stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Bydgoszcz 2011

Kategoria B1 Kobiety



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Maciąg

Anna

85

103

103

82

92

114

579


2

Maćkowiak

Mariola

96

93

99

83

72

110

553


3

Rzepa

Karolina

62

93

81

71

115

86

508


4

Henisz

Irena

59

79

70

56

42

72

378


5

Szczypiorska

Regina

67

37

68

54

55

63

344


6

Basińska

Renata

25

63

26

70

78

48

310


7

Walkowiak

Salomea

49

57

52

60

20

53

291


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria B1 Mężczyźni 



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Dudek 

Piotr

113

116

133

141

139

101

743


2

Koziej

Zdzisław

67

107

110

168

110

126

688


3

Tarkowski 

Krzysztof

92

101

109

96

92

96

586


4

Domin

Lesław

64

117

80

88

90

59

498


5

Borkowski

Tomasz

67

68

85

61

106

66

453


6

Nowicki  

Roman

64

73

87

72

78

57

431


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria B2 Kobiety



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Szuszkiewicz

Jadwiga

144

176

169

137

178

161

965


2

Kurek

Dorota

123

113

154

125

125

111

751


3

Łuczyszyn

Barbara

106

124

123

122

119

112

706


4

Malcherek

Mirosława

101

126

92

109

162

115

705


5

Szapańska

Jolanta

124

126

144

115

95

99

703


6

Bryda

Anna

136

109

159

94

112

89

699


7

Rudko

Bożena

150

78

88

99

103

143

661


8

Madej

Teresa

109

80

92

114

112

110

617


9

Wilk

Marta

89

114

99

95

104

84

585


10

Szlachtowska

Ewa

82

130

108

66

90

81

557


11

Grochowska

Jadwiga

45

94

71

81

56

42

389


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria B2 Mężczyźni 



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Kontrymowicz

Mieczysław

244

191

216

192

169

172

1184


2

Dybiński

Cezary

149

124

134

206

170

169

952


3

Kozyra

Mariusz

165

151

122

161

145

161

905


4

Wojciechowski

Paweł

173

126

130

147

145

172

893


5

Gęstwiński

Arkadiusz

126

119

127

135

166

161

834


6

Czarski

Michał

107

135

139

140

142

166

829


7

Jeleń

Janusz

147

117

97

166

134

110

771


8

Krupski

Józef

118

140

101

120

153

134

766


9

Rozmus

Tadeusz

127

104

125

153

129

112

750


10

Więckowski

Jerzy

169

120

110

131

93

115

738


11

Wójcik

Edward

132

98

118

96

147

144

735


12

Bilski

Marek

133

107

153

90

125

117

725


13

Sabaj

Mieczysław

93

111

139

101

120

159

723


14

Kozyra

Henryk

98

140

111

95

126

130

700


15

Betka

Marek

95

125

113

104

124

101

662


16

Drukowski

Adam

100

87

79

97

88

87

538


17

Kowalak

Zbigniew

 

 

 

 

 

 

0


18

Stefański

Paweł

 

 

 

 

 

 

0


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria B3 Kobiety



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Walczak

Maria

138

150

182

146

156

159

931


2

Borawa

Honorata

149

157

128

151

170

172

927


3

Sabaj

Jolanta

104

114

145

150

126

130

769


4

Grochowska

Łucja

167

106

114

114

120

135

756


5

Kaczor

Elżbieta

116

97

139

84

113

156

705


6

Walczak

Izabela

147

149

82

101

105

120

704


7

Burska

Grażyna

114

111

106

121

120

124

696


8

Sawiniec

Emilia

101

100

115

83

129

99

627


9

Chraśnina

Beata

70

125

118

105

86

87

591


10

Kłos

Elżbieta

92

94

109

109

81

99

584


11

Stybułkowska

Ewa

98

80

80

97

103

125

583


12

Nowak

Małgorzata

79

93

96

110

97

78

553


13

Myler

Georgina

80

98

90

84

93

85

530


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria B3 Mężczyźni 



Lp

Nazwisko

Imię 

1 GRA

2 GRA

3 GRA

4 GRA

5 GRA

6 GRA

SUMA


1

Sudoł

Wojciech

108

207

162

200

178

181

1036


2

Kanikuła

Grzegorz

178

164

178

152

166

166

1004


3

Wiśniewski 

Zbigniew

169

134

154

187

136

166

946


4

Szymański

Władysław

120

112

157

147

182

136

854


5

Bikuś

Marcin

145

130

137

161

100

124

797


6

Gręzak

Marian

119

105

156

113

117

152

762


7

Fiuta

Lucjan

115

114

129

94

165

137

754


8

Klimczak

Mieczysław

121

145

132

98

125

131

752


9

Polakowski

Janusz

106

139

124

106

122

139

736


10

Gurak

Witold

87

148

95

149

92

145

716


11

Paszyna

Krzysztof

104

138

112

106

116

117

693


12

Koryciorz

Marek

92

93

111

116

122

126

660


13

Szapański

Marek

79

80

123

121

122

113

638


14

Dubicki

Józef

94

113

98

93

106

108

612


15

Olejnik

Bernard

75

93

117

98

116

81

580


16

Strzelecki

Zbigniew

 

 

 

 

 

 

0