kużdżał Andrzej

Nysa Atut

118

101

96

131

446

16

Sęk Piotr

Przemyśl

95

136

131

81

443

17

Napierała Adam

Dąbrowa Górnicza

101

100

114

111

426

18

Jankowski Marian

Opole Cross

90

109

135

91

425

19

Marszałkowski Jerzy

Nysa Atut

98

104

112

102

416

20

Parysz Ireneusz

Chorzów Karolinka

60

108

105

133

406

21

Kożuchowski Ryszard

Nysa Atut

84

97

99

96

376

22

Koryciorz Marian

Opole Cross

126

70

76

96

368

23

Brotoń Marian

Częstochowa

81

80

81

88

330

24

Matusiewicz Kazimierz

Opole Cross

102

75

65

80

322

25

Szamal Bogdan

Łódź Omega

65

78

75

96

314

26

Duraj Arkadiusz

Dąbrowa Górnicza

106

48

45

97

296

27

Halupczok Artur

Opole Cross

100

55

63

76

294