stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Bielsko - Biała 2011

Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Rzepa Karolina B1 Łuczniczka Bydgoszcz k 121 90 177 102 82 118 690
2 Nowacka Jolanta B1 Syrenka Warszawa k 115 107 88 78 126 103 617
3 Maćkowiak Mariola B1 Łuczniczka Bydgoszcz k 94 75 86 87 98 117 557
4 Basińska Renata B1 Tęcza Poznań k 85 81 84 74 96 78 498
5 Walkowiak Salomea B1 Sudety Kłodzko k 70 77 56 104 88 69 464
6 Szypuła Barbara B1 Pionek Bielsko-Biała k 139 50 62 48 73 88 460
7 Siwek Edyta B1 Jutrzenka Częstochowa k 91 61 96 41 75 57 421
8 Bury Alicja B1 Syrenka Warszawa k 36 74 39 36 37 71 293
9 Sołek Barbara B1 Podkarpacie Przemyśl k 41 32 38 58 31 53 253
Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Polkowski Szczepan B1 Morena Iława m 90 123 120 94 116 141 684
2 Tarkowski Krzysztof B1 Hetman Lublin m 87 116 105 99 150 117 674
3 Domin Leszek B1 Podkarpacie Przemyśl m 94 88 108 96 77 96 559
4 Kała Franciszek B1 Jutrzenka Częstochowa m 63 89 87 95 130 95 559
5 Zwolenkiewicz Marek B1 Karolinka Chorzów m 58 81 77 103 81 91 491
6 Kolbusz Tadeusz B1 Cross Opole m 56 63 66 68 93 74 420
7 Nowicki Roman B1 Tęcza Poznań m 45 46 82 66 56 70 365
8 Wróbel Wiesław B1 Cross Radom m 16 39 14 32 49 47 197
Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kowal Anna B2 Podkarpacie Przemyśl k 122 159 140 182 120 145 868
2 Szymańska Janina B2 OKWiM Olsztyn k 119 144 112 112 143 167 797
3 Bryda Anna B2 Hetman Lublin k 115 143 139 104 134 117 752
4 Łuczyszyn Barbara B2 Podkarpacie Przemyśl k 116 99 94 129 142 152 732
5 Madej Teresa B2 Omega Łódź k 173 123 99 92 97 137 721
6 Rudko Bożena B2 Morena Iława k 123 111 121 105 128 102 690
7 Staliś Joanna B2 Atut Nysa k 120 105 122 108 110 113 678
8 Szlachtowska Ewa B2 Pogórze Tarnów k 91 91 122 139 124 100 667
9 Wilk Marta B2 Hetman Lublin k 103 76 132 131 100 118 660
10 Szapańska Jolanta B2 Łuczniczka Bydgoszcz k 121 143 103 99 106 85 657
11 Harazim Maria B2 Karolinka Chorzów k 81 110 102 95 133 123 644
12 Helwig Monika B2 Karolinka Chorzów k 99 123 85 105 126 78 616
13 Kacprzak Barbara B2 Syrenka Warszawa k 83 65 93 83 71 82 477
14 Grochowska Jadwiga B2 Jutrzenka Częstochowa k 52 57 65 52 62 51 339
15 Wostal Natalia B2 KoMar k 60 24 80 61 42 31 298
Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Kozyra Mariusz  B2 Hetman Lublin m 183 149 158 171 163 144 968
2 Smoła Jan B2 Morena Iława m 163 189 149 134 169 150 954
3 Wójcik Edward B2 Hetman Lublin m 202 119 122 170 161 145 919
4 Wojciechowski Paweł B2 Hetman Lublin m 115 172 143 170 123 146 869
5 Oduliński Stanisław B2 Morena Iława m 121 142 118 166 178 138 863
6 Sabaj Mieczysław B2 Podkarpacie Przemyśl m 117 118 202 114 199 105 855
7 Jeleń Janusz B2 Morena Iława m 142 116 161 140 177 107 843
8 Piorun Augustyn B2 Pogórze Tarnów m 145 147 111 153 134 137 827
9 Pietrakiewicz Grzegorz B2 Omega Łódź m 111 140 126 120 171 143 811
10 Kozyra Henryk B2 Hetman Lublin m 89 152 98 150 164 146 799
11 Pacut Leszek B2 Morena Iława m 85 159 161 110 137 122 774
12 Serek Przemysław B2 Karolinka Chorzów m 118 142 100 145 142 116 763
13 Rozmus Tadeusz B2 Pionek Bielsko-Biała m 106 115 127 166 104 115 733
14 Betka Marek B2 Pionek Bielsko-Biała m 112 141 90 117 135 120 715
15 Warowny Jan B2 Omega Łódź m 136 147 104 101 106 106 700
16 Więckowski Jerzy B2 Jutrzenka Częstochowa m 109 89 124 123 114 110 669
17 Dynda Piotr B2 Podkarpacie Przemyśl m 95 114 104 130 121 97 661
18 Stefański Paweł B2 Tęcza Poznań m 68 117 102 95 144 126 652
19 Chęciński Piotr B2 Pionek Bielsko-Biała m 104 102 88 121 95 84 594
20 Kowalak Zbigniew B2 Syrenka Warszawa m 83 121 82 104 115 85 590
Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Łukasik Aneta B3 Karolinka Chorzów k 108 139 147 123 165 165 847
2 Kaczor Elżbieta B3 Omega Łódź k 144 129 115 118 194 129 829
3 Sabaj Jolanta B3 Podkarpacie Przemyśl k 140 118 105 116 183 144 806
4 Kulewicz Urszula B3 Podkarpacie Przemyśl k 112 140 142 93 117 138 742
5 Grochowska Łucja B3 Jutrzenka Częstochowa k 123 107 122 151 117 98 718
6 Sarnacka Zofia B3 OKWiM Olsztyn k 97 98 107 131 109 156 698
7 Kłos Elżbieta B3 KoMar k 118 103 119 101 123 118 682
8 Nowak Małgorzata B3 Tęcza Poznań k 126 97 126 128 89 93 659
9 Miszelska Anna B3 Syrenka Warszawa k 80 145 92 150 93 97 657
10 Firlej Maria B3 Pogórze Tarnów k 82 126 104 109 110 91 622
11 Grzesiak Aleksandra B3 Karolinka Chorzów k 83 103 93 105 98 77 559
12 Fijał Jolanta B3 Pogórze Tarnów k 66 88 97 93 81 131 556
13 Kajzer Magdalena B3 Karolinka Chorzów k 81 104 88 102 87 72 534
14 Strusz Jolanta B3 Karolinka Chorzów k 49 49 55 89 55 34 331
Lp. Zawodnik Kat. Klub Płeć Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Szymański Władysław B3 Omega Łódź m 165 132 174 159 195 164 989
2 Zygmond Szymon B3 Karolinka Chorzów m 146 147 132 186 136 168 915
3 Rydzyński Zdzisław B3 Omega Łódź m 155 124 155 183 134 156 907
4 Gurak Witold B3 Podkarpacie Przemyśl m 119 164 121 142 156 150 852
5 Koryciorz Marian B3 KoMar m 128 141 141 141 160 125 836
6 Matusiewicz Kazimierz B3 Cross Opole m 131 159 125 104 143 170 832
7 Stokłosa Tomasz B3 Pionek Bielsko-Biała m 134 132 134 98 168 137 803
8 Sordyl Albert B3 Pogórze Tarnów m 123 143 143 136 141 103 789
9 Paluch Leszek B3 Pogórze Tarnów m 121 139 99 122 136 158 775
10 Nogaj Jacek B3 Cross Radom m 134 127 89 139 149 132 770
11 Walczak Zbigniew B3 Omega Łódź m 137 115 129 146 109 133 769
12 Szapański Marek B3 Łuczniczka Bydgoszcz m 156 100 120 114 89 146 725
13 Nowacki Jacek B3 Syrenka Warszawa m 123 107 98 137 124 124 713
14 Brotoń Marian B3 Jutrzenka Częstochowa m 93 140 118 117 153 89 710
15 Polakowski Janusz B3 Bryza Szczecin m 120 118 131 123 92 125 709
16 Halicki Marek B3 Karolinka Chorzów m 122 100 126 112 114 125 699
17 Kępys Radosław B3 Karolinka Chorzów m 90 81 71 119 120 114 595
18 Mądry Zdzisław B3 Jutrzenka Częstochowa m 86 113 97 99 98 89 582
19 Olewiński Sławomir B3 Cross Radom m 81 89 65 45 60 72 412