stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Częstochowa 2009

        IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W KRĘGLACH-BOWLING NIEWIDOMYCH i 
       SŁABOWIDZĄCYCH o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY
                                CZĘSTOCHOWA 26.11-29.11.2009r.
                                        MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B 1
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA
1 Dudek Piotr OKWiM Olsztyn 86 87 91 111 375
2 Kała Franciszek "Jutrzenka" Częstochowa 91 100 104 51 346
3 Kolbusz Tadeusz "Cross" Opole 107 80 74 74 335
4 Domin Lesław "Podkarpacie" Przemyśl 89 78 75 86 328
5 Koziej Zdzisław "Hetman" Lublin 59 101 83 83 326
6 Tarkowski Krzysztof "Hetman" Lublin 88 63 74 53 278
                                       KOBIET KATEGORIA B 1
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA
1 Siwek Edyta "Jutrzenka" Częstochowa 77 80 120 75 352
2 Nowacka Jolanta "Syrenka" Warszawa 79 66 67 102 314
3 Szypuła Barbara "Pionek" Bielsko-Biała 68 66 67 86 287
4 Maciąg Anna "Hetman" Lublin 74 67 52 66 259
5 Sołek Barbara "Podkarpacie" Przemyśl 65 53 53 83 254
6 Walkowiak Salomea "Sudety" Kłodzko  67 46 49 68 230
                                        MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B 2
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA Strike
1 Wojciechowski Paweł "Hetman" Lublin 149 168 164 172 653  
2 Wójcik Edward "Hetman" Lublin 166 169 134 145 614  
3 Piorun Augustyn "Podkarpacie" Przemyśl 175 116 127 161 579  
4 Jeleń Janusz "Morena" Iława 135 156 135 128 554  
5 Kozyra  Mariusz "Hetman" Lublin 130 119 139 150 538  
6 Rozmus Tadeusz "Pionek" Bielsko-Biała 113 176 115 122 526  
7 Pacut Leszek "Morena" Iława 135 128 128 131 522 9
8 Smoła Jan "Morena" Iława 116 158 131 117 522 8
9 Pipiak Ryszard "Sudety" Kłodzko 141 133 144 88 506  
10 Więckowski Jerzy "Jutrzenka" Częstochowa  96 118 117 165 496  
11 Sabaj Mieczysław "Podkarpacie" Przemyśl 125 110 109 126 470  
12 Nowak Grzegorz "Pionek" Bielsko-Biała 103 118 102 131 454 10
13 Betka  Marek "Pionek" Bielsko-Biała 77 129 92 156 454 6
14 Pietrakiewicz Grzegorz "Omega" Łódź 122 117 106 91 436  
15 Siwek Andrzej "Jutrzenka" Częstochowa  111 109 115 86 421  
16 Łuszcz Jan "Cross" Jastrzębie Zdrój 52 72 77 78 279  
                                        KOBIET KATEGORIA B 2
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA
1 Bryda Anna "Hetman" Lublin 135 125 122 100 482
2 Flak Iwona "Hetman" Lublin 104 107 109 148 468
3 Malcherek Mirosława "Łuczniczka" Bydgoszcz 125 113 112 117 467
4 Grabka Danuta "Jutrzenka" Częstochowa 90 132 103 141 466
5 Szymańska  Janina OKWiM Olsztyn 97 122 111 117 447
6 Szuszkiewicz Jadwiga OKWiM Olsztyn 133 80 104 120 437
7 Madej Teresa "Omega" Łódź 102 96 101 125 424
8 Michalewicz Halina "Podkarpacie" Przemyśl 84 123 108 107 422
9 Łuszczyszyn Barbara "Podkarpacie" Przemyśl 119 87 82 106 394
10 Wilk Renata "Hetman" Lublin 69 116 70 124 379
11 Wołodźko Zofia "Jutrzenka" Częstochowa 74 74 72 118 338
12 Szlachtowska Ewa "Pogórze" Tarnów 83 59 76 83 301
                                        MĘŻCZYŹNI KATEGORIA B 3
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA Strike
1 Dybiński Cezary OKWiM Olsztyn 195 173 148 132 648  
2 Szymański Władysław "Omega" Łódź 160 172 153 127 612  
3 Strzelecki Zbigniew "Syrenka" Warszawa 140 152 134 172 598  
4 Paluch Lesław "Podkarpacie" Przemyśl 152 122 129 160 563  
5 Chaberski Rafał OKWiM Olsztyn 144 136 158 113 551  
6 Nogaj Jacek "Cross" Radom 159 144 122 117 542  
7 Pławszewski Jerzy "Omega" Łódź 126 153 167 87 533  
8 Załomski Jerzy "Pionek" Bielsko-Biała 118 123 133 152 526  
9 Łusiak Eugeniusz "Hetman" Lublin 127 140 141 116 524 8
10 Wiśniewski Zbigniew OKWiM Olsztyn 110 159 132 123 524 7
11 Sordyl Albert "Pogórze" Tarnów 93 104 174 142 513  
12 Brotoń Marian "Jutrzenka" Częstochowa 119 125 135 119 498  
13 Lonc Paweł "Podkarpacie" Przemyśl 132 119 95 143 489  
14 Siwek Łukasz "Jutrzenka" Częstochowa 110 121 118 128 477  
15 Jankowski Marian "Cross" Opole 112 95 98 112 417  
16 Matusiewicz Kazimierz "Cross" Opole 98 109 107 91 405  
17 Kożuchowski Ryszard "Atut" Nysa 104 69 88 128 389  
18 Nowacki Jacek "Syrenka" Warszawa 103 61 89 104 357  
19 Koryciorz Marian "Cross" Opole 82 70 83 89 324  
                                        KOBIET KATEGORIA B 3
Lp NAZWISKO IMIĘ KLUB TOR 1 TOR 2 TOR 3 TOR 4  SUMA Strik
1 Kaczor  Elżbieta "Omega" Łódź 128 113 130 139 510  
2 Grochowska Łucja "Jutrzwnka" Częstochowa 115 135 106 130 486  
3 Sabaj Jolanta "Podkarpacie" Przemyśl 109 112 125 132 478 7
4 Kulewicz Urszula "Podkarpacie" Przemyśl 114 116 120 128 478 5
5 Curyło Irena "Pogórze" Tarnów 106 129 117 111 463  
6 Firlej Maria "Cross" Opole 67 126 124 109 426  
7 Fijał Jolanta "Pogórze" Tarnów 82 81 96 105 364  
8 Kłos Elżbieta "Cross" Opole 71 99 55 88 313