stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Beskidy 2008

 

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

W BOWLINGU ''BESKIDY 2008''

3.10.-5.10.2008r. BIELSKO-BIAŁA  

Kategoria Kobiet B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

1

Siwek

Edyta

"Jutrzenka" Częstochowa

99

74

59

58

290

2

Szypuła

Barbara

"Pionek" Bielsko-Biała

59

53

60

50

222

 

 

Kategoria Mężczyzn B 1

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

1

Czyż

Witold

"Podkarpacie" Przemyśl 

108

89

121

61

379

2

Zięba

Jan

"Jutrzenka" Częstochowa

63

97

51

116

327

3

Domin

Lesław

"Podkarpacie" Przemyśl 

67

68

70

83

288

4

Kała

Franciszek

"Jutrzenka" Częstochowa

64

53

75

56

248

5

Dołasiński

Sylwester

"Bryza" Szczecin

48

64

70

62

244

6

Kolbusz 

Tadeusz

"Cross" Opole

28

36

16

33

113

 

 

Kategoria Kobiet B 2

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

1

Zięba

Irena

"Jutrzenka" Częstochowa

202

116

126

137

581

2

Trela

Halina

"Pogórze" Tarnów

108

128

154

102

492

3

Łuczyszyn

Barbara

"Podkarpacie" Przemyśl

107

105

144

101

457

4

Odulińska

Danuta

"Morena" Iława

95

104

116

107

422

5

Staliś

Joanna

"Atut" Nysa

109

96

84

99

388

6

Wołodźko

Zofia

"Jutrzenka" Częstochowa

99

80

115

89

383

7

Szlachtowska

Ewa

"Pogórze" Tarnów

82

93

65

76

316

8

Smoła

Marta

"Morena" Iława

63

50

49

66

228

 

 

Kategoria Mężczyzn B 2

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

1

Oduliński

Stanisław

"Morena" Iława

130

167

179

167

643

2

Jeleń

Janusz

"Morena" Iława

126

132

132

120

510

3

Pacut

Leszek

"Morena" Iława

107

151

117

107

482

4

Więckowski

Jerzy

"Jutrzenka" Częstochowa

102

120

100

155

477

5

Kotula

Stanisław

"Podkarpacie" Przemyśl

102

126

98

122

448

6

Dziędziel

Karol

"Pionek" Bielsko-Biała

99

122

114

92

427

7

Sabaj

Mieczysław

"Podkarpacie" Przemyśl 

100

107

116

91

414

8

Rozmus 

Tadeusz

"Pionek" Bielsko-Biała

85

108

97

122

412

9

Kowalak

Zbigniew

"Cross" Warszawa

131

86

98

87

402

10

Smoła

Jan

"Morena" Iława

79

88

113

120

400

11

Kacprzak

Piotr

"Cross" Warszawa

73

117

77

131

398

12

Fortkowski

Stanisław

"Pogórze" Tarnów

81

109

72

120

382

13

Bilski

Marek

"Tęcza" Poznań

99

97

87

95

378

14

Chęciński

Piotr

"Pionek" Bielsko-Biała

66

115

92

85

358

 

 

Kategoria Kobiet B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

Strike

1

Sabaj

Jolanta

"Podkarpacie" Przemyśl

110

115

121

126

472

 

2

Curyło

Irena

"Pogórze" Tarnów

102

112

104

122

440

7

3

Kulewicz

Urszula

"Podkarpacie" Przemyśl

90

118

113

119

440

5

4

Kowal

Anna

"Podkarpacie" Przemyśl

87

110

111

105

413

 

5

Kaczor

Elżbieta

"Omega" Łódź

89

85

88

110

372

 

6

Firlej 

Maria

"Cross" Opole

74

73

90

116

353

 

7

Bury

Czesława

"Atut" Nysa

76

54

67

54

251

 

8

Juszczyk

Monika

"Łuczniczka" Bydgoszcz

55

39

92

50

236

 

9

Fijał

Jolanta

"Pogórze" Tarnów

26

39

36

49

150

 

 

Kategoria Mężczyzn B 3

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

Gra 1

Gra 2

Gra 3

Gra 4

Suma 

1

Sordyl

Albert

"Pogórze" Tarnów

122

168

149

185

624

2

Strzelecki

Zbigniew

"Cross" Warszawa

166

143

142

137

588

3

Jarząb

Daniel

"Tęcza" Poznań

160

145

166

113

584

4

Gniadek

Paweł

"Cross" Warszawa

122

134

173

119

548

5

Załomski

Jerzy

"Pionek" Bielsko-Biała

100

145

142

158

545

6

Pławszewski

Jerzy

"Omega" Łódź

151

101

103

153

508

7

Lonc

Paweł

"Podkarpacie" Przemyśl 

97

148

102

143

490

8

Paluch

Leszek

"Podkarpacie" Przemyśl 

122

139

107

110

478

9

Gniadek

Piotr

"Cross" Warszawa

122

125

101

104

452

10

Juszczyk

Marek

"Łuczniczka" Bydgoszcz

95

114

106

120

435

11

Nowak

Grzegorz

"Omega" Łódź

123

95

113

91

422

12

Jankowski

Marian

"Cross" Opole

117

85

106

111

419

13

Szczygieł

Andrzej

"Cross" Warszawa

108

92

68

122

390

14

Broton 

Marian

"Jutrzenka" Częstochowa

60

108

80

133

381

15

Rdzeń

Bartłomiej

"Bryza" Szczecin

85

63

122

86

356

16

Matusiewicz

Kazimierz

"Cross" Opole

78

71

91

95

335