stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Beskidy 2010

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Nowacka Jolanta Syrenka Warszawa 152 123 110 112 91 106 694
2 Maćkowiak Mariola Łuczniczka Bydgoszcz 74 68 75 92 129 139 577
3 Siwek Edyta Jutrzenka Częstochowa 64 88 86 56 68 81 443
4 Basińska Renata Tęcza Poznań 41 64 74 63 60 72 374
5 Maciąg Anna Hetman Lublin 58 69 75 57 57 53 369
6 Szypuła Barbara Pionek Bielsko-Biała 15 61 57 47 72 93 345
7 Walkowiak Salomea Sudety Kłodzko 67 55 62 42 47 59 332
8 Stępniewska Mieczysława Omega Łódź 46 51 69 18 0 43 227

 

Kobiety B2

 

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Odulińska Danuta Morena Iława 179 114 164 142 195 143 937
2 Kowal Anna Podkarpacie Przemyśl 154 125 131 127 180 157 874
3 Bryda Anna Hetman Lublin 95 148 165 121 124 108 761
4 Szuszkiewicz Jadwiga OKWiM Olsztyn 116 108 121 91 146 172 754
5 Staliś Joanna Atut Nysa 84 137 124 130 98 116 689
6 Szapańska Jolanta Łuczniczka Bydgoszcz 102 138 80 93 137 129 679
7 Szlachtowska Ewa Pogórze Tarnów 100 121 122 162 106 67 678
8 Flak Iwona Hetman Lublin 115 105 116 128 93 97 654
9 Wilk Marta Hetman Lublin 85 133 104 111 99 116 648
10 Harazim Maria Karolinka Chorzów 54 80 113 98 79 87 511
11 Strusz Jolanta Karolinka Chorzów 111 66 78 77 77 75 484
12 Walat Bożena Pogórze Tarnów 66 41 41 50 52 50 300

 

Kobiety B3

 

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Borawa Honorata Łuczniczka Bydgoszcz 151 170 149 159 116 146 891
2 Grochowska Lucyna Jutrzenka Częstochowa 105 101 127 120 190 139 782
3 Kulewicz Urszula Podkarpacie Przemyśl 127 125 153 132 99 126 762
4 Łukasik Aneta Karolinka Chorzów 131 136 140 104 104 117 732
5 Burska Grażyna Omega Łódź 105 100 97 133 141 139 715
6 Kaczor Elżbieta Omega Łódź 99 115 106 103 106 137 666
7 Sawiniec Emilia Hetman Lublin 87 123 124 74 132 105 645
8 Nowak Małgorzata Tęcza Poznań 141 106 98 101 82 93 621
9 Fijał Jolanta Pogórze Tarnów 84 100 135 96 86 103 604
10 Kajzer Magdalena Karolinka Chorzów 121 102 86 78 78 100 565
11 Ludwik Teresa Karolinka Chorzów 84 68 103 82 66 70 473

 

Mężczyźni B1

 

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Dudek Piotr OKWiM Olsztyn 114 106 92 170 134 139 755
2 Polkowski Szczepan Morena Iława 97 97 110 72 145 117 638
3 Koziej Zdzisław Hetman Lublin 93 111 99 97 107 129 636
4 Tarkowski Krzysztof Hetman Lublin 77 104 84 84 91 77 517
5 Domin Leszek Podkarpacie Przemyśl 123 56 51 99 87 85 501
6 Zwolenkiewicz Marek Karolinka Chorzów 59 101 50 65 64 72 411
7 Kawecki Jan Pogórze Tarnów 66 70 79 73 46 73 407
8 Kała Franciszek Jutrzenka Częstochowa 41 63 63 48 65 46 326

 

Mężczyźni B2

 

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma
1 Dybiński Cezary OKWiM Olsztyn 168 179 178 164 169 177 1035
2 Skop Daniel Karolinka Chorzów 157 139 147 215 157 191 1006
3 Wójcik Edward Hetman Lublin 217 143 191 136 123 174 984
4 Smoła Jan Morena Iława 174 133 170 179 120 188 964
5 Kontrymowicz Mieczysław OKWiM Olsztyn 145 156 141 171 159 164 936
6 Oduliński Stanisław Morena Iława 103 142 179 173 172 124 893
7 Fortkowski Stanisław Pogórze Tarnów 140 104 164 116 184 157 865
8 Jeleń Janusz Morena Iława 125 121 134 167 147 139 833
9 Kozyra Mariusz  Hetman Lublin 120 201 157 109 107 138 832
10 Gęstwiński Arkadiusz Łuczniczka Bydgoszcz 114 127 120 164 148 142 815
11 Wojciechowski Paweł Hetman Lublin 119 155 158 101 148 111 792
12 Krupski Józef Omega Łódź 137 147 99 121 134 143 781
13 Rozmus Tadeusz Pionek Bielsko-Biała 103 131 139 172 140 87 772
14 Hasala Jaromir Czechy 132 96 122 138 128 154 770
15 Pietrakiewicz Grzegorz Omega Łódź 127 156 116 101 152 112 764
16 Bilski Marek Tęcza Poznań 120 80 146 128 137 148 759
17 Więckowski Jerzy Jutrzenka Częstochowa 114 115 125 124 148 116 742
18 Matuszek Zbigniew Podkarpacie Przemyśl 117 105 99 142 123 156 742
19 Pacut Leszek Morena Iława 112 120 138 113 127 126 736
20 Betka Marek Pionek Bielsko-Biała 103 111 153 119 108 139 733
21 Nowak Grzegorz Pionek Bielsko-Biała 126 142 108 113 119 108 716
22 Seniuk Stanisław Karolinka Chorzów 97 111 141 118 104 144 715
23 Czajka Jarosław Czechy 105 112 110 84 162 134 707
24 Kowalak Zbigniew Syrenka Warszawa 88 127 148 124 108 94 689
25 Kępys Radosław Karolinka Chorzów 103 84 144 92 138 107 668
26 Curyło Kazimierz Pogórze Tarnów 104 103 111 115 117 106 656
27 Chęciński Piotr Pionek Bielsko-Biała 119 114 111 85 105 121 655
28 Stefański Paweł Tęcza Poznań 108 93 64 109 96 177 647
29 Serek Przemysław Karolinka Chorzów 140 101 103 81 123 99 647
30 Gut Pavel Czechy 100 98 110 87 119 70 584

 

Mężczyźni B3

 

 
Lp. Zawodnik Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Gra 5 Gra 6 Suma X /
1 Sordyl Albert Pogórze Tarnów 171 140 160 162 146 159 938    
2 Zygmond Szymon Karolinka Chorzów 169 177 136 163 143 145 933    
3 Czyż Dominik OKWiM Olsztyn 112 184 168 152 135 180 931    
4 Szymański Władysław Omega Łódź 128 195 148 140 172 147 930 16 27
5 Wiśniewski Zbigniew OKWiM Olsztyn 146 166 121 154 144 199 930 16 26
6 Strzelecki Zbigniew Karolinka Chorzów 153 132 139 180 144 181 929    
7 Paluch Leszek Podkarpacie Przemyśl 156 144 188 127 133 154 902    
8 Gręzak Marian Syrenka Warszawa 145 96 162 162 150 118 833    
9 Pławszewski Jerzy Omega Łódź 179 121 148 158 98 127 831    
10 Hudecek Josef Czechy 124 120 136 125 153 153 811    
11 Gurak Witold Podkarpacie Przemyśl 138 146 104 112 152 158 810    
12 Nogaj Jacek Cross Radom 107 117 118 128 160 169 799    
13 Mądry Zdzisław Jutrzenka Częstochowa 91 119 143 107 170 93 723    
14 Szapański Marek Łuczniczka Bydgoszcz 87 135 125 115 85 93 640    
15 Brotoń Marian Jutrzenka Częstochowa 90 143 92 82 121 69 597    
16 Nowacki Jacek Syrenka Warszawa 73 58 98 78 134 96 537