stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Beskidy 2009

 

Kobiety B1

 
Lp. Zawodnik Kat. Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Suma

1

Maciąg Anna

B1

KS HETMAN LUBLIN

41

42

108

58

249

2

Szypuła Barbara B1 PIONEK Bielsko – Biała 28 56 31 56 171

 

Kobiety B2

 

1

Odulińska Danuta 

B2

IKS MORENA IŁAWA

158

160

154

164

636

2

Jadwiga Hejna

B2

CROSS OPOLE

153

134

100

128

515

3

Bryda Anna

B2

KS HETMAN LUBLIN

172

134

88

120

514

4

Łuczyszyn Barbara

B2

Przemyski Klub PODKARPACIE

116

107

100

138

461

5

Zięba Irena

B2

KS KAROLINKA CHORZÓW

153

93

107

104

457

6

Maria Naziębło

B2

ATUT – NYSA

79

88

115

111

393

7

Staliś Joanna

B2

ATUT – NYSA

110

96

105

82

393

8

Wilk Marta

B2

KS HETMAN LUBLIN

107

116

76

82

381

9

Szlachtowska Ewa

B2

Tarnów

87

86

95

91

359

10

Zięba Izabela B2 KS KAROLINKA CHORZÓW 58 85 54 48 245

 

Kobiety B3

 

1

Kulewicz Urszula

B3

Przemyski Klub PODKARPACIE

137

125

134

136

532

2

Sawiniec Emilia

B3

KS HETMAN LUBLIN

97

93

123

137

450

3

Curyło Irena

B3

Tarnów

132

84

96

96

408

4

Firlej Maria

B3

CROSS OPOLE

74

114

86

113

387

5

Fijał Jolanta

B3

Tarnów

43

60

91

90

284

6

Jadwiga Mróz  B3 ATUT – NYSA 58 48 72 66 244

 

Mężczyźni B1

 

1

Domin Leszek

B1

Przemyski Klub PODKARPACIE

89

80

75

60

304

2

Tadeusz Kolbusz

B1

CROSS OPOLE

94

42

99

59

294

3

Zięba Jan

B1

KS KAROLINKA CHORZÓW

39

88

87

74

288

4

Tarkowski Krzysztof

B1

KS HETMAN LUBLIN

66

66

43

73

248

5

Dołasiński Sylwester

B1

BRYZA SZCZECIN

75

50

52

66

243

6

Wyrwich Artur B1 CROSS OPOLE 48 48 54 23 173

 

Mężczyźni B2

 

1

Oduliński Stanisław

B2

IKS MORENA IŁAWA

170

186

152

135

643

2

Janusz Jeleń

B2

IKS MORENA IŁAWA

154

113

121

193

581

3

Henryk Hejna

B2

CROSS OPOLE

160

111

160

137

568

4

Nowak Grzegorz

B2

PIONEK Bielsko – Biała

199

89

117

162

567

5

Wójcik Edward

B2

KS HETMAN LUBLIN

117

141

143

164

565

6

Wojciechowski Paweł

B2

KS HETMAN LUBLIN

132

99

139

137

507

7

Pietrakiewicz Grzegorz

B2

OMEGA ŁÓDŹ

113

123

156

114

506

8

Betka Marek

B2

PIONEK Bielsko – Biała

102

117

152

123

494

9

Kozyra Henryk

B2

KS HETMAN LUBLIN

112

134

114

130

490

10

Piorun Augustyn

B2

Przemyski Klub PODKARPACIE

131

125

119

109

484

11

Seniuk Stanisław

B2

KS KAROLINKA CHORZÓW

128

112

144

92

476

12

Rozmus Tadeusz

B2

PIONEK Bielsko – Biała

92

117

133

131

473

13

Rdzeń Bartłomiej

B2

BRYZA SZCZECIN

132

99

121

110

462

14

Dziędziel Karol

B2

PIONEK Bielsko – Biała

111

111

130

101

453

15

Leszek Pacut

B2

IKS MORENA IŁAWA

116

105

85

105

411

16

Chęciński Piotr B2 PIONEK Bielsko – Biała 115 110 74 102 401

 

Mężczyźni B3

 

1

Dybiński Cezary

B3

WiM Olsztyn

155

192

135

183

665

2

Jarząb Daniel

B3

TĘCZA POZNAŃ

171

138

151

167

627

3

Załomski Jerzy

B3

PIONEK Bielsko – Biała

122

203

185

115

625

4

Szymański Władysław

B3

OMEGA ŁÓDŹ

171

145

139

133

588

5

Pławszewski Jerzy

B3

OMEGA ŁÓDŹ

170

156

106

146

578

6

Krupski Józef

B3

OMEGA ŁÓDŹ

174

129

151

122

576

7

Strzelecki Zbigniew

B3

SYRENKA Warszawa

138

167

144

123

572

8

Sordyl Albert

B3

Tarnów

151

146

134

137

568

9

Mądry Zdzisław

B3

JUTRZENKA Częstochowa

128

114

131

149

522

10

Sęk Piotr

B3

Przemyski Klub PODKARPACIE

151

141

99

130

521

11

Łusiak Eugeniusz

B3

KS HETMAN LUBLIN

103

147

147

121

518

12

Paluch Leszek

B3

Przemyski Klub PODKARPACIE

88

142

127

103

460

13

David Maksymiuk 

B3

GIŻYCKI Kkub Sportu i Turystyki

82

126

112

134

454

14

Jankowski Marian

B3

CROSS OPOLE

122

97

88

115

422

15

Młynarczyk Stefan

B3

IKS MORENA IŁAWA

112

73

111

105

401