stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

DMP 2012

I DRUZYNOWE MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZACYCH W BOWLINGU 




TARNÓW 2012





LUBLIN 1



















MIEJSCE
LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 1
1 Koziej Zdzisław Lublin HETMAN B1 141 103 146 146 536
2 Bryda Anna Lublin HETMAN B2 126 138 160 146 570
3 Kozyra Mariusz Lublin HETMAN B2 128 171 119 157 575
4 Kanikuła Grzegorz Lublin HETMAN B3 195 155 180 150 680







LUBLIN 1 2361














BYDGOSZCZ





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 2
1 Rzepa Karolina Bydgoszcz ŁUCZNICZKA B1 99 86 101 93 379
2 Malcherek Mirosława Bydgoszcz ŁUCZNICZKA B2 97 126 145 100 468
3 Gęstwiński Arkadiusz Bydgoszcz ŁUCZNICZKA B2 137 148 176 175 636
4 Borawa Honorata Bydgoszcz ŁUCZNICZKA B3 114 186 154 122 576







BYDGOSZCZ 2059














IŁAWA





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 3
1 Polkowski Szczepan Iława MORENA B1 96 99 115 108 418
2 Odulińska Danuta Iława MORENA B2 134 155 138 137 564
3 Oduliński Stanisław Iława MORENA B2 126 93 166 113 498
4 Binkuś Marcin Iława MORENA B3 131 158 143 120 552







IŁAWA 2032














PRZEMYŚL





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 4
1 Sipiora Aleksandra Przemyśl PODKARPACIE B1 95 65 70 108 338
2 Dynda Piotr Przemyśl PODKARPACIE B2 116 142 120 133 511
3 Foryś Bogusz Przemyśl PODKARPACIE B2 195 142 122 101 560
4 Naróg Marcin Przemyśl PODKARPACIE B3 146 164 124 146 580







PRZEMYŚL 1989














OLSZTYN





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 5
1 Rogozińska Karolina Olsztyn WARMIA I MAZURY B1 66 68 72 57 263
2 Kontrymowicz Mieczysław Olsztyn WARMIA I MAZURY B2 146 157 138 168 609
3 Dybiński Cezary Olsztyn WARMIA I MAZURY B3 144 144 179 134 601
4 Szymańska Janina Olsztyn WARMIA I MAZURY B2 130 133 121 128 512







OLSZTYN 1985














LUBLIN 2





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 6
1 Tarkowski Krzysztof Lublin HETMAN B1 116 89 120 91 416
2 Wójcik Edward Lublin HETMAN B2 93 107 145 197 542
3 Flak Iwona Lublin HETMAN B2 127 122 102 126 477
4 Czarski Michał Lublin HETMAN B3 117 146 137 119 519







LUBLIN 2 1954









533















WŁOCŁAWEK




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 7
1 Dudek Piotr Włocławek PIONEK B1 127 100 109 120 456
2 Szuszkiewicz Jadwiga Włocławek PIONEK B2 132 124 110 136 502
3 Jagliński Mieczysław Włocławek PIONEK B2 115 111 127 100 453
4 Walczak Izabela Włocławek PIONEK B3 178 136 114 115 543







WŁOCŁAWEK 1954









471



ŁÓDŹ





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 8
1 Stępniewska Mieczysława Łódź OMEGA B1 36 44 61 69 210
2 Nowak Grzegorz Łódź OMEGA B2 106 106 122 116 450
3 Krupski Józef Łódź OMEGA B2 152 176 133 132 593
4 Szymański Władysław Łódź OMEGA B3 176 123 120 175 594







ŁÓDŹ 1847


TARNÓW 2





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 9
1 Kawecki Jan Tarnów POGÓRZE B1 55 75 63 69 262
2 Fortkowski Stanisław Tarnów POGÓRZE B2 145 150 168 139 602
3 Piorun Augustyn Tarnów POGÓRZE B2 116 127 121 91 455
4 Curyło Irena Tarnów POGÓRZE B3 110 106 146 107 469







TARNÓW 2 1788














TARNÓW 1





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 10
1 Walkowiak Salomea Tarnów POGÓRZE B1 61 75 52 84 272
2 Curyło Kazimierz Tarnów POGÓRZE B2 94 87 133 103 417
3 Szlachtowska Ewa Tarnów POGÓRZE B2 122 165 95 103 485
4 Sordyl Albert Tarnów POGÓRZE B3 165 125 158 159 607







TARNÓW 1 1781














CZĘSTOCHOWA 1




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 11
1 Siwek Edyta Częstochowa JUTRZENKA B1 98 78 52 66 294
2 Grochowska Jadwiga Częstochowa JUTRZENKA B2 63 64 86 66 279
3 Więckowski Jerzy Częstochowa JUTRZENKA B2 137 121 148 148 554
4 Grochowska Łucja Częstochowa JUTRZENKA B3 151 138 117 190 596






CZĘSTOCHOWA 1 1723


























POZNAŃ





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 12
1 Basińska Renata Poznań TĘCZA B1 75 95 60 62 292
2 Nowicki Roman Poznań TĘCZA B1 86 71 66 80 303
3 Klimczak Mieczysław Poznań TĘCZA B3 96 131 132 144 503
4 Jarząb Daniel Poznań TĘCZA B3 140 120 118 172 550







POZNAŃ 1648














CHORZÓW





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 13
1 Krysiak Grażyna Chorzów KAROLINKA B1 29 58 50 51 188
2 Skop Daniel Chorzów KAROLINKA B2 134 144 163 111 552
3 Serek Przemysław Chorzów KAROLINKA B3 111 122 88 111 432
4 Kępys Radosław Chorzów KAROLINKA B2 127 95 108 133 463







CHORZÓW 1635














CZĘSTOCHOWA 2




















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 14
1 Kała Franciszek Częstochowa JUTRZENKA B1 118 76 62 89 345
2 Zapędzka Iwona Częstochowa JUTRZENKA B2 99 98 99 82 378
3 Prudło Stanisław Częstochowa JUTRZENKA B2 76 77 118 91 362
4 Mądry Zdzisław Częstochowa JUTRZENKA B3 123 126 123 137 509






CZĘSTOCHOWA 2 1594














TARNÓW 3





















LP NAZWISKO IMIĘ KLUB KAT GRA1 GRA2 GRA3 GRA4 SUMA 15
1 Stós Małgorzata Tarnów POGÓRZE B1 41 65 39 56 201
2 Trela Halina Tarnów POGÓRZE B2 79 109 108 98 394
3 Markiewicz Lidia Tarnów POGÓRZE B2 90 111 90 91 382
4 Paluch Lesław Tarnów POGÓRZE B3 99 116 91 93 399







TARNÓW 3 1376
































SEDZIA GŁÓWNY




















WITOLD PANKAU